@koudy_cz (26.12.2014 23:46): Za mě určitě do toho balíčku Bad Company 2 + Vietnam jdi. Samotný Bad Company 2 jsem moc nehrál (moderní konflikty mě moc nebaví), ale Vietnam je naprosto dokonalý. Mám nahráno ve Vietnamu kolem 100 hodin a pořád mě to baví. :)
@koudy_cz (12.12.2014 18:47): Vietcong 2 jsem hrál asi hodinu a půl. Pak jsem to se zhnusením smazal a víc to vidět nechci. Grafika je vyblitá, zvuky jsou příšerné, zbraně vypadají divně. Navíc to město je hnusné. Už z principu nebudu hrát pokračování téhle super hry, které vypadá po všech stránkách hůře než jednička. Já vůbec nechápu, jak se jim mohlo povést, aby ta hra vypadala hůře než jednička. Tak snad vezmu grafiku z jedničky a akorát ji zlepším a ne naopak snad ....
@koudy_cz (12.12.2014 23:02): Přesně no, chybí džungle, i postavy a tak. Je to taková normální městská akce, která kdyby se nejmenovala Vietcong 2, tak by měla o 10 % lepší hodnocení a o polovinu méně dohrání :-D
@Fatality (12.12.2014 19:12): aha tak 1942,těsně vedle :-D
Počkej jak není v pravém slova smyslu? To musíš rozvést, já v době jeho vydání mne úplně minul hrál jsem jej až tak před 3mi lety nevím proč, jako už je to o něčem jiném, mne tam třeba chybí ta džungle no.
Já to napsal asi blbě k těm tunelum, mne se právě taky moc líbí!...
@koudy_cz (12.12.2014 18:47): Má to singleplayer a je to datadisk k 1942 :) Vietcong 2 není Vietcong v pravém slova smyslu a navíc to trpí na přehnaná očekávání. Já v tom vidím lehce nadprůměrnou střílečku, která mě ale bavila, ne že ne.

Zřejmě jeho nejlepší film no :-D

Ty tunely nejsou tak bad, teď když jsem to hrál, tak jsem nijak zvlášť nebloudil, jen ke konci byla smyčka, kde jsem chodil dokola asi třikrát než jsem našel cestu dál. Naopak se mi to docela líbilo, podzemní město bylo super :)
@themacs (12.12.2014 14:48): no ale bfV nemá SP ne? Proto jsem psal SP, jinak ten bf jsem vlastně ani nehrál, jen o něm slyšel, to je vlastně datadisk k bc2 ne? Nebo kterému dílu, teď nevím.
A co je vůbec na vc2 tak špatného? Já ji hrál a jako není už to jak předchozí díl, samozřejmě, ale že by extra průměrných zas neřekl, hlavně MP je celkem fajn, ty vozítka apod.

@kristmeister (12.12.2014 15:23): to jsem četl právě jen o tom filmu, ani jsem nevěděl, že je to podle Uweho, ten film dopadl špatně?
PS: a tak 60% není zas tak spatne, na jeho filmy to je až bych řekl dost dobré :-)

@pajmič (12.12.2014 16:43): jj přesně o tom to je, ale ty tunely samotné jsou snad nejsilenejsi, jako malej jsem byl fakt podelany, když jsem tama chodil a týdny bloudil.
@Fatality (12.12.2014 08:14): Pro mě je stejně nejlepší ta solo mise kde vylezeš z tunelu. Je noc. Džungli osvětluje jen měsíc. Mám jít na západ do evakuační zony. Běžím tedy na západ za měsícem. Nepřátelé o mě již vědí a já se brodím porostem. Nepřátelé mě hledaji...můžou bejt kdekoliv. Poslouchám každý zvuk. Zdraví na minimu, bandáže žádné, munice málo, nějak jsem dokázal přežít a našel jsem cestu přes řeku. Vidím ruiny, vypouštím světlici, zalézám za nejbližší trám a čekám na kongy a vrtulník. Pár minut se bránim.... přilétá vrtulník a jsem zachráněnej. Adrenalin, napětí.... a to dosaženo jen s použitím pár skriptů.
@kristmeister (12.12.2014 15:23): Skoda ze si si neprecital ani prvu vetu popisku tej hry "Tunnel Rats je hra podle filmu Uwe Bolla, který je známý především nekvalitními filmy podle počítačových her.".

