Je to tak no .. je zabugovaná, špatně vyvážená .. čeká je dost práce :) ted mají hlavní cíl rozjet online režim a pak věřím, že se na to nevykváknou a máknou :)
@DEU (15.02.2020 21:27): Ja zatim nastesti na zadnej bug nenarazil, kdyz nepocitam jeden grafickej glitch. A ze nejde online? Staci si vzpomenout na launch D3. Ale abych pravdu rekl, tak moc nekoukam na net, tak nevim, jaky jeste maj lidi problemy.
@HELLER (15.02.2020 20:27): Mi hrat offline nevadi, alespon poradne vyzkousim vyvoj postavy. Jen se bojim toho bugu, kdy to vymaze postavu i v offlinu. Kazdopadne dobry je, ze se nemusi tvorit nova postava, aby clovek zkousel, proste resetnes staty, prehazis skilly a jedes novej build.
Mě jen štve, že nejde celé dny hrát ONLINE ... a na OFFLINE to nechci moc hrát .. :( Kdoví, kdy to rozjedou .. už extendují vydání konce udržby.
@DEU (15.02.2020 16:47): Menu me nezajima, ale zareagovat musim. Ok. Blizzard neexistuje, ale kam vlezu, tam o nem mluvim. Ok. No, je to tvuj boj.

Jinak zatim mi Wolcen prijde jako takovej mix D3 a PoE, coz je dobre, protoze, zda se, z obou her berou to lepsi. Na nejaky hodnoceni je jeste brzo, ale po cca 15 hodinach se porad bavim.
@Mendoza (14.02.2020 22:08): Z Blizzardu mindrák opravdu nemám. Ta firma po přechodu pod Activision přestala existovat. A zejména v posledních několika letech jsou vyloženě ke smíchu. Něco jako fotbalová Sparta - hromady keců, lží a kvalita nikde.

Psal jsem, že dnes nekopírovat téměř nelze. Menu jsou si hodně podobná, nicméně mě zajímá především hratelnost, příběh a endgame. Pak budu moci efektivně posuzovat. Doufám a věřím v kvalitu ala Diablo 2: Lord of Destruction.
@HELLER (14.02.2020 23:36): Tak me to nestve, spis mi to prislo tak mile legracni. Dneska jsem se v praci taky tesil, az to zapnu. Hraju uz par hodin a nevim, kdy se donutim jit spat. Jeste ze je vikend.
řešíte blbosti, si myslím. Kopírování herního menu je to poslední, co by mě štvalo :D ale vidím, že to štve i lidi nějaké na twitteru .. hmm musím se lépe naučit ignorovat :D

Dneska taky online hraní nic moc :( nějaký progres jsme s bráchou udělali, ale furt jsme ještě nevyšli z Aktu 1 ... a nyní opět nahazují hotfix a servery nejdou...

Musím říct, že i přes mnoho chyb mě hra neskutečně baví a přitahuje a pociťuju ten pocit, co jsem dlouho neměl (že se těším až dojdu z práce a zapnu hru :D )
@DEU (14.02.2020 21:06): Tvuj mindrak z Blizzardu me nezajima, me jen pobavilo, ze rozmisteni a grafika prvku v hlavnim menu jsou temer identicky s D3. Zkus se trosku uklidnit, rozdejchat a pak mi v klidku vysvetli, jak jsi myslel to o tom nekopirovani, kdyz se bavime o vzhledu menu.
@HELLER (14.02.2020 07:43): Oprava NTB bude trvat až 8 týdnů. Čekám na náhradní díl, který musí poslat z USA, protože v Kanadě ho blbci nemají. Takže času na nastudování buildu je dost :) Je dobře, že hru ztěžují a nezlehčují, Blizzard tím zabil Diablo 3.

