@Flowerpot (22.03.2019 12:55): Výrazně odlišný gameplay dle klanu podle mě moc nehrozí.
Aj keď pravdepodobne pôjde o klasiku, že tie rozdiely budú len mechanické, tj. v odlišných disciplínach, ale samotná línia bude šitá na mieru univerzálnemu vampírovi len s občasnými kozmetickými drobnosťami.
Přesně tak. Vážně by mě překvapil opak.

A tedy, ještě by mohli sebrat koule do hrsti a když Bloodlines, tak Bloodlines, vynechat nejslavnější klany a naházet tam fakt bloodlines, kromě těch Kiasyd jsou zajímaví třeba Daughters of Cacophony, Nagaraja, Azaneali, Angellis Ater... ale to se taky nestane.
@Sadako (22.03.2019 12:29): Ja by som preferoval kvalitu nad kvantitou, tj. za mňa vlastne by bolo cajk, keby tam boli klany čo i len tri, ale každý s náležite ušitým gameplayom na mieru ich charakteru, aby to boli výrazne odlišné skúsenosti. Takže Ventrue by mohol tráviť čas na večierkoch CEOs a iných puppetmasterov, Malkavian v psychedelických pútiach etc.

Doufám ve stejně kvalitní soundtrack jako původní Bloodlines. Hudba v traileru nic moc. A taky by tam měly být prsaté gotičky, to k Bloodlines patří.
@Flowerpot (22.03.2019 12:25): Takže do začátku máme počítat tak s pěti klany a zbytek bude v DLC, rozumím.
Za mě vlastně dobrý, při té jejich mánii bych se mohla dočkat i toho, že časem vyjdou mé oblíbené obskurity jako např. Kiasyd.
@Shoggot (22.03.2019 11:11): Z PC Gameru "Interestingly enough, more clans will be added to Bloodlines 2 after the game is released."

Je úplné mystérium, v akej forme budú tie ďalšie klany pridávané!

EDIT: A! Ale keby som sa pozrel na ďalší odstavec, tak by som bol vyvrátený. "And one thing that you need to write down is that every clan that we release later on will be free. We will never charge you for any clan."
@Walome (22.03.2019 12:05): Aha, tak. No, ono ale telekinéza nie je o nič čarodejnejšia než iné tradičné upírie schopnosti vo WoD. ;)

Anyway, čo som čítal, tak by to snáď mala byť jedna z troch možných štartovacích schopností, ďalšími možnosťami majú byť premena na hmlu a premena na kŕdeľ netopierov.
WTF? Jak a na základe logiky ktorého vesmíru si Walome vyložil thin-blooded ako čarodeja? :D
Mě by hlavně zajímalo, zda nepřátelé budou hráče se speciálním pronoun úmyslně misgenderovat/šikanovat, anebo budou velmi chápaví a respektující. :)
Nicnevypovídající.

Ale bude to ve stáji Paradoxu, takže budou krásná DLC!
@SilentWolf (22.03.2019 07:48): Volba klanu bude, ale až někde v rámci příběhu, ne hned na začátku. Už při tvorbě postavy se každopádně samozřejmě bude vybírat její background.

A údajně na tom dělaj od roku 2015, tak snad to bude oukej.
Za mě super. Hru z tohohle universa už jsem ani nečekal. Jen škoda, že to určitě koupí Epic :D

@sxg (22.03.2019 08:41): komunitní patch už je ve verzi 10.3. To snad nikdy neskončí.
Neznámý vývojář, blbě vypadající CGI trailer, datum vydání 2020. Jo, to jen člověka naplnuje optimismem.
Pfff, ak to vyjde v rovnaky rok ako Cyberpunk, tak... aspon z toho teaseru to vyzera ako budgetova hra (oproti tomu co sme videli z Cyberpunku) :-)
@kuler91 (22.03.2019 08:26): Ja mám tiež radšej jednotku, tá sa dala prejsť, dvojka bola zabugovaná jag sviň. Každý deň sa snažím o deň zostarnúť, takže mal som nejaké ďalšie pokusy dohrať dvojku, ale ešte nebol gog. Ja sa teším, ale neverím.
Za čaroděje? Cože? https://www.bloodlines2.com/en/story
"Enter the night as one of several humans inexplicably attacked in a Mass Embrace, suddenly thrown into the dangerous and ruthless vampire politics of Seattle. Tensions between the factions in Seattle are at an all-time high, and this unsanctioned attack throws the status quo into chaos. An inquest is called in order to get to the bottom of the mystery, and you’re the star witness… whether you like it or not.."
To mi nezní jako čaroděj.
@Tarhiel (22.03.2019 07:55): já to hlavně nečekal tak brzo a že to bude vypadat.. inu.. hezky. :D

