Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

4. oficiální DH sraz - oznámení

4. oficiální sraz DH se odehraje tentokrát v Praze.

Drahé pařanky, drazí pařani!

Tímto bychom Vám chtěli oznámit, že po roční pauze se uskuteční další oficiální DH sraz, tentokrát s požehnáním od samotného Memphise!

Máte tak jedinečnou možnost přestat diskutovat přes klávesnici a místo toho dorazit na místo, kde si můžete pokecat a poznat uživatelé DH na živo. Program se ještě stále ladí, ale s jistotou vám můžeme sdělit následující informace:

Místo konání bude pro tentokrát v PRAZE a to v kempu Džbán. Termín je pevně daný na 21.-23. srpna, takže si vezměte na pátek dovolenou. Přemýšlejte dopředu, jak se chcete ubytovat, protože máme dvanáct volných míst v chatkách a šest ve stanech. Abychom mohli úspěšně pokračovat v plánování srazu, tak vás poprosím o vyplnění online dotazníku.
kemp Džbán
Pokud jste o srazu ještě nikdy neslyšeli, mrkněte na předešlé shrnutí všech tří srazů (první, druhý, třetí). Pokud máte Facebook, můžete se přidat do DH skupiny a tam se přihlásit na event. Věřím, že od Vás budeme mít dostatek důvěry a podpory se srazem, protože ji budeme potřebovat, ale to někteří již vědí... :-)

Změna je život a uteklo již mnoho vody od doby, co jsme většinu z vás poprvé spatřili. Rádi uvidíme staré a nové tváře a doufáme, že vy jste na tom stejně. Děkujeme za pozornost a čekejte asi za měsíc na finální článek se všemi informacemi.

Vaše názory a nápady můžete psát do diskuze pod článkem, mně nebo Lauroně do DH pošty a třeba i na email dhsraz@email.cz.


Victor & Laurona
pořadatelé

Diskuze ke článku

AD propisky: Ahoj, napadá mě, že v práci jich mám bednu na rozdání, ale jsou to propisky celkem zvláštního tvaru, no nicméně pokud pojedu ještě kolem práce a budou tam, tak je vezmu.
Nejake dalsi info bude? V kolik to v patek "zacina", kde se sejit, jak se poznat atp. V tom kempu jsem nebyl, ale myslim si, ze uplne male to nebude a nejak tam pobihat a hledat particku divnejch lidi se mi nechce :D
@Tulareanus (12.08.2015 21:09): Tak zalezi ako je hra stavana, nie vzdy sa to da. NIekde mas urcene teamy 2 vs 2 a podobne a tam nic nevymyslis. Ale su hry kde sa to da, ovsem nemyslel som kartove hry ale obecne hry ako take (tzn. tenis... )
@Kwoky (12.08.2015 17:13): Takých nás bude evidentne viac takže by to vôbec nevadilo. Problém je, ak to hrá niekto kto to fakt že vie hrať.

Inými slovami, každá hra je dobrá iba v 2 prípadoch. Buď ju hrajú ľudia, ktorí ju vedia hrať, alebo naopak ju hrajú ľudia, ktorí ju nevedia hrať.

Akonáhle je to mix vie/nevie tak to stojí za prd.

Takže sa zmocníme balíčku, J.c niekam "uklidíme" (potom ako nám vysvetlí pravidlá) a budeme hrať.
V životě jsem žádnou takovou hru nehrál. Takže budu totálně marnej :)
Keď sme pri kartovkách, mám zobrať citadelu? :) Je to easy to learn a môže to hrať až 7 ľudí. :)
@Karasman (10.08.2015 22:30): Tak pecka, mé rozhodnutí přijet jest definitivně uzemněno. :)

Btw, mám doma českou obdobu Cards Against Humanity a zatím jsem to ani jednou nehrál bo nebylo kde s kým...střihl by si někdo na srazu partičku?
@HolyMeatball (10.08.2015 09:39): možná by pro tebe bylo nejjednodušší jet z hlaváku tramvají č. 26 až tam (na zastávku Nad Džbánem) a měl bys tak přímý spoj. Jinak bys musel z hlaváku na muzeum (metro C)-tam přestoupit na metro A - tím bys dojel na ten veleslavín a pak tu jednu zastávku pěšky nebo tramvají.

u té první varianty by ti stačil lístek na půl hodiny nepřestupní a u té druhé by sis musel koupit lístek přestupní...nevím teď kolik který stojí ale ten první vychází levněji.
A Karasi, bude kviz? Rad bych dal, I kdyby se o nic nehralo. :)

