Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

04.02.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Earthblood je dalším RPG titulem ze světa World of Darkness, kam patří Vampire: The Masquerade - Bloodlines a Vampire: The Masquerade - Redemption. Ve hře se ujmete role vlkodlaka jménem Cahal, nechvalně známého ekoteroristy. Cahal patřil do kmene vlkodlaků jménem Fianna, kteří chrání planetu Zemi, avšak poté, co mu byl zabit syn, se rozhodne klan opustit a odhalit, kdo to udělal. Do cesty se mu však postaví upírská společnost Endron, která slouží entitě jménem Wyrm, zapřísáhlém nepříteli vlkodlaků a Gaii.

Hra se odehrává v otevřeném světě amerického severozápadu, rozděleném do několika oblastí, mezi kterými může Cahal libovolně cestovat a plnit v nich úkoly. Kromě fyzického světa se s Cahalem podíváme i do Penumbry, rozhraní mezi fyzickým a duševním světem. Cahal se bude moci měnit na tři formy – lidskou, kterou bude využívat na rozhovory, vlčí, vhodnou ke špehování, a vlkodlačí k boji. Vlkodlaci mají stejně jako upíři z World of Darkness problémy s vnitřní bestii, takže i hlavnímu hrdinovi hrozí, že propadne svému hněvu. O vlkodlacích rovněž nesmí existovat žádné důkazy a Cahal tak bude nucen nenechat žádné svědky jeho hněvu naživu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.