První tři mise a mám pocit, že eldaři jsou z papíru. Chápu, že mají být křehcí, takovej glasscannon, ale to by museli mít použitelný DPS. dvě mise, kde se za ně hrálo jsem odřel jen s hlavním hrdinou a to protože se respawnuje.

A příjem zdrojů je bugnut, jeho rychlost zustane stejná po přepnutí na druhou frakci, třetí misi jsem tak přežil jen tak tak před orky. Ale zase je to větší výzva.
Eh, přijde mi, že level design tady dostal docela solidně přes držku. Jsem ve čtvrté misi za IG a Eldary a občas teda fakt není poznat, kudy jednotky můžou projít kudy ne (obzvlášť mise, kde se má člověk probojovat k obklíčeným Ultramariňákům je teda maso v tomhle). Navíc už v první misi se sice za Eldary člověk dostane dozadu za Chaos, ale ty Defilery jsou tam nesmrtelné dokud se to zas nepřepne na IG.

Je to docela škoda, protože jinak je to zábava.
Nebyl by tu někdo s českou verzí, kdo by byl schopný z ní vytáhnout české soubory (nejspíše z Locale) a někam je nahrál? Koupil jsem si v akci na Steamu, tak by čeština docela bodla.