Jako na svou dobu to byla super hra a dal sem za ni dost peněz... ale s..alo mě že zeď velká do výšky kolen se musí obcházet a nedala se nijak přelézt !!
Lze nějak měnit vojáky, které přímo ovládám, během hry? Mám teďka misi, kde mám zničit jakési náklaďáky, hraju za snipera a v týmu mám jednoho sabotéra. Nepřítel nesmí spustit poplach a dostat se za pomocí AI do základny se sabotérem aniž by mě někdo zmerčil je praktický nemožné.

/solved
JohnCZ: Ona ta první tutorialová mise, co je v demu, o zbytku kampaně moc nevypovídá...navíc je i pár povedenejch uživatelskejch misí.

Thellwin: Já bych to klidně srovnal. Ono od HD2 moc pseudoautentickejch vojenskejch akcí zaměřenejch čistě na coop nevyšlo.
Uf, OF:DR bych s HD2 tedy rozhodně nesrovnával, Hiddeni jsou pouze jedni a zatím jsem nenašel hru, která by mohla být aspoň částečnou náhražkou. Škoda, že třetí díl je už asi jen mé zbožné přání :(

Já teď hraju Red River a není to zas tak špatný. Po všech těch Homefrontech a CoD je to sakra jiný a vyžaduje to i jiný přístup.
USER47: O tom jsem přemejšlel, ale demo mě moc nebavilo. Časem ale zkusím. Až bude herní sucho... :)
Něco ve stylu HD2? Zkus OFP: Dragon Rising. Sice to každej správnej arma fanboy označuje za nejhorší hru na světě, ale špatný to rozhodně není. Zejména v coopu se s tím dá užít hodně zábavy.
Já bych zase rád něco ve stylu Hidden and Dangerous 2. Je zajímavé, že mi tento styl grafiky a ovládání sedne více, než nejnovější vymoženosti. A imo už nikdo neudělá tak dobrou taktickou akci jakou byl právě HD2 nebo vlastně i ten Flashpoint.
Pravda, tedy kromě (dosaďte libovolné slovo vyjadřující ó) Flashpointu.
Při psaní kometáře k OFP jsem dostal chuť něco takového zahrát. A tak jsem se pustil do Army 1. Docela mě to chytlo. Jen mě opět štve dementní AI a občas nejasnost v úkolech. Ale jinak jo, plížení, plánování a vyčkávání na útok mě baví. Paradoxně jsou nejlepší ty mise, kde jsem sám.
Ma nekdo zajem o specialni edici Army? Ve vojenskym kufru (z armadnich skladu :)
Je to bazarovka, hra je ale nehrana, jen poslechnuty soundtrack. Tricko nepouzivane, (funkcni) kompas a psi znamky take + plakat
Bylo udelano 400ks tehle edice. Cislo je na psich znamkach 209/400 :)

viz foto
Tak brzy si to zahraju, ale nikdy jsem tenhle válečný simulátor válečný nehrál, tak nevím jak mě to bude bavit. Vůbec nevím co od toho čekat, ale tak někdy asi člověk musí zkusit něco nového. A jsem docela zvědavý na obtížnost, jakým stylem tu hru budu hrát. Předpokládám, že se budu plížit křovím a doufat, že mě nikdo nestřelí do hlavy.
montana:
Jak vidno, tak tady to platí asi taky, jo to asi rok zpátky, co mě vytanul na mysli nápad prodávat hardcore simulátory ve dvou baleních, ve dvou krabicích, přičemž jedna verze by měla standardně zatržené fajfky hardcore, a druhá "arkádová" by je po standardní instalaci zatržené neměla.
Marketing a PR oddělení by pak neměly problémy s prodejem válečných hardcore simulátorů lidem, který nemaj zelenej mozek. :)

PS: někdo ti tu demagogii musí vytlouct z halvy
Hmmm, já mám Codies po GRIDu taky celkem rád, ale naštvali mě tou lehce lživou kampaní ve stylu "udělali jsme OpFlash 1".Jinak co se realismu týče, zrovna o tom mluvil ten člověk v reportáži na Tiscali - když to chceš mít snažší, navol si lehčí obtížnost.Když chceš hrát hardcore sim, dej si tu těžší.Pokud to bude na obě dobře vyladěný, měl by to bejt ideální kompromis.Osobně bych asi taky hrál spíš na tu lehčí.

OpFlash 2 mi z videí a obrázků přijde oproti Armě2 zatim dost slabej : /.
Já zase víc realismu.V arkádách mám nastříleno už dost.OF2 má být arkádovější,ale nejdřív vyzkouším
Opatchovaná ArmA není špatná, plus existujou super módy (co jsem tak četl na fórech).Spousta online hráců si jí pochvaluje.

Osobně ale už rovnou počkám na Armu 2, jež vypadá naprosto úžasně a měla by bejt za pár měsíců venku : ).
Ta Levelová ArmA, má ten prokletý StarForce, o kterém všichni tak nenávistně mluví, a má mi co nabídnout, když již mne Flashpoint herně omrzel?
Včera v GamePage docela slušná reportáž o Armě 2, začíná kolem 10tý minuty.Civilisti se chovali trochu divně, ale jinak to vypadá úplně úchvatně...
Pokud se vyvarujou bugů a kampaň bude kvalitní, tak to bude jasná koupě.Už se těším až Arma2 rozdrtí OFP 2, stejně jako Mafia 2 rozdrtí Kmotra 2 : )).
Brácha si nedávno nainstaloval Horké léto 3,5 a kvůli SF mu pak odmítl nastartovat Win Vista (nesouhlasilo CRC jednoho ovladače), tak by mě zajímalo, jestli se ten SF instaluje již při instalaci hry nebo skutečně až po prvním spuštění, pač obnovovat systém je celkem nudná práce :-D
Kromě klasického DVD šlo zakoupit českou verzi hry i na sprocketidea.com, která SF neobsahovala.
NateLogan: Když jsem do ruky dostal českou verzi základní ArmY, tak mě otravovala se StarForce, nicméně pokud hru nainstaluješ a nespustíš a místo toho ještě nainstaluješ patche 1.00 to 1.05, 1.05 to 1.08 a 1.08 to 1.14, případně datadisk, tak už to instalovat SF nechce, takže já vesele hraju bez ní.
jo, u původní hry je SF pouze u nás...ale tak nějak skrytě doufám, že třeba u Gold Edice už nic takového není...nemá v tom někdo jasno?
NateLogan: já mám pocit, že ArmA vyšla se SF dokonce pouze u nás :-).

(Ale nejsem si tím samozřejmě jist; bylo to podle nějakého velkého seznamu SF titulů, který však nemusel být kompletní.)
Takový malý trapný dotaz: Dá se někde (pokud možno legálně) sehnat ArmA bez StarForce (CZ nebo EN)? Tohle je u mě trnem v oku a cokoliv se SF po velmi špatných zkušenostech musim chtě nechtě odmítnout :-)