tady ty linky na ofic. stránku ani na obchod nefungují ( hodí mě to na nějakou stránku ohledně zámků, a v obchodě to hláší že hru neprodávají ). hru mají na gameexpres.
jak si tady čtu tak hra je hodně nekompatibilní s nějakými PC - tak doufám že mi vůbec půjde hrát.
No neříkám, že je Chaser nejlepší hra všech dob. Ale pro mě osobně ano, protože mě ze všech her asi oslovila nejvíce. Ovšem to je můj osobní pocit. Jinak samozřejmě vím, že existuje spousta lepších her ;-)
To You Are Empty začíná mít docela hodně zajímavou atmosféru. Začátek byl fakt trochu WTF, ale jak jsem se dostal do města, stává se to čím dál zajímavější - hlavně díky skvělé grafice. Teď jsem prošel to kino a konečně pochopil, co za experiment se tak hrozně zvrtl. Docela zajímavý a celkem uvěřitelný nápad ti soudrtuzi měli. Jo, ten příběh tady fakt není úplně nejhorší. Teď jsem skončil ve vstupu do metra, tak uvidíme, jak to půjde dál. Každopádně mě to baví čím dál víc, takže zvažuju vyšší známku než třeba u hry Stalin Subway, která mě i přes svou rozporupnost taky celkem bavila :-)
Pokud by měl někdo na Win7 problémy jako já - to jest že se nechtějí přehrávat videa ve hře a háže to chyby nebo že se nezobrazují některé části hlavní nabídky, tak se mi povedlo najít řešení. Chce to manuálně najít na cd nebo v instalačním balíčku hry instalátor Windows Media Player 9 (soubor je přiložen u hry - wmv9VCMsetup.exe) a ten ručně nainstalovat. Mně to pomohlo a hra teď běží naprosto normálně a bez problémů, což jsem fakt rád.
Tak turok byl fajn pro tebe, ne pro Garereta. A jinak s teho hodnocením souhlasím, pro mě 50 taky není špatná hra, jen průměr
Garret: Ale třeba Turok byl fajn, takže tadytohle by také nemuselo být nejhorší. Já si to rád zahraju. Možná překvapí, možná ne. Těžko říct.
Já nemám hodnocení přísné, ale hodnotím v rámci celé stupnice. 50% je pro mě dobrá hra, kterou s chutí dohraju. 30% je dost podprůměr a zrovna tuhle hru jsem dohrál v období sucha. Ale lidem se do hlavy vrylo (hlavně z hodnocení časopisů a herních webů), že 50% už je sračka co nestojí za pozornost, takže 30% už musí být megaprůser. Samozřejmě to tak není...

K samotné hře - nepamatuju si ji tak přesně, jen vím, že mě zaujala architektura některých budov. A to je vše. Celá hra nedává smysl, nepřátelé jsou naprosto mimo mísu, zvuky jsou příšerné, příběh taky. Je to hloupá střílečka.
No každopádně na vině je grafická karta (ovladače), respektive prasácky naprogramovaná hra. Zkusil bych povypínat všelijaké vymoženosti grafiky (u nvidie riva tuner) a tak podobně. Stejným problémem totiž trpí i Pariah, kde stačilo hře ručně vnutit přes konfigurační soubor jednu vymoženost...
Vsak mam plnou, originalku :) Na netu je par stiznosti na to, ale samozrejme zadny reseni (Rusove na tohle maximalne serou).
Land of the dead jsem hrál multiplayer a takovou zábavu jsem u mulťáku už dlouho nezažil. Sing asi za moc stát nebude ale mód invasion je zkrátka paráda, teď už se bez toho neobejde žádná naše další lan párty :D

- co si hra zaslouží - je čistě individuální, alespoŇ tady na databázi. pokud ho to fakt nebavilo tak nevidím důvod proč tomu dát víc nebo míň aneb jak poznamenal Karasman "každému se líbí něco jiného" a já s ním plně souhlasím

montana: j však to je jasný, taky bych to třeba i zkusil ale poradit ti neumím, snad jen jiný ovladače na grafiku, nebo zkus plnou verzi
No jo, dívám se na jejich hodnocení a nedohráli to. Na druhou stranu, každý má jiné hodnocení a Garret má hodně přísné - prostě Turok si zaslouží minimálně 60% a při hodně přísném hodnocení 50.

Jinak tahle bych neřekl, že bude zase taková sračka. Hrál jsem Land of Dead demo a to mě kurevsky bavilo. Tenhlensten typ her je dobrý na odreagování.
Hell Forces? Zahraj si radši něco pořádnýho :D

Garret to dohrál narozdíl od těch 70,80 takže jeho hodnocení je určitě objektivnější. A tahle hra se mi znechutila už recenzí v nějákem časáku, po takových hrách si říkám že City interactive vyrábí vlastně skvělé hry
Tak ten tvůj problém by mě asi dost sral, ale jinak se mi to zdá jako taková blbost na odreagování. Určitě by mě to bavilo více, než některé hry, co jsem hrál a nějak mě svým stylem odradily.
Ještě uvažuju o Hellforcec, ale to fakt nevím, jen jsem to prostě viděl za 146 Kč, tak mě to nějak uvízlo v oku :-)

A to hodnocení bych neberu nějak vážně - Garret a j.calling jsou známí svým ( někdy divně přísným - docela fajn byl Turok ) hodnocením, takže to hodnocení docela zprasili :-D
55% je tedy tady docela fajn hodnocení, protože hodnotili pouze 4 lidé a dva z nich jsou extrémně přísní :-D
Tak sem si to chtel zkusit (vim ze je to sracka, ale svyho casu se me hrozne libili prvni videa, neskutecne sileni nepratele a hlavne nazev :), jenze mi ve hre nehorazne blbnou textury. Furt problikavaji a kdyz na me nekdo zautoci, tak se mi na sekundu objevi cerna obrazovka, ubere zdravi a tak porad dokola, kdyz dostanu zasah nebo si vezmu lekarnu. Diky tomu se to neda hrat...