Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

2. oficiální DH sraz (část 2. - pre-order)

Další dávka informací pro chronické nedočkavce je tady!

Milí uživatelé, je čas ukončit množící se spekulace a přinést první hmatatelné instrukce ohledně druhého oficiálního setkání uživatelů naší databáze. Informace uveřejněné v prvním informativním článku jsou platné v plném rozsahu - sraz se tedy uskuteční 24. až 26. srpna 2012 v Malenovicích u Zlína, tedy na stejné destinaci jako minule. Účastníci minulé, podle nás (a také mnohých z vás) velmi povedené sešlosti, tak budou jako ryby ve vodě. A nové tváře, na které se netěšíme o nic méně, mají možnost jednoduše se poptat v diskuzi pod článkem. I proto v tomhle článku zmíníme opravdu jen to nejdůležitější, podrobný program je stále ve fázi příprav.

Cena na jednoho účastníka je stejná jako loni: 500,- Kč / osoba

Co je v ceně?
  • ubytování na 2 noci
  • občerstvení - pití (Kofola a Svijanský Máz 11°) a jídlo (něco na oheň, drobné pochutiny atd.)
  • a možná i něco navíc
Platbu prosím proveďte zde (termín stanoven do 17. srpna):

Číslo účtu: 670100-2208701366/6210
Variabilní symbol: svůj najdete na stránce podporovatelství
Poznámka: "SRAZ" + váš nick na databázi

Po zaplacení (hlavně nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol a poznámku) prosím zašlete DH poštou na můj účet (Memphis) zmínku o zaplacení společně s celým svým jménem, městem odkud budete vyrážet a mobilním telefonním číslem, abychom vás pak na místě mohli v případě potřeby lehce kontaktovat.

Průběžně aktualizovaný seznam účastníků naleznete zde.
Pomocí něj můžete lehce zjistit, zda z vaší oblasti vyráží někdo další a případně si tak zpříjemnit cestování.

Díky moc a už teď se těšíme na další nezapomenutelný víkend!

Zdraví
Memphis & Fg & Simisek
pořadatelé

Diskuze ke článku

Vskutku Romčo, vskutku. Občas se zapomínám, ta angličtina mi tam pořád skáče sama od sebe. Brownies znamená něco jiného (význam - snaha která byla nakonec zbytečná, ale cení se, protože se člověk snažil), ale sušenky budou. Nic moc, ale symbolické gesto je symbolické gesto, takové jsou důležité.

Chucku, copak ? Prý máš být zlatý hřeb víkendu ;) VIP host.
@Marty McFly (16.08.2012 23:48):hmm, moje angličtina je opravdu velmi špatná (stydím se, ale komu na to není shůry dáno nepomůže ani píle) a momentálně jsem odkázána na net na mobilu a to sotva otevřu dh natož translator, takže jediný v co doufám je, že brownies jsou sušenky a že mi je privezes na sraz ;o)))
Hlasuji pro česke a slovenske statusy ;o)
Zprávy rozeslány, čekání začíná. Snad to nějak vyjde, rád bych vás Internetous Anonymous viděl!
Jej, Všivák :| Mě se totiž ozval 90210 a tak jsem mu poslal zprávu + pár otázek. Taky jsem napsal Memphisovi jak to bude s placením. Ještě to domluvím s přítelkyní (ta ale nepřijede určitě) a budu vědět. Tak napíšu i Všivákovi. Pfff a to jsem myslel že to auto je tvoje, Indiane.
:) Tak uvidíme jestli to vyjde a přijedu (to znamená pošlu včas peníze, překonám strach z cestování a vůbec se poštěstí).

Nezapomeňte, možná přijde i kouzelník.
@Marty McFly (16.08.2012 08:36): ja jsem z Plzeňského kraje (Klatovy) ale jediné co ti mužů nabídnout je to, že tě v pondělí svezu do Hradce Králové ;o) pak další úterý z Hradce do Plzně..což je ti pravděpodobně k ničemu, takže jdu zase soupat nohama ;o))
Don't ask what USA can do for you, but what you can do for USA styl myšlení ? Jako ideál je to hezké, i by bylo fajn se podle toho řídit.

Čímpak jede Indian vlastně ?
Mohl by nekdo z organizatoru postnout (alespon mne do posty) nejaky predbezny harmonogram i s casy? Potreboval bych si ten vikend co nejdriv nejak naplanovat.
Stále mam dvě volná místa v autě. Kdo se chcete svézt s Prahy, ozvěte se mi do pošty.
Už asi týden jsem to chtěl zaplatit, ale furt do toho něco leze. Strasti života chudého studenta... :( Do těch tří dnů bych to měl stihnout s přehledem, ale kdyby nedej bože přece jen ne, vadilo by moc kdybych to zaplatil s menším zpožděním?
@Indian (13.08.2012 23:40): tak určitě..já například tam mám v plánu spoustu dalších pohoršujících věcí..;o) například seznámit se s novými přáteli, mam jich tu totiž málo ;oDDD

