Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@koudy_cz (08.07.2014 03:35): Nebylo slyšet nic o nějaké dohodě. Přijde mi to jako jednostranný krok od Bohemia Interactive.

Ohledně Original War schválně zkusím napsat na podporu. Třeba mi s doložením koupě za plnou cenu na GOGu dají klíč na Steam zdarma :D
@Bedivere (11.05.2014 09:20): Hmm, zajímavé informace. Osobně mě dění kolem DayZ míjí, byť jí neupírám jisté kvality. Ale jestli si Hall se Španělem nesedli, resp. se do Bohemky dostalo něco, s čím se nepočítalo (vliv Hallova módu), tak bych se nedivil, že to Markovi nejde pod kůži.

Z toho by tak vypadalo, že ideální by bylo, kdyby tedy Hall odešel zpět na Zéland, tam si založil firmu a pokračoval (po nějaké právní úpravě s Bohemkou, samozřejmě), nabídl práci oněm cca. 65 lidem, co teď na DayZ pracují a kdo by jít na Zéland nechtěl a případně nedělal na hře na dálku, tomu by se nabídla role na ArmA3 a Bohemka by se tak alespoň částečně vrátila plně pod Marka a do svých vlastních kolejí (a samozřejmě také z části zpět stranou masivního zájmu).
Zajímavý článek, jsem zvědavý, co se dozvíme z druhé části.

Jen tak mimochodem, nevzpomene si někdo na název ještě jedné válečné hry, také snad vyvíjené českým studiem, která byla pak nakonec zrušena? Byly i nějaké videa ukazující postavy a nějakou vozovou techniku.

EDIT: Už nic, našel jsem, je to Enemy in Sight.