@Jumas (06.05.2021 16:53): No jak říkám, na ovladači bez jakýhokoliv auto aimu je to horší. Navíc je to dost starý, takže to ani těma páčkama nešlo tak dobře, jako v moderních hrách.
@Sasakr (06.05.2021 09:59): Už nevím, na jakou jsem hrál obtížnost, ale ve zbytku hry si opravdu nepamatuju nějaký zásek, jen ten závěrečný souboj, i když jsem potom věděl, jak na něj, byl opravdu opruz.
Tak tam spíš je potřeba vědět, jak na to, než že by to bylo nějak obtížný. To dobývání poslední pevnosti s nekonečným spawnem bylo horší.
Tak jsem si to zase projel. Na Xbox ovladači fakt očistec, checkpointy jsou daleko od sebe a mrtvej je člověk raz dva. Hodnocení 85 % moc nechápu, ale když jsem to tak tehdy viděl, asi to už tak nechám. Asi mi to tehdy na myši tak frustrující nepřišlo... ale jo, dalo se to. "Sakra jo!"
Sakra, na E7400 2,8 GHZ, 4 GB RAM a 9800 GT 1 GB VRAM mi to jelo hladce a nikdy se to nesekalo.

Na core i5 4460 3,2 GHZ, 16 GB RAM a GTX 1060 6 GB VRAM se to docela dost seká a místy jako prase.

Ale řekl bych, že se mi to začalo sekat po upgradu procesoru a RAMky, protože na GTX 650 se to s novým procesorem už taky tak trhalo a se starým to jelo v pohodě, takže grafikou to asi nebude.
Stejně mě to sere. Chtěl jsem to alespoň zkusit, bo kdysi mě to docela dost bavilo.
Taky vam to tak dlouho nacita ? Snad nejdelsi nacitani u hry, co jsem zazil ...A to vlastním originalku
Nemám. Hodil jsem asi 3 granáty za celou hru :-D Já je nikde moc nepoužívám.

Nicméně mám to projeto, fakt super jízda. Přemýšlím, jestli to neprojet znovu na nějakou vyšší obtížnost, nicméně už takhle mi to přišlo docela dostatečně těžký (měl jsem to na normal, což je nejlehčí). Jinak miluju rotačák. Postavit věž a koukat se, jak to maká za mě :-D (nepřipomíná vám tohle Serious Sama? http://cloud.steampowered.com/ugc/596965 ... E285B19FD3F0755D6CE/ )

A tady fešák na konci (spoiler) http://cloud.steampowered.com/ugc/596965 ... 683B9EFF85BCCDF2674/
Tam asi taky, ale nůž použiju na vojáka v případě, že o mě neví, tudíž mě nikdo nemůže ohrozit :-)
Taky jsem na to koukal :-D Ono při tý animaci je to rychlý a nemáš šanci to vidět, takže to není takový problém :-) Jinak vyhlazování ve hře není, je vynucené přes ovladač (docela jsem se divil). A jsem jediný, komu přijde, že na dinosaury je fakt nejlepší nůž, Protože to je okamžitý kill, zatímco z brokovnice nebo pušky vydrží strašnou sodu, snad jen krom těch nejmenších. Navíc když probíhá animace popravy dinosaura, tak nejsi zranitelný.
@Sasakr (25.03.2012 14:38): Delikátní galerie! LOL ta pěsťovka skrz ještěrovu hlavu při tom wrestlingu nožem. =D A skoro jsem chvíli věřil (dle umístění screenů), že už se Turok prodává na Steamu. :D Škoda že ne. No musím říct, že na PS3 to vypadá opravdu značně hůř. Nejde jen o vyhlazování a a celkové rozlišení, ale i o textury povrchů, které tedy nijak zvlášť nevypadaj ani v PC verzi, ale na PS3 po loadingu chvíli trvá tak 30 sek. než se úplně načtou. :)
Aha, levý shift + rmb a jde to. Už se mi to jednou omylem povedlo, ale nevěděl jsem jak. Tak snad konečně uvidím tu masovou fontánu, jak mi slibují v těch tipech při loadingu :-D A co ten MP, nedáme přes hamachi? :-D Nechci se smířit s tím, že bych si ten MP nikdy nezkusil.
@Sasakr (25.03.2012 00:18): Granát hážu stiskem pravého shiftu a klikem jednoho ze dvou tlačítek myše, tím druhým (opět za stisku shiftu) dávám tlumič/výbušné šípy atd. To víš konverze z gamepadu L2, R2...

Ano, multiplayer je vyplý, poděkuj společnosti Disney Interactive Studios. "Turok Multiplayer Revival Campaign" se týkala jen konzolí, ale co jsem zkoušel v PS3 verzi, ani tam už MP nefunguje.

Naštěstí vzniká pokračování Enemy Territory: Hunter's Isle. Pokračování příběhu z toho, co právě hraješ + funkční MP. Co víc si přát. A vývojáři jsou pohodová parta, se kterou se dá mluvit.
Mám to rozehraný, dost si to užívám, konečně to hraju na použitelné mašině. Nicméně dvě věci bych potřeboval, za prvé jak se háže granát? A za druhé MP nefunguje...proč? Už je to vyplý?
V tom máš pravdu, osobne by som pridal aj možnosť zmazať ho, čo je väčšinou úplná samozrejmosť.
Vážně bych ocenil možnost úpravy příspěvku i poté, co přestává být nejaktuálnější. To, že to stále není možné beru jako nějaký doběh z DH 0.0...
Ale @PRIVATE M.a.t.t. s ním vážne súhlasí, akurát linearitu a prehnane hektické pasáže neberie ako nutné negatívum a naviac ma ďaleko rád dinosaury :)
@PRIVATE MARTIN (10.02.2012 11:11): Ne není, ale je to na svoji dobu mírný podprůměr (více rozvedeno v mém komentáři) a hlavně, ukládací systém PC verze ti neumožní dostat se dál jak do 2 mise, obejít to nelze jinak než cheatem na unlock misí, ale tam se ti zas neukládá průběžný postup. Nejde to tedy dohrát, což je u hry dost zásadní problém.

@PRIVATE MARTIN (10.02.2012 11:11): Kdyby jsi s ním doopravdy souhlasil nedal bys 60%, což ne nadprůměr, pokud se nepletu. :)
Síce ma to bavilo viac pretože mám rád dinousary ale inak kupodivu s Garretom súhlasím :D
@Fg (09.02.2012 23:40): Mám jej nainstalovaný a ano hrál jsem. Musel jsem konstatovat, že kanadský Turok z roku 2008 nedělá tomu americkému z roku 1997 vůbec ostudu. Ostudu si naopak uřízla právě Iguana se svojí poslední hrou, Turok: Evolution. PC verzi jsem poslal do odpadu kvůli nehratelnosti, až se mi dostane do rukou PS2 verze, která do konce dohrát jde nemyslím si, že dám více jak 50%...