Ta kampaň je docela sranda! Obvykle mě RTS kampaně v tomhle stylu příliš nebaví...
Když už jsem dneska jako ježíšek, tak kdo by měl zájem o WH 40k DoW, DoW 2 nebo Space Marine, tak mám volné :)
Jo Warhammer měl vždycky impozantní hudební doprovod, nepamatuji si že by v některé hře z tohoto světa byla hudba nevýrazná.
Když už jsme (v diskuzi u Quake 1) nakously hudbu ve hrách, tak mi až teď došlo (6 let po hraní DoW), že hudbu dělal Jeremy Soule. Přemýšlel jsem, co mi to připomíná a konečně mi to secvaklo. Trochu to připomíná hudbu z Temného rytíře. A nejenom tento film. Také hudbu z Battlestar Galacticy (nové).

Hlavně touto zvláštní kombinací symfonií + elektroniky a střídání klidných/živějších pasáží.
Hlásím další akci na Steamu, všechny Dawn of War s 50% slevou. Nejlíp vychází za 5 Euro Platinum Edition, který obsahuje Dawn of War Gold, Winter Assault a Dark Crusade!
Danny: Pak je mi záhadou možnost výběru právě širokoúhlých rozlišení... Hm.
Say: Pokud vím, že W4k, širokoúhlá rozlišení nepodporuje. Takže to bude asi normální...
Je normální mít při rozlišení v poměru 16:10 i tak černé pruhy na okrajích (tudíž výsledné rozlišení není 1280x800 ale 1024x800), přitom myš na černé pruhy najet může.
Ahoj, nevite jak na zmenu nastaveni ovladani? Nejak nevim co delat se souborem KEYDEFAULTS.LUA
DoomCZE: Dvojka je fakt hovadina, jednička mě moc bavila, líbí se mi na tom hlavně, to že si můžeš jednotky dokupovat i na bojišti a různě je vybavovat. Pak máš specializované jednotky na různé použití a v datadiscích je pak už dokonce i hodně ras na výběr a hraní.
DoomCZE: Pokud si nejsi jistý, jestli tě to bude bavit, nikdo ti nedokáže poradit - přečti si třeba pár komentářů, ale určitě si nainstaluj demo (třeba rovnou ze Steamu). Pak už budeš sám nejlíp vědět.
Tak to počkat ty fantasy složky jsou naprosto báječné. Celkově ty fantasy prvky sednou perfektně a když warhammer "studuješ" do podrobna moc dobře víš že bez nich to nejde. Jinak DoW 1 je uplně něco jiného než DoW II.

Ty stejné ceny balíčků je ještě z velké části pozůstatek z převodu $->€, kde se s tím u nás nijak nepárali a nějak to tam sázeli bez ohledu na různé packy a reedice (ceny nejsou tak promakané, jako v US). Každopádně nejvíce toho obsahuje právě ten Platinum balík.

A jestli tě to bude bavit? To netušim, já také CoH žeru, ale o Warhammera jsem naposledy zakopl na PSX a že to už je více jak 10 let. Navíc se mi tam nelíbí ta fantasy složka, ale zase právě CoH a Homeworld od Relicu nemají chybu...
Může mi někdo vysvětlit ty balíčky na Steamu? Nějak je nepobírám, několik jich tam stojí dokonce stejně. Potřebuju vědět co kterej obsahuje, samozřejmě bych chtěl ten, kde je nejvíc datadisků.

edit: A vůbec, mám to kupovat, když Dawn of War 2 je pro mě nehorázná hovadina, kterou jsem odinstaloval po 20 minutách? DoW 1 jsem nikdy nehrál a CoH je pro mě jedna z nejlepších strategií vůbec.
To je o způsobu hry. Orkové sází na útok a počet, Eldaři na rychlost a triky, Chaos na obranu a triky a Mariňáci na hrubou sílu. Já vzal v potaz i filosofickou stránku každé rasy. :-)
Já na své mariňáky nenechal dopustit ani v datáčích:). Eldaři se mi zdájí takový slabí nic moc nevydrží. Chaos je cool ale na ty jejich stavitele sem se prostě nemoh koukat. A maj naprd vozidla. Jinak si občas zahraju za orky za ty je prča.
Mno, pokud bych měl vybírat pouze z Dawn of War bez datadisků, tak bych volil mezi Chaosem a Eldary... :-)
popkec: Co se týče grafiky tak ta byla na svou dobu velice pěkná né-li perfektní. Co se týče nějakého nového obsahu ten tam sice nebyl ale to ještě pořád nevysvětluje tak nízké hodnocení. Koneckoncům F.E.A.R taky nepřinesl nic nového a hle jak se to dobře hraje. Motorstorm taky nepřinesl nic nového a jaká je to sranda. SPORE přineslo až moc nového a stejně to ve výsledku nebylo nic nějak povedeného. Dle mě za malou inovaci (nebo žádnou) nemůžeš zas tolik strhnout protože ani výborné Call of Duty 4 byla jen 2 v jiném kabátku s lepší hratelností atd... nebo třeba CS je čistokrevná střílečka která VŮBEC nic nového nepřinesla. Omluv mojí drzost to si jen skalní fanda warhammeru musel do někoho rýpnout ale stejně doufám že moje reagování dává symsl.

PS: jaká je vaše oblíbená frakce?