@Mendoza (14.02.2020 08:15): Ono dnes něco nekopírovat nebo se neinspirovat snad ani nejde. Ale pokud by Blizzard dělal hry pro hráče a ne jen pro uspokojení peněženek čínských akcionářů, pak by byl svět v pořádku. Jakákoliv konkurence pro Blizzard je dnes víc než vítána.
No jako všiml jsem si i styl tlačítek je takový "okopčený" a chat je taky takový blizzardí ... ale mělo by mi to snad vadit ? mě tedy ne :D
Spíš bych si přál, aby se dobře popasovali s porodníma bolestma a opravili nějaké bugy (nějdou někdy splnit challenge dungy , seknutá úkolová mobka, co nejde zabít apod.) a taky bych uvítal item filter kdy už nic jiného :)
A jak si to představuješ ? :)
Jinak já schválně už ani nekoukám na streamy, protože si nechci vyspoilovat, jak to pokračuje pak po 1. aktu a celkově si chci na to přijít sám a užívám si, že hraju nějakou hru, co je neznámá :)

Proto si i myslím, že můj první build nebude vůbec fungovat, protože nebudu pořádně vědět, jak skládat strom a jaké itemy sbírat :D Jak to taky funguje, jestli klasicky all res, HP a zbytek cpát do dmg .. a popř. kolik a jaké hodnoty jsou potřeba, abych se udržel ve hře a zbytečně furt neumíral. Od bety totiž dost hru ztížili mi přijde, hlavně boje s bossy (celkově mi přijde že souboje s bossy jsou velmi zábavné na ty se těš).
No až po půlnoci se nám povedlo založit online hru .. chudáci tam mají větší trable, než jsem doufal. Ale tak co .. jdu se vyspat a po práci se na to vrhneme :)

PRvní dojmy jsou skvělé. Pokud to tak bude po celou dobu hry, tak tleskám. Dlouho mě tak nechytla diablovka :)
Grafika a zvuky jsou dechberoucí, gore pecka.
Ale zatím se holt hraje to, co bylo v betě. Musím projít Act 1 a pak se těším na nové lokace :)
Už teď jsem si ale všiml, že jsou i v kampani rozesety challenge dungy, to je fajn zpestření.
To zaměření netopejrů snad fixnou, taky jsem měl problémy :) Chyb je tam více, ale nic, co by mi extra vadilo.

Na hraní ve dvojci s brachou pojedu bladestorm char. TEď jen přemýšlím, co pojedu jako solo :) vidím to na mage mixnutého na projectile dmg a summonera.
Za mě dobrý, ta plynulost rozsévání smrti je prostě parádní. Tohle tempo mi maximálně vyhovuje. Jsem zvědavý na nové akty kam jsem se ještě neprosekal. Objevuje se mi jen jeden menší bug s těžším zaměřením jednoho druhu lítacích potvor. Bál jsem se, že to bude horší.
Možná zaplať pánbůh, že mám NTB v servisu. Akorát bych se u vydání uvztekal.
A kdy to teda pustí na steamu ? Dneska jsem v práci a po práci na cestách ... a vracím se někdy kolem 5 nebo 6 ...
Slyšel jsem, že by mělo jít hrát od 6 CET ... ale nevím. Nikde není nic ofiko, nebo neumím hledat info :D

