Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ArmA Tactics


Diskuze

« Novější Starší »
Když přeskočím chválu, tak mě zklamalo zejména, že nepřátelé na mě mohou někdy střílet přes pevnou překážku nebo na obrovskou vzdálenost. Jde tedy o bug.
Jdu přízemím budovy a voják na střeše najednou na mě začne střílet skrz střechu. Nebo mám jednoho vojáka u nepřítele a dalšího na druhé straně mapy. A nepřítel najednou vystřelí (ač se netrefí) na mého vojáka na druhé straně mapy.
A další menší bugy.
No, teda... Verze 1.37 a na bugy narážím každou chvíli.

Kromě toho AI není zvlášť obdivuhodná.

Hra mě sice baví, ale těch bugů. Poté, co je ArmA pasována na krále válečných akcí, mě vývojáři silně zklamali. Ale ono i celkově to vypadá, že si jen zkusili něco jiného, aniž by to brali vážně. Skutečně to udělali nejjednodušší, co to jen jde.

Nehrál jsem ArmA, ale tohle je rozhodně ostuda.

A jeden bug znemožní dohrát misi a tím pádem ani hrát další misi.
@kurcatovium (17.01.2014 06:46): Já jsem zkoušel demo a docela mě zaujalo. Ale je fakt, že tenhle typ her jsem nikdy moc nehrál, tak nedokážu posoudit, jak dobré to je. Hodně lidí říká, že na tablety je to fajn, ale úrovně PC her to nedosahuje. Ale za těch pár babek na HB to zkusím :)
Hm, ta animace postav vypadá dobře... možná lépe než v tradiční armě :)