Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Last Epoch

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
30.04.2019 PC
Vývojáři:
Eleventh Hour Games
Oficiální stránky:
https://lastepochgame.com/
Last Epoch je další z řady akčních hack 'n' slash RPG, v němž se svým hrdinou putujete temným fantasy světem, kosíte nepřátele a nakupujete a sbíráte různé vybavení, od obyčejných až po unikátní. Tentokráte máte ovšem možnost cestovat nejenom prostorem, ale i časem.

Zemí pojmenovanou Eterra budete procházet v celkem čtyřech epochách. Začínáte v té poslední, v níž takřka celý svět ovládla Nicota a zbytky lidstva přežívá v podzemí. Vy, coby poslední naděje, se vydáváte do minulosti přijít na to, proč se věci takhle zvrtly a jak tomu zabránit. Čeká vás Starověká éra, kdy civilizace byla v plenkách a většinu území pokrývá nepropustná divočina, Božská éra, v níž lidstvo prosperovalo pod vládou bohů, Imperiální éra, kdy živé pronásledovali nemrtví a nakonec poslední éra Zániku, v níž vše spěje do neodvratné záhuby. Do většiny lokací se tak budete moci podívat v každé z epoch.

Ve hře se vyskytuje celkem 5 tříd, které se nadále dělí do dvou specializací pro každou. Zahrnuté jsou klasické povolání jako mág, druid, paladin, nekromant nebo lučištník. Na základě povolání hráč při levelování dostává různé dovednosti, každé s vlastním vývojovým stromem, díky čemuž si postavu můžete dle svého specializovat. Svůj vlastní vývojový strom mají i vaše pasivní skilly. Hrdinu si lze samozřejmě vybavit spoustou nalezených předmětů, zbraní, amuletů a brnění, do kterých lze vkládat krystaly, jež mohou přidávat mocné vlastnosti, ovšem s rizikem, že může dojít i k nevratnému poškození předmětu.

Hru je možné hrát jako singleplayer v offline režimu nebo přes online multiplayer ať už v kooperativním nebo v soutěživém režimu. K dispozici jsou i soubojové arény a online žebříčky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.