Inac zaujimavy bol druhy level staruckej hry Platoon (hral som na C64), ktory sa odohraval prave v tuneloch z pohladu oci vojaka, akesi polo-pseudo-FPS to bolo.
Taky s tématem Vietnamu tě konkurence moc nemají, alespoň co se týče SP, tak vím akorát o Black ops, který nesahá VC ani po prsty u nohou a hlavně není nějak historicky přesný.
Právě se brodím nebezpečnou bažinou, s Nhutem vpředu, ostatní se ztrácejí za námi v mlze a rejžožrouti zasraný mají všude hlídky, hrozí, že Marvina zastřelí a my musíme spěchat. Velice atmosférické :)
@kristmeister (11.12.2014 22:03): no, tak to je pro mne ale stejný jak s tema XP :D to už raději XP než W8 :D :D
ale to je teda dost divný, leda, že by ve W8 byla odebrana nejaka ficura, ktera zpusobuje ten pad VC, pokud se dobre pamatuji, tak to byl nejaky problem s audio vrstvou nejaky knihovny WIN7???
@koudy_cz (10.12.2014 09:36): I kdyby tam Vietcong dali, tak si nemyslím, že by byla s českým dabingem, mívají tam evropské verze, ale tak zase na druhou stranu by to bylo funkční a někdo by vyextrahoval CZ dabing :-D
@Fatality (10.12.2014 09:06): No, tak spíš ta dohoda, nebo se o to ani nepokusili, nevím, zkusím jim tam možn napsat...
Zas oni překopali spoustu her tak, aby šly spustit, plno vykopávek, tak tohle by určitě taky zvládli, když nějací fanoušci udělali "patch"...
@Fatality (10.12.2014 08:35): Ano, menu funguje, ale jak se ozve vysílačka, tak stejně jako ve vanille to spadne. Ani zlatá edice nepomže, tu jsem taky zkoušel...
Škoda je, že to nikdo nevydá na GOGu, tak aby se to dalo hrát normálně na nových OS, plno jiných starých kravin tam je a tak dobrá a ještě k tomu česká hra tam není :(
@pajmič (09.12.2014 20:57): Jojo taky jsem to takhle prošel, je to úplně novej zážitek. Ale paradoxně u poslední mise jsem se trápil víc, než na střední obtížnost, ale to bude tím, že už jsem věděl do čeho jdu asi.
@Fatality (09.12.2014 21:58): taky jsem to tak prožíval, ale podařilo se mi to dohrát taky až tak napotřetí, jelikož se mi často stávalo, že mi začal Hawkins chodit sám dozadu, takže jsem tak dělal i některé mise, a furt držet a pouštět vpřed, dost opruz, taky jsem to několikrát vzdal.
Blbý je, ze na fist alphu nefunguje ten vcstarter, teda pokud to někdo nespravil, tam se ozve vysílačka hned po začátku hry a padne to, takže jsem kvůli tomu měl nainstalované xp v dualbootu, možná to udělám zase, ptz se mi to nedaří ve virtualboxu rozjet, menu je nějaké divné a po loadingu to spadne bez nějaké hlášky.
@pajmič (09.12.2014 21:21): Ne, tehdy co to vyšlo, se mi smazaly savy asi dvě mise před koncem (plus spousta dalších her před dohráním, namátkou si vzpomenu na Hidden & Dangerous 2 taky asi tři mise před koncem) a pak jsem to hrál asi před rokem, a tam mi to padalo v té druhé misi (Tři kaňony), takže to dohraju až teď. Čtu deník, poslouchám rádio, čtu věcné informace o zbraních, pastích, Vietnamu, atd., na tyhle věci si potrpím. Lore je udělané ve Vietcongu velmi dobře a poutavě :)
@Fatality (09.12.2014 21:11): To jsi to vážně nikdy nedohrál? Sakra, když jsi vpomenu na den, kdy jsem to poprvé dohrál u bratrnce....paráda. Čteš taky ty Hawkinsovi deníky? Suprově to dokresluje atmošku... a ten rozhlas taky boží. Ta muzika, špatný vtipy, aktuální zprávy z bojiště, čtení válečný pošty. Jak řikám Vietman ve Viecongu nejlepší Vietman war ever.
Děkuji moc, přátelé, Qtracker instalován, funguje a mě se vrací život do žil. Jdu pařit!! Pěkný večer všem.
@Fatality (08.12.2014 16:39): Ha. Mě se stala podobná věc, ale s doktorem, který masíroval kořen stromu asi 10m od zraněného vesničana. Tak jsem kongovi ulehčil trápení a doktůrka poslal do nebes svým granátkem :)
Ahoj přátelé Vietcongu, je možné že už nikdo nehraje multiplayer? Po dlouhé době jsem se vrátil domů, natěšen jak zapařím a nikde nic, jediný server, jediný hráč tam není. Po tolika letech paření to byl a je šok. Nikdo se mě neukáže ani v VC ani ve Fist Alfa. Díky za odpovědi. DE