@Jack_Dark (09.02.2012 18:49): To by se mi pak ale muselo zamlouvat i Jurrassic: The Hunted od Cauldronu, ten nevábný budget je přece dinosaurů také plný...ale nelíbí se mi.

Nene Turok 2008 se mi líbí od kudly, luku přes přestřelky s lidmi až po posledného pterodaktyla. .)
Garrete, Garrete jako bys těch mínusů neměl dost, musel sis říct ještě o jedno u mě. :D Kdybys tam svá tvrzení trochu rozvedl, pak bych si to mínus odpustil asi nejen já. To tvé neseriózní souvětí, to není komentář, dokonce ani rant, to je výštěk na stejné úrovni, který předvedl Fg. Opravdu nefér, že ti za to nedal plus.
Ano, hra se mi hodně líbí, a když někdo bude hru kritizovat a po mně chtít argumenty, proč se mi hra líbila, jednoduše ho odkážu na tvůj komentář :-)

Jinak s tím Turokem Evolution, to bohužel nevím. Snad jedině od někoho použitá.
Pivo: Díkes! Jsem rád, že jsem ti s tím komentářem udělal radost, vím, že se ti hra Turok hodně líbí, mě také. Nevíš náhodou, jestli se nedá ještě někde koupit Turok Evolution pro PC??
Gunár: Pěkný komentář a je vidět, že máš i nějaký všeobecný přehled. Napsat bych to takhle asi nedovedl, ale přesně vystihuje můj názor na hru. Snad až na ten plamenomet, který jsem používal rád, protože štíři a dinosauři si drželi docela odstup, i když jeho ničivost byla opravdu nízká.
Samozřejmě, že tyhle hry jsou absolutně rozdílné. Jen mi přišla podobnost s tím, že chvilku se bojuje s vojclama, teď zase se zvířectvem. Nic jiného v tom být podobného nemělo. Doufám, že se to nestrhne na podobnou diskuzi jako u Portalu ;-)
To samé si říkám u Crysis :-)
Anebo se rovnou vrhnout na Warhead?
jdu dohnat resty, takze dam turoku druhou sanci .. celkove me drive zkitizovane hry jako quantum solace bavi ted vic protoze od nich proste nic necekam.. uvidime
Takže potřetí dohráno. Jediný zápor je, že je to tak krátké, pokaždé jsem to dohrál snad jen za dva dny a to jsem hrál jen vždycky po dvou hodinách.

Jinak ten konec mě vždycky dostane a ta velká Tyranova zakrvácená hlava na 22" monitoru je ještě více masakrální :-)
Tak už si to dávám potřetí.
A i po třetí u toho nemám ten divný pocit stereotypu, který se mi u mnoha stříleček dostavil dokonce i při prvním hraní.

Každá dobrá hra musí mít hodně pasáží, které jsou ve hře docela "výstřední" (jestli to tak jde napsat) - prostě nikdy nesmí mít člověk pocit, že hraje jednu a tu samou misi a furt dokola střílí - každá mise musí mít svoje vlastní zpracování.

Většina hry by měla bavit, ale některé okamžiky, i když nebyly špatné, mě třeba zase tolik nechytly, přesto si je ale živě z předchozích dvou dohrání pamatuju a jak jsem se k tomu místu blížil, tak jsem si říkal, že to rychle přejedu a bude klid :-). Např. to hraní v noci a v tom táboře proti pavoučímu tanku. Asi něco podobného jako u Maxe Payna ty doky. Taky část hry, kterou si docela živě pamatuju a znám ji nazpaměť, ale vždy jak jsem se k té části blížil, tak jsem to chtěl jen rychle přejet.

No, vypadá to, že Turok za chvíli dostane značku - "srdcovka".
Ach jo. Oba dva míváme kecy. Akorát ses nemusel vůbec vytáčet, kromě toho jsi mi furt neodpověděl a ani už odpověď nečekám, tak nemusíš psát žádné "příště..bla, bla" :-)

Taky jsem se nevzteknul, když jsi mi napsal, že mi cvaklo z batmana, jen jsem to kamarádsky oplatil.
Kublus: Možná máš pravdu, ale on se tak choval :-)

Aaron: Nejsi. Akorát, že já ti taky slušně vysvětlil, co se mi na hře nelíbilo, takže jsem si myslel, že jsi rozumný člověk a taky mi to vysvětlíš. A pokud ne, můžeš ignorovat, což je lepší než se začít vztekat a urážet něčím, co v té dané době pasovalo spíše na tebe. Ale dobře, ukončíme tuto debatu :-)
nejsem tvoje máma abych ti musel všechno vysvětlovat, kdybych byl, pošlu tě v košíku po proudu. věřim, že tobě na počtu nezáleží, ale mě už začínáš točit do červenýho, takže pokud se nechces dočkat níže jmenovaných vulgarismů, dej mi laskavě pokoj :)
Pivo: Už jen : "Možná bysme se nemuseli hádat (a ty nadávat jako primitiv) ale ujasnit si, co se ti na hře nelíbilo." bych bral jako urážku. Měl si to zkusit formulovat spíš nějak : "40%? Copak se Aaronovi na téhle hře nelíbilo?" a ne teď mi řekneš, co tě tam sralo. Ale jinak se vám do toho hoši nechci plést :)
Je pravda, že s hodnocením Payna, GTA IV a Turoka nesouhlasím a nemusel jsem tady zareagovat tou arogantní větou, kterou jsi citoval (i když jsem ji myslel pouze ze srandy).

Jinak u RTCW jsi napsal, jestli mi necvaklo z Batmana, že RTCW má u mě tak malé hodnocení. Já to taky vzal ze srandy a snažil jsem se obhájit své hodnocení a říct, co se mi na hře nelíbilo a ty jsi naopak hru obhajoval. ¨

Kdežto tady si udělám srandu a ty začneš napadat a vztekat se. Stačilo napsat, co se ti nelíbí, ne? O počtu hodnocení, které ti napadnu tady nejde. Však si vždycky můžem u každé hry pokecat, co se ti nelíbilo a co líbilo? Proč si tu nádvat do idiotů a kreténů?

Takže co se ti na Turokovi nelíbilo? Jinak nemusíš odpovídat, pokud nemáš argumenty.

EDIT: RTCW jinak nepovažuju za špatnou hru. Akorát, že ani Turoka, který si tohle hodnocení nezaslouží. Proto asi vznikla ta naše hádka, ale nemusel jsi se vztekat kvůli toho a mohl ses na to dívat s nadhledem.
Já se nesral do tvýho hodnocení, obhajoval jsem hru, ty se mi od tý doby sereš už do pátýho hodnocení, tak si ted nehraj na neviňátko, mně tyhle kecy od tebe už fakt nebaví.
Ty jsi fakt magor :-)

Jen ty sis rýpnul do mého hodnocení, tak jsem se teď udivil, že tuhle hru hodnotíš tak nízko. To, že jsem to napsal trochu arogantně, už je věc úplně jiná.

na takovou srandu ti kašlu ty primitivni hubo, po tom tvym rozboru co jsi mi poslal poštou mi na tom nic vtipnyho neprijde, nevim proč se musis furt do vseho a do vsech srat.
Pro mě je průměr taky 50. Hodně her jsem hodnotil pod 60 a to hraju kvalitnější hry.

A to co jsi citoval bylo ze srandy, tak se nemusíš vztekat ty blbče ;-)
ale ty seš total guma - podívej se co tu píšeš "Sakra. O tolik originálnější hra než RTCW a Aaron jí dá 40%. Asi RTCW ještě potopím :-D"

To ti ten včerejšek tak nedá spát, že prohlížíš moje hodnocení, otravuješ mě s tim v poště a teď mně ještě budeš komentovat přímo u hry, když nějakou ohodnotim ne podle tvého gusta? Nemám nesprávný styl, mám svůj styl, pro tebe je 70% prumerna hra, pro me je prumerna hra 50% tak běž s těma svýma kecama doprdele.
Dunďa: No, včera jste mi někdo psali, že jsem mimo se svým hodnocením k rtcw. Tak jsem to bral podle toho. No, to je fuk. Ty i já i Aaron jsme všeci mimo :-D
Já neříkám, že budu mstít na hře.
Jen říkám, že nemáš správný styl hodnocení a jsi mimo. Já se jen tady divím, protože ty ses včera udivoval nad mým hodnocením. O to jde. O žádnou vizitku.

EDIT: debilita se podle tohohle nijak nepozná :-)
Pivo ty seš fakt debil :) Dej si RtCW klidně nulku, mně je to u prdelky, tvoje vizitka.
Popkec: Máš pravdu, že originalita není vše, ale je to krok k dobru. Ale jde mi o to, že když někdo hodnotí RTCW 90% a diví se, že já 50, tak by neměl dávat Turokovi 40%. 60 bych chápal, protože jungle je taková stereotypnější. Ale i tak má hra svoje klady a zdá se mi dobře udělaná.

EDIT: Ale RTCW mi trvalo hodně dlouho, než jsem ho prošel. Já byl možná i trochu mírný, jinak bych mu dal méně. Jenom jsem si řekl, že je to stará hra a nemůžu ji hodnotit jako nové, jinak bych dal 30% :-)
Takže jsem to za jeden den dohrál podruhé a teď jsem si všiml, že ten tyranosaurus na konci je furt ten stejný tyronasaurs v celé hře. Já si myslel, že ten na konci je nějaký druhý, ale v té animačce jsem viděl jeho vydrápané oko nožem ). Herní doba je 5 a půl hodiny u mě.