ale můj hlavní úkol je jasný -> dopravit tam jednoho z nejočekávanějších ->Chucka ;o)
vlastně ani nevim jestli jsem hodna spát na jedné chatce s dvěma VIP a Chuckem ;o) to už je trochu na pováženou, aby neměli třeba uzavřenou společnost ;oDDD
@Indian (13.08.2012 23:33): o tom nepochybuj ;o)) ale co možná brzo odpadnu a budete ho mít jen pro sebe ;o)) jen si nejsem moc jistá jak stastnej bude jumas až já půjdu bez něj do chatky s Chuckem a ViRusem ;o) ne dělám si legraci, většinou vydržíme vzhůru stejně dlouho, akorát já vypijí o něco méně piv ;o) můj rekord je pouhých 11..tak doufám že se prekonam ;o)
@Indian (13.08.2012 23:16): moc mě to mrzí, ale už jsme domluvený s klukama..pochybuju že jumas je jedinej..chci se vyvarovat slovu alkoholik tak napisu "při chuti" ;o)) že to není kvůli sexu je mi jasný ;oDD
@Chuck (13.08.2012 15:17): oki, tak by bylo dobré, kdyby jste s Pavlem vyrazili okolo 12-13 hod.

@ViRus (13.08.2012 15:31): v takovém případě vyber nejlepší chatku ;o) tím nejlepší myslím takovou, do které nezateka, dá se zamknout a má alespoň 3 použitelná lůžka ;o)) ne dělám si legraci, prostě s námi pocitej ;o)
Slovensko bude mít opět jediného zástupce z řad DH? No že se nestydíte! :-)

A Flowerpot má dostane od Indiana panáka :D
V kolik hodin tak počítáte, že dorazíte? Potřebuji nějak vhodně sladit časy ;o)
Benzín ještě musim rozpočítat, ale pokud nás pojede 5 v autě, tak to moc nebude. Tak, kdo teda budete chtít svézt, napište mi zprávu do pošty.
Šmarja, já to taky musím zaplatit... bral jsem to jako hotovou věc a zapomněl jsem na to poslat peňauze. Tak tento týden!
Ahoj, nějak jsem se k tomu článku prokousal až teď :-) Samozřejmě rád se zúčasním (už pár měsíců dopředu mám nahlášenou dovolenou) pojedu z Brna, možná s doprovodem a beru sebou i Popkece, takže mám v autě ještě 2 volná místa. Platbu provedu po 15tým. Kdo by měl zájem můžete mi napsat do pošty. Budu se na vás všechny těšit.
Svijany?
Chtěl jsem přijít, ale mimo to, že mi to nesedí s dovolenou... Svijany???
Otázka pro organizátory: Když nejsem ještě uplně rozhodlý, jestli pojedu a od 1. do 18. srpna jsem mimo Brno a internet, byl by problém to zaplatit až kolem toho 19. třeba? Pokud jo, tak se mnou asi nepočítejte do party :)
Já přijedu v pátek odpoledne, z Brna mám auto volné, takže kdo by chtěl vzít, napište. Pravděpodobně se ale opět zdržím jen do sobotního večera, ale ještě uvidím...
Protože tenkrát Musa s ženou nedorazí, pojedu pravděpodobně vlakem. Bude mít někdo cestu přes Olomouc? Vidím to tak na odjezd po třetí.

Foxtere, máš nějaký vlak vyhlédnutý?
Zaplaceno! A jelikož v ceně tekutin ani pochutin pravděpodobně není žádná whiska, vezmu svoji a s některými se s ní spravedlivě(?) rozdělím. ;-)
Dobrá tedy, já se také nabídnu, konečně to vidím, že budu celý víkend. Jsem z Veselí nad Moravou, ale není problém, jestli bude někdo chtít, dorazit popř. i do Brna...
Takže poplatek jsem zaplatil a stejně jako loni pojedu autem. Jsem z Dolní Lutyně, což je okres Karviná, takže kdo bude chtít nabrat dejte vědět. Předpokládám, že v pátek pojedu rovnou z práce, takže cca 16 - 17:00 a v neděli se budu vracet až se to rozpustí stejně jako loni.
Já dorazím (s yennem) v pátek navečer: bude-li D1 průjezdná, tak kolem 19:00.

Zdržím se s největší pravděpodobností jen do sobotního večera.
Chci se zeptat, ten variabilní symbol je vlastní pro každého uživatele? Tzn, že tam každý má u toho podporovatelství uvedené jiné číslo? Zřejmě jo, ale nebyl jsem si tím jistý, tak se ptám.
je možné zaplatit rovnou za dva uživatele najednou, nebo to mám raději poslat za každého zvlášť?
Paráda! Count me in! Závazně se přihlašuju a posílám poplatek. Snad se sejde stejně dobrá sestava jako minule.