Jeden z nejnovějších patchů tuším přidává někam na začátek těch kanálů zkratku, díky které hráč v podstatě téměř okamžitě žuchne do toho nosferatského rybníčku. Save your nerves and time.
Jo. Na tom se všichni shodneme. Ještě ty "catacombs" měly asi 4 patra.
Mně taky dosti silně utkvěl vlkodlak, už jen tím, že v tý době jsem z toho legitimně sral strachy cihly.

Ale jako vyjmenovávat skvělé questy je u téhle hry běh na dlouhou trať. Zajímavější bude jmenovat ty slabší. :)
Já dodnes pamatuji tu paranoiu při pátrání po snuff kazetě. Kdyby to nebylo tak over the top (ti mutanti) tak mě to možná i traumatizuje na celý život. :D Takže to byl asi můj nejsilnější zážitek. A pak nákaza, kdy jsem si vedle mrtvoly pustil záznamník kde volala sousedka, že ji není dobře a zda by ji tuším onen Paul nedonesl nějaký paralen. Samozřejmě tušíte co asi následuje. A to jsou teprve dva byty z mnoha...

.. byty zde byly jako adventní kalendář. :D Vážně škoda, že se tolik nových her soustředí na obří světy, přitom ono úplně bohatě stačí naplnit obsahem pár ulic.
@MCZ (20.03.2019 15:48): Mali by byť pravé. Práve kvôli ich zverejneniu na stránke RPG codex zrušili GOG prístup k stránke s odpočítavaním času do oznámenia tajnej hry z aktuálnej zľavy upírskych titulov.
Please, let it be a sequel. Remake ta hra imho nijak nutně opravdu nepotřebuje. A hlavně ať zas seženou Rika Schaffera na hudbu.
Já bych teda remake, který má lépe zvládnutý level design, animace, engine, soubojový i vývojový systém plus má více obsahu (včetně skutečného konce), klidně hned bral.
@Charllize (19.03.2019 09:52): chudák hra Code Vein, pořád ji odkládají a ona děvčata každým dnem stárnou a nabírají na rozumu. :(

@Cobot (19.03.2019 10:06): já si přeju, ať to není izometrie. Ale možná bych ji i skousl. Taky by nemuseli tlačit na tu rozlohu světa, jak píše Walome. Pro mě je fakt ideální formát těch nových Deus Ex. S tím, že ať radši uspějí a dělají na dalších dílech. Než vyhořet na něčem megalomanském.

Jinak by mě zajímalo jestli ty vlkodlaky zrušili, nebo se dělá na obojím. Pamatuji, jak jsem byl tehdy zklamaný z toho, že ohlásili jako první hru vlkodlaky.
Upiri dneska nikoho neberou, viz vampyr. Devcata co si chteli rady nechat vysat krcek maji uz rodiny a dostaly rozum :) Ale dobry remake bych si zahral, pac original pusobi uz dost otresne.
@Bellerofontes (19.03.2019 00:58): no pokud v dnešní době někdo vytvoří pokračování téhle hry se vším všudy (tzn. různé postupy a dialogy vázané na zvolenou rasu), tak klobouk dolů. Kdyby se ještě vykašlali na otevřený svět, bude to úplný zázrak.

Každopádně představa, že se budu moct zahrát další Bloodline mě naplnila čirou radostí.
No, snad to dopadne. Pokračování pro mě nejlepší hry všech dob to bude mít nelehké.. :D

Ale nové Deus Exy ukázaly, že to jde uspokojivě napodobit.
Já bych raději nový příběh než sequel se stejným hrdinou. Pokud by to navazovalo třeba podobným způsobem jako KotOR 2 na jedničku, bylo by to super.

btw. ten Avellone je poslední dobou taky všude, ne?
@Bellerofontes (19.03.2019 00:58): já sázím na ofik. sequel, ikdyž se nejspíš nebude jmenovat Bloodlines 2. Aspoň v to doufám. Remake bych sice taky bral, ale raději bych nový příběh a questy.
Jinak to teoreticky píše Mitsoda a Avellone, takže by to provar být nemusel ať už to bude cokoliv.