Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

21.09.2005
79
53 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Približne rok po tom ako Warhammer 40,000: Dawn of War zaznamenal vysoký ohlas u hráčov vyšiel prvý zo série datadiskov, čerpajúcich hlbšie a hlbšie z univerza tohto nielen u pc hráčov veľmi známeho fantasy/sci-fi sveta.
Štýl hry pochopiteľne ostáva zachovaný, keďže sa jedná len o datadisk. Máme teda pred očami opäť veľmi dynamickú stratégiu zameranú na rýchlu výstavbu a zaberanie strategických bodov, ktoré produkujú jednu z dvoch herných surovín. Štyri základné rasy z pôvodnej hry dopĺňa Imperiálna garda, ktorú sme mohli v menšej miere vidieť aj v singleplayerovom ťažení Dawn of War. Okrem novej frakcie a multiplayerového obsahu ponúka Winter Assault zároveň aj dve nové kampane.


Poslední diskuzní příspěvek

Eh, přijde mi, že level design tady dostal docela solidně přes držku. Jsem ve čtvrté misi za IG a Eldary a občas teda fakt není poznat, kudy jednotky můžou projít kudy ne (obzvlášť mise, kde se má člověk probojovat k obklíčeným Ultramariňákům je teda maso v tomhle). Navíc už v první misi se sice za Eldary člověk dostane dozadu za Chaos, ale ty Defilery jsou tam nesmrtelné dokud se to zas nepřepne na IG.

Je to docela škoda, protože jinak je to zábava.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
První datadisk k mé nejoblibenější hře... Vyšel v roce 2005 a já ho hrál do konce roku 2006... Imperiální Garda mě naprosto uchvátila a já se od Warhammeru ne a ne odtrhnout. Hru je možné dohrát za klaďase (Imperial Guard+Eldar) či záporáky (Orks+Chaos Space Marines). Já jako typický klaďas jsem ji samozřejmě dohrál první za Imperial Guard a Eldars ale pak jsem se vrhl na ty kacíře a zelené kůže. Za ty jsem to bohužel nedohrál protože předposlední mise (berte to tak že mi bylo 7:D) byla na mě moc těžká. Hru jsem si užil do poslední kapky hlavně pak poslední misi. Nekroni na mě nabíhali ze všech stran ale má mašinérie je rozházela po okolí. Poté co jsem se dozvěděl že bude další datadisk už s Nekrony a Tau, odpočítácal jsem dny do vydání. Jako hlavní přínos Datadisku je dle mě docela pěkná kampaň za obě strany a také imperiální garda. Dále přinesl ke každé předchozí frakci novou jednotku ale na moje oblíbené Space Marines to nic moc nebylo... Tento datadisk rošířil univezum Warhammeru 40 000 o další velmi povedený kousek.

Pro: Datadisk přinesl mnoho rozšíření....

Proti: Bohužel ne tolik aby to byl 100% :D...

+5