Měl bych dotaz vrahouni. Jak získám výkresy ke zbraním? Nikde je nenacházím a v obchodě jsou jen za koruny.
Tak tuhle hru jsem zakopal asi po 14 dnech hraní, že je nehratelný odpad, chaos a zklamání. Ale teď po dvou letech jsem to oprášil na PS5,a jsem se na to namotal,chci všechno. Je to celé pěkné, příjemné a přehlednější,i díky češtině. Nějak mi přijde i to ovládání příjemnější. No uvidím,jak dlouho u toho vydržím, protože věčně někdo číhá u exitu. To mi přijde trochu toxic.
Chtěl bych se zeptat zdali jde opustit herní režim Eliminace v průběhu hry nebo při vybírání výbavy?
Hraji na PS4
Předem děkuji za odpověď
Hra mi píše že nemám GOLD předplatné na MP. Nechápu. Že by mě to fungovalo protože jsem měl měsíc zaplacený gamepass na PC? To se mi nějak nezdá. Nebo Vigor změnil podmínky? Nebo Microsoft změnil podmínky pro MP hraní? Titul je free to play a na Vortexu psali že tyhle hry jdou hrát bez Goldu.
Připadám si jako bych objevil Ameriku ale když na Vortex.cz psali k tomu rušení předplatného Xbox Live padla tam zcela klíčová informace o tom, že i bez GOLD si lze zahrát na Xbox One multiplayer u titulů které jsou free to play.

Což mimochodem řada hráčů podle mého názoru netuší, co tam soudím občas z pročítání diskuzí. Já to netušil také.
A světe div se, Vigor jede i bez předplatného GOLD! Stejně jako WoT, WT, apod.

Hra vypadá v roce 2020 skvěle, mraky nových modů, hra už je více kontaktní, i týmová než byla před půl rokem. Tohle se fakt Bohemce neuvěřitelně povedlo. Skvělá grafika Norska, respektive jeho lokací. Vše vypadá tak realisticky že má člověk pocit jako by tam byl, podobně jako v ARMA III. Bohemka opravdu umí navodit atmosféru. Málokterá hra má tak promakaný a uvěřitelný vizuál.

Dunemástře: jaký máš nick na Xboxu, že bych si Tě tam přidal?

EDIT: jediné co ještě moc neumím je mířit na Xbox controleru. Není to zdaleka tak pohodlné a snadné jako na myši a klávesnici. Občas žasnu co ti konzoloví hráči svedou.
@Dunemaster (05.08.2020 15:01): to se spíš ptej na komunitních serverech kde se baví o Vigoru. Já nemám Xbox Live takže MP od Března nedostupný.

Tak jasně je to free to play ale vývojáři na něčem vydělávat musí. Tak se nediv pokud to nabízí.

Grafika: hráli jsme stejnou hru? Co si pamatuji tak grafika byla excelentní i na PC poměry. TES Oblivion samozřejmě byl ve své době technologická špička ale říct, že Vigor vypadá v určitém ohledu jako Oblivion..... no nevím. Na mě grafika působila velmi realistickým dojmem. Pohání to Unreal 4 engine. To je trochu jiná liga.
Radiace měla na hráče nějaký vizuální efekt co si tak matně vybavuji.
Jaké bys čekal Norsko po atomovém výbuchu ve střední Evropě? Zářivé a nablýskane? Podívej se kolem sebe na ten chaos.
Ok, zkusil jsem.

1/ Proc me to po deseti minutach nenajde protihrace? Nikdo to nehraje nebo jsem nezaplatil?
2/ Uz mi s tim free to play vlzete na zada, hra se me v uvodnich deseti minutach akorat snazi ocividne rict, ze bych mel zaplatit. Asi i za to, abych hru mohl vypnout.
3/ Graficky to na jednu stranu v dole vypada fajn, ale krajina a voda jsou na urovni Oblivionu a vsechno to vypda tak nejak omsele. Pokud je na to pres rozpalene Slunce v Norsku vlastne videt — ze by radiace?
@Dunemaster (02.08.2020 09:27): hrál jsem to naposledy v Prosinci 2019/Lednu 2020. Ta hra mezitím prošla solidním vývojem, takže nejlépe to zkus sám a uvidíš.

Hra je jiná než obvyklá konkurence na PC, a ostatních platformách. Já moc nehraji ty moderní online střílečky jako PubG, apod. ale co jsem tak pochopil z vyprávění kolegů co to hrají, tak Vigor si bere od každého trochu a zároveň je stále jiný. Já jsem třeba v těch hodinách co jsem hrál nenarazil na mapě na jediného protihráče. :)

Graficky mě z toho spadla na Xbox One S čelist, ten Unreal engine vypadá fantasticky. A hýbalo se to naprosto plynule. Námět je také fajn, hrozná škoda že tam toho příběhu není víc, mapy úžasné, klidně bych se tahle hodiny procházel po Norsku, vyloženě si to o to říká. :)

Co jsem tak z video updates pochopil přibylo mnoho herních režimů, hra umožnuje hrát s parťákem nebo skupiny proti sobě. Rozhodně si pamatuji, že to má atmosféru jak řemen. Když se plížíš a sbíráš předměty na opravu svého domu, tak ačkoliv nemusíš potkat ani živáčka, je to solidní adrenalin.

EDIT: vlastně abych byl upřímný: Forza Motorsport 8, Flight Simulator 2020 a Vigor jsou pro mě asi tři nejdůležitější hry na nový Xbox. A pak že tam nebude co hrát. :)