Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild Arms

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.04.1997 PS1
06.07.2007 PS3PSP
29.08.2012 Vita
Vývojáři:
Media.Vision
Jedno z prvních japonských RPG, vydaných na konzoli PlayStation. Vydání v Japonsku bylo 20. prosince 1996 a 30. dubna 1997 v USA.

Příběh hry se odehrává ve světě Filgaia, který byl zdevastován znečištěním a postupně se mění v poušť. Hráč se ujímá patnáctiletého sirotka Rudyho, který zjišťuje, že byl obdařen schopností používat starobylé zbraně zvané ARM. Hra má celkově westernový nádech s klasickými westernovými městečky, postavičky vypadají jako kovbojové a nechybí zde klasické palné zbraně jako z dob 19. století v severní Americe.

Na hře je znatelný přechod her ze SNESu na novou platformu, takže výhled z vrchu na svět a postavičky i vnitřní lokace je kreslený a značně připomíná SNES éru, zatímco tahové souboje jsou již v 3D. Hra je kromě soubojů protkána spoustou puzzlů, připomínajících The Legend of Zelda: A Link to the Past nebo Lufia II: Rise of the Sinistrals. Každá postava má k dispozici sadu nástrojů, se kterými může například ničit překážky či přetáčet čas.


Poslední diskuzní příspěvek

Ringo: ve FF10 jsme absenci svetove mapy taky neprivital s otevrenou naruci :) Ve Wild Arms 5 se k ni ale vratily a to ve velkem stylu,…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.