A týrám se, týrám.. neobjevil jsem ještě ideální reddit na hry obecně. Tak tam zjistím info a pak kdyžtak čtu diskuze na příslušných redditech daných her.
@Paul (22.03.2019 07:24): Mňa maximálne prekvapili, šokovali a teším sa ako malé dieťa"
Nečakal osm, že nejako ksoro uvidím daľšiu (potencionálne dobrú) hru z tohoto univerza.
Šuškalo sa, že nejaké iné štúdio robilo na hre o vlkodlakoch, ale okolo toho sa zľahla zem - pokiaľ to teda nie je nakoniec toto (jedlo z príábehových DLC majú byť práve vlkodlaci).

@SilentWolf (22.03.2019 07:48): Prečo sa dobrovoľne týraš sledovaním retardéry? :)
@Paul (22.03.2019 07:24): "Careful attention to progressive, modern political and social qualities, such as being able to chose your gender pronouns'

Už je to na reseteře nejhajpovanější hra. :D Těm lidem fakt stačí málo.

BTW volba klanu bude ne? Nebo proč Walome píše o čaroději jako hlavní postavě? Já měl trailer zatím zaplý bez zvuku.
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Direct successor to the original
Brian Mitsoda lead writer (as was on original Bloodlines), alongside Cara Ellison and Chris Avellone
Single player RPG
First person perspective, with third person elements
Mod support
"Twitch/Streaming community" not accommodated in game vision and design, want to provide pure single player immersing experience
Pre-order to get the talking stop sign

uff, mám dilema jestli se víc těším na tohle nebo Outer Worlds

Ba ne, nemám. Na tohle.
@Bellerofontes (22.03.2019 04:59): my se tu tesime uz dva dny a Ty mas ocekavani nizko!

Ukazka se mi libi (krome faktu, ze budeme hrat za carodeje), ale primej sequel jsem taky k zivotu nepotreboval. Ale za me cajk, mam hajp, jak se dnes rika.
Nějaký Ventrue jménem Malcolm Chandler na GDC představoval novou appku Tender, nakonec se z toho vyklubalo Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Odehrávat se bude v Seattlu.

Zveřejněná ukázka je poměrně strašná, naštěstí o hře zřejmě nic nevypovídá. Opět to píše Brian Mitsoda, to je dobrá zpráva. Ten nápad navázat přímo na události předchozí hry se mi nelíbí, očekávání budu držet velmi nízko.
Hřbitov jsem dal i s Ventrue i s Tremere víceméně bez problémů, sám jsem byl překvapený. Možná některý z patchů poupravil obtížnost?
@Shoggot (21.03.2019 12:15): Ja práve oceňujem, že to je quest, ktorý vyžaduje určitým spôsobom vybudovanú postavu. Brujah so správne zvolenými schopnosťami nemal väčší problém. Ventrue zase naopak. Ale mohol to riešiť inak. A ak hráč skúsil ísť proti naturelu svojej postavy, mal to zložité.
@Jab (20.03.2019 22:23): Ok, takže nebereme sidequesty? :)

Celý konec hry mám úplně v mlze, protože je to pochopitelně příšerné. Quest Italian Dinner mám dojem, že začne dost dobře a pak se vyvine v nějaký polodementní zmatek. Ale možná si to pamatuju divně.
Obrana hřbitova byla super. Nějakým zázrakem jsem to udělal na první pokus, i když jsem měl asi 5 fps. A pamatuju si to dodnes :)
Ježiš, nestrašte ma katakombami, tie pomocou mentálneho kung-fu vytesňujem, odkedy som ich navštívil, nevyvolávajte tie spomienky.