EDIT: Tak jsem si porovnal google mapku s idos a jedna vec me mate - Podle googlu by mi z hlavaku mela cesta trvat dohromady pul hodiny, ale podle idosu budu z Muzea na tom Veleslavinu za 13 minut. A ten kousek, co pujdu pesky, urcite nezadela na dodatecnych 16 minut. Mohl by nejaky Prazan vyjasnit? Ja jen at mam trochu lepsi predstavu.
@Karasman (10.08.2015 08:57): díky za info tvoje místo v chatce můžu popřípadě potom zaplnit já. Ale záleží na tom zda pojede kamarádka (z pátku na sobotu bych byla s ní ve stanu - druhý den by odjela a tak bych šla do chatky) - pokud nepojede a nezaplní se chatky tak budu pravděpodobně v chatce už od začátku.
Já jen upozorňuju, že já budu spát jen z pátku na sobotu, takže ze soboty na neděli bude moje místo v chatce volný.
@mazar1234 (09.08.2015 21:41): pokud se plně obsadí tři chatky (po 4 lidech)tak to vychází na osobu 225 +15 =240 což přece není tak moc. Vychází to levněji než pro člověka který by byl sám ve stanu: 260 + 15 = 275,-Kč
Asi stacilo rezervovat jednu kde sa nasardinkujeme vsetci :-D
Pri tej cene to vidim na romanticku noc na lavice s bezdomovcami pripadne s Indianom v spolocnom objati vychlastanej flase od borovicky ktoru prinesie.
No já ještě uvidim jak to budu mít s financema, protože jsem teď musel dávat velkej balík (Laurona s Victorem asi ví). Nejspíš bych se ale zdržel přes noc, pokud mi někdo nabídne místečko ve stanu, jelikož to je ta nejlevnější varianta :D
@mazar1234 (09.08.2015 15:18): blázníš jako? :-D maximálně bych to viděl tak, že někdo vezme notebook a repráky, aby se mohl pouštět muzika a to je asi tak všechno. Vyser se na nějakej krám a přivez radši flašku borovičky soudruhu :-D
Ohledně chatek máme rezervovány tři ale pravděpodobně obsadíme jen dvě. Dle dotazníku bych do chatek počítala s těmito lidmi:
Crash
Karasman
Mazar1234
Tulareanus
Virus
Deimos
j.callilng.2bad

pokud by měl zájem o chatku ještě někdo - popřípadě u někoho z výše uvedených lidí by nastala změna dejte prosím vědět co nejdříve. U ostatních přihlášených kteří budou přenocovat počítáme že si vezmou vlastní stan. Finální ceny na osobu se dozvíte co nejdříve..ubytování si zatím každý může spočítat sám.

Info pro ty kteří nebudou přenocovat : pokud s námi budete v campu počítejte s poplatkem 120,-Kč na osobu za den.
Termín závazné přihlášky se nebezpečně blíží a já si uvědomuju, že vlastně pořád nemám v dost věcech jasno - jak je to teda s tím ubytováním? Jsou nějaké chatky volné, nebo mají celý srpen plno? Apropo, kolik si mám sebou tahat peněz? :)

Last but not least, kdyby se někdo chystal z Ostravy nebo okolí autem a měl místo, nesmírně bych ocenil, kdybych se mohl přivtěřit.
Ahoj, dokdy je termín se přihlásit, jestli teda nějaký závazný je? Momentálně se léčím ze zápalu plic a nevím, jestli budu ready v tu dobu, ubytko bych si nejspíš zajistil sám, celej víkend nejspíš v práglu netrávil viděl bych to na pátek večer + sobotu. Plus samozřejmě nevím, jaký další věci mi do toho padnou, takže bych se nerad někde upisoval, že dojdu.

Každopádně jestli budu zdravej, tak bych se konečně mohl dostavit na sraz, naposledy jsem některý z vás v cajzlgradu viděl snad 2 nebo 3 roky nazpět..
@Victor (15.07.2015 17:06): Treba nejak vopred zaplatiť ubytovanie alebo ešte niečo? Pýtam sa hlavne preto, že o pár dní cestujem so zahraničia a prídem na Slovensko až 12,8, a dovtedy asi nebudem mať ani internet.
prosím aby jste nezapomínali vyplňovat dotazník. je to celkem důležité, děkujeme :)
Fíha, pekne. Konečne by som mohol aj ja zavítať, keďže by som vtedy nemal byť nikde odcestovaný. Lákavé. :)