Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

3. oficiální DH sraz: 13. - 15. září 2013

Do třetice všeho dobrého...

Vážení uživatelé, letos malinko později než bychom možná sami chtěli, ale přeci jen se ozýváme s podrobnostmi ohledně třetího ročníku naší (a snad i vaší) oblíbené akce. Ty dobré tradice by se měly dodržovat - proto základní podobu srazu nehodláme nijak měnit a pro většinu z vás tento článek nebude nic objevného. Ta nejdůležitější informace však zajímá určitě každého: sraz se bude konat 13. – 15. září 2013 v Malenovicích u Zlína, na stejném místě jako minulé ročníky, jen snad o trochu později než obvykle - k září nás přinutila hlavně vytíženost dané lokace přes prázdniny, nicméně doufáme, že to pro vás nebude výraznější problém.

Cena zůstává stále stejná: 500,- Kč / osoba

Co je v ceně?
  • ubytování na 2 noci
  • občerstvení - pití (Kofola a Svijanský Máz 11°) a jídlo (něco na oheň, drobné pochutiny atd.)
  • a možná i něco navíc
Platbu prosím proveďte zde (mezní termín je 6. září, ale z hlediska plánování kapacit čím dříve, tím lépe):

Číslo účtu: 670100-2208701366/6210
Variabilní symbol: svůj najdete na stránce podporovatelství
Poznámka: "SRAZ" + váš nick na databázi (+ info o platbě za případný doprovod)

Po zaplacení (hlavně nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol a poznámku) prosím zašlete DH poštou na můj účet (Memphis) zmínku o zaplacení společně s celým svým jménem, městem odkud budete vyrážet a mobilním telefonním číslem, abychom vás pak na místě mohli v případě potřeby lehce kontaktovat.

Průběžně aktualizovaný seznam účastníků naleznete zde.
Pomocí něj můžete lehce zjistit, zda z vaší oblasti vyráží někdo další a případně si tak zpříjemnit cestování.

S některými se uvidíme již potřetí, s jinými se teprve poznáme, ale každopádně se moc těšíme na další společné setkání. Podrobnější program přineseme snad někdy ke konci prázdnin, jakékoliv aktuální dotazy však rádi zodpovíme v diskuzi níže.

Memphis & Fg & Simisek
pořadateléDiskuze ke článku

Já jedu nebojte se! :D jen budu asi platit na místě, bohužel to nestihnu zaplatit předem, ale to snad nebude takovej problém.
@Danny (19.08.2013 21:38): Noo, já třeba původně jet neplánoval, jelikož jsem v tu dobu měl s přítelkyní trajdat po Itálii, ale jelikož to kvůli problému s dovolenými v práci padlo, tak nad tím teď vážně přemýšlím. Ale asi budu čekat až na poslední chvíli a rozhodovat se dle financí...
Podle me to zapadlo, obecne ty clanky v blogu nejsou moc videt a ted navic, kdyz tam jsou ty soundtracky, tak uz je to uplne zabite.
Zatím tam vidím jen 10 lidí + pořadatelé. To vážně všichni čekají do poslední chvíle, nebo to prostě kvůli tomu dalšímu články v blogu zapadlo?!
@Say (25.07.2013 23:13): Na prvním srazu jsme měli velké repráky, ale už těch předmětů na tahání bylo moc. Když někdo vezme, budeme rádi, ale jinak budou zase malé bedničky (ale ty nakonec nehrály zase tak špatně, jak jsem čekal).
@Marty McFly (22.07.2013 15:00): Na prvním srazu se docela dost OST pouštělo. Až do pěti do rána. Já např. dostal na přání Hong Kong theme z Deus Ex=)

Spíš by bylo fajn, kdyby někdo sehnal/půjčil/doporučil někoho/ nějakou repro sestavu. Poslouchat to tam na Memphisových stolních reprobedýnkách jen proto, že "lepší než nic" není tak úplně ono=(
Walome: Jj, na tenhle okamžik typu:"Safrá, já jsem těsně před koncem HL." "To nevadí, ve hře se to jméno stejně nedozvíš!" si pamatuju, u toho jsem se fakt řezal... :D

Eru: Neboj, občas je tam otázka ze hry, kterou jsem nehrál, ale zas tolik jich neni. Přeci jenom jsem toho hrál celkem dost. A taky nechci moc dělat otázky na hry, které mají na DH minimum hodnocení a nikdo to nezná. Ale díky za nabídku, tohle je pravděpodobně můj poslední DH kvíz, už docházejí hry i originální otázky a neustále dokola točit otázky na jméno hlavního hrdiny/záporáka/země/whatever je na nic, takže když příště vytvoří někdo něco lepšího, budu jedině rád.

Ale jinak musím říct, že vytvářet otázky na hry, který jsi v životě neviděl nepovažuju za dobrý nápad. Můžeš si zjistit informací, kolik chceš, ale nebudeš vědět, jak je to ve hře důležitá informace, jestli se dá lehce zjistit a tak...

A jinak díky všem za podporu. Když tak vidim, jak je o hudbu a tyhle věci zájem, asi kvíz ještě rozšířím... ;-)
Mám taky dotaz - co kdybysme si pustili nějaké ty (ve více lidech) poslouchatelnější soundtracky ?

P.S - už se těším, až článek vyjde, snad už brzo. Čekám stejně nadšeně, jako zbylých sto lidí.
Ty vole Eru ty jsi desnej pruder. Musíš pochopit, že to dělá z dobré vůle a ne na rozkaz. Kdyby bylo víc lidí jako ty, tak bych se Karasovi nedivila, kdyby se na to vysral.

Dotaz- máme vzít aktivity?
@Eru (22.07.2013 13:41): Nebo jim můžeš napsat "brý den, můžu taky udělat kvíz" - hele, když může mít Fg přednášku o tom, že nová generace konzolí je to samý jako wrestling, fantazii a vlastní iniciativě se jistě meze nekladou!

Ale teda o Karasův kvíz přijít nechci, loni to byla velká zábava.
@Eru (22.07.2013 12:35): A kdo říkal, že to nebude z všeobecné herní znalosti, to jako to co Karas dělá se týká panenek nebo nemovitostí? Nebo to co Karas hraje nejsou hry? Myslím si, že není nic jednoduššího, abys udělal nějaký ten kvíz sám a neházel jen klišé moudra o výmluvách a jsem si jistý, že se v minulém kvízu objevily otázky z her, které autor do té doby nehrál.
@Eru (22.07.2013 12:35): Neremcej tady a zkus nějakej kvíz sám udělat a uvidíš jak je to těžký. Karasman pro nás dělá jistě co je v jeho silách a patří mu za každoroční kvízy velký dík, je to vždycky velká sranda :-) Karasi jsem s tebou! :-D
@ViRus (22.07.2013 11:55): Ten test by měl být snad z všeobecné herní znalosti, ne?

Kdo chce, ten si podklady k otázkám vždycky najde. Kdo se vymlouvá, tomu se do toho nechce. Potřebné informace se dají vytáhnout např. z herní DH diskuze, kometářů, fanstránek, herních wikií. Nebo to nebude dělat jeden člověk, ale bude jich víc.
@Eru (22.07.2013 11:51): Proč? Karasman je na DH, je jeho členem, dokonce VIP, hry co budou v kvízu jsou na DH, je to na DH srazu, takže nevím proč by se to mělo jmenovat jinak. A jak nejlépe udělat kvíz, aby byl skutečně kvalitní, je z toho co člověk zná nejlépe, ne?
DH kvíz... Posledně to byl můj opravu poslední pokus, letos na to fakt prdím=P
Bohužel, vychází mi na to inventura, o který jsem věděl rok dopředu a nejde se z toho vysekat. Budete to letos muset vzít za mě :)
Vím že to bude znít kacířsky ale co se vlastně během celého srazu děje za program?
Kto je ten vysoky muz v zadnej rade v strede fotografie?... ten co vyzera ako Ash uprostred druheho dielu Evil Dead. :-0
Však v klidu, přítelkyně jsou povolené. A když bude problém s kapacitou, tak těmto párům přidělíme jen jednu postel, to jednou přežijou ne :) Navíc počítejte s tím, že některé postele ani nebudou využité, pokud se Všivák a spol zase vyspí na schodech/ pod stolem :)
Kurde, proč se vždycky vybíraj takový dny, kdy nemůžu? :D Mám druhej týden v září dovolenou a dost možná budu s partou někde mimo. Budu vědět nejdřív někdy během srpna, jestli budu na víkend už doma, tak to hlavně s těma ženskýma nepřehánějte, ať kdyžtak nespím na zemi :D..
@Aaron_Hill (15.07.2013 16:34): Určitě jste oba vítání, ostatně s tímhle přístupem jsem hned na prvním srazu začal já (a také musa se svojí ženou) a neměl jsem pocit, že by to bylo na škodu. :-)

@Chuck (15.07.2013 10:04): Maximální kapacita je odhadem tak 40 lidí, zatím bylo vždy lehce nad 30, s čímž počítám i letos. A kdyby se tento limit blížil, další zájemci už budou varování, že místo na spaní zbývá jen na zemi s karimatkou.
@Walome (15.07.2013 16:50): Pokud to bereš takhle, tak já rovněž nikoho z vás neznám a minimálně z těch 60% hraju úplně jiné hry. Jedu si užít fajn víkend s fajn lidma a když mám možnost vzít s sebou lepší polovičku, nevím proč bych měl jet sám.
@Indian (15.07.2013 14:28): Dík za varování!

@Aaron_Hill (15.07.2013 16:34): Ale tak já to třeba myslel spíš za sebe - jakože nevim, proč bych bral svou holku na DH sraz, kde nikoho nebude znát, kde se lidi bavěj ze 60% o hrách (ačkoli pár kousků má zasebou) a kde by mě viděla, jak dostávám na prdel v páce :) Každopádně pamatujme na Jumase, kterej tu svou aspoň dotáh na DH ;)

Rozhodně si nemyslim, že byste nebyli vítání, tak černě bych to zase neviděl :D
Pánové, nikde jsem se nedočetl o pravidlech o doprovodu. Pokud bude problém s kapacitou, klidně se obou našich míst vzdáme. Do Malenovic to máme přes celou republiku, abych po půl dne cesty dorazil někam, kde nejsme vítáni, radši si cestu ušetřím. Nevím, jak to funguje u vás doma, ale já si rozhodně neberu s sebou někoho, kdo mě bude omezovat.
Počkat, počkat, co to je za nápad, brát tam přítelkyně? To je jak takový ty třídní srazy, kam holky berou svoje protějšky/kámošky, který tam pak seděj jak vrány a nuděj se :D
@Aaron_Hill (14.07.2013 12:43): sakra to je, ale lákavé...že bych nemusela řídit 4 hodiny tam a 4 zpátky..minulej rok jsem si musela v neděli koupit alkohol tester ;o) záleží na tom, jakej jsi pilot ;o) nebudeme se bát?