Jinak od včera už mají trable s webem . A dneska už web ani nejde. Bude se muset počítat s tím, že budou porodní bolesti .. queue, zdžení ... at to bude jakkoliv.
njn, jako zvuky a vizuál mají zmáknutý dobře :)
už se těším, jak se předvede finální verze. Vůbec nevím, co pojedu, ale asi mága .. efekty kouzel jsou boží :D
Nevím proč lidi hrajou ted tu betu .. jsem se lekl, že hrajou plnou a to je ta offline beta furt. Alkaizer tu hru dost trollí ... :D
Bohužel mi kleknul NTB a oprava kvůli objednání dílů potrvá několik týdnů. Do hry tedy naskočím o něco později.
osobně si moc iluzí nedělám. stačí mi už jen to, že od dob přechodu z alfy na betu, kdy se četnost patchů o dost zvýšila, nedodrželi ani jednou jedinkrát termín upgradu buildu. alfa, kde fungovala jakási synergie mezi manou a ragem, tž se daly hrát hybrid classy, v betě kompletně pohřbily omezení na gearu a skillech hlavně. spíš to oškubali o tu hlavní ideu kvůli který na to dost lidí čekalo, alespoň soudě dle steam diskusí a recenzí. za sebe to nechci soudit dokud neuvidim full release a graficky a efektama jsem byl spokojenej. ale to, co dělá z kterýkoliv hack'nslash RPG fenomén, tedy mechaniky který tomu udržujou až nekonečnou replayability, jsem tam fakt vtom neviděl.
Jo z tohoto hlediska určitě.
Mě tam štvaly takové ty pro někoho možná blbosti,.. ale uvidíme. Zobrazení mapy, lootu na zemi. Ale už aby to bylo momentálně nemám co hrát .. :D
@HELLER (30.01.2020 11:56): Čekám od toho hodně, poslední verze byly super. Krásně to vypadá a ta plynulost masakru na obrazovce je skvělá a taktizování s manou/rage to pěkně oživuje. Těším se :)
Jo jo taky jsem si už stačil všimnout. Moc od toho nečekám, ale třeba mě to alespoň příjemně překvapí :) ...
Jak vypadá co ?
Já tehda dohrál to, co dohrát šlo a pak jsem se k tomu nevracel a popravdě to moc nesleduju teď. To mě zase musí chytit nějaká Wolcen mánie. Už by bylo na místě, aby konečně vydali plnou verzi, táhne se to dlouho ..

aha teď vidím ,že vydali aktualizaci na steamu
https://steamcommunity.com/games/424370/ ... /1716364455396076876

Tak už je to blízko .. nezbývá, než se těšit, jak to bude ve finále.
Po delší době jsem to zapl, abych zjistil, jak se jim daří .. a parádní :) teď jde hrát 1.akt a jsem spokojen :D dneska to po práci dohraju, ale grafika je naprostá pecka a i boj je fajn.
Jen mě štve, že tam je neustále absence v nastavení toggle on/off u itemů na zemi .. prostě není na výběr a itemy ze země mizí a musím furt mačkat levý alt, abych zjistil, co se tam povaluje.

A taky mi chybí u zbraní popisek, zda se jedná o 2H, nebo 1H ... a hodnota attack speedu a dps ... ale třeba to tam dodají :)
No však přesně tak ... Už v té alfě nám ukazovali jen něco ... pak zase něco bylo na týden a tam ukázali zase něco jiného a teď je to zase jiné, takže nejlepší počkat na finální verzi. Kdoví, kdy vyjde :D už se s tím šušní celkem dlouho a furt něco mění (včetně názvu hry pokud si dobře vzpomínám)
3x jsem nedokázal zabít bosse, navíc ty adventure úkoly se furt opakovaly, tak jsem šel zpátky na poe, kde chci získat křídla.

Ale ovládání je furt takové nemastné neslané. Chybí mi tam možnosti, jako je force move a nemožnost zapnout trvalé zobrazení itemů na zemi. Teď z hlavy nevím víc, vrátím se k tomu až v dalším nějakém updatu. Ale jako vyblbnutí a změna to není špatné. Jen furt čekám, jaká ta hra bude ve finále. Co story mod, co endgame ..
@HELLER (30.03.2019 10:09): Koupil jsem to loni na G2A za necelych 20€, ale dosud jsem se k hrani prilis nedostal. Odehral jsem ani ne dve hodiny. Ted jsem to zapl po updatu na Betu a hle - vsechno z Alfy je pryc. Jaka je to hra? Posledni dva roky jsem stravil na Path of Exile a odehral tam temer 2.5k hodin. Nelze tedy nesrovnavat a predevsim ovladani a interakce s predmety a NPC je vice Diablovska.
No není to žádná procházka růžovým sadem. Celkem přísná obtížnost :D zkouším hrát mága a rangera .. a oba neumím zabít v jedné misi bosse .. mě rozmeltuje jak nic. Je to takové dark souls mezi diablovkama :D
Konečně se přehoupli do bety a můžete od včera hrát betu :) co jsem zatím zkoušel hrát, pokrok od alfy je znát, pár věcí mě tam prudí. ale dneska otestuju více, ale vypadá to velmi slibně. Hlavně grafická stránka a pocit ze zabíjení je cool, a to je u takových žánrů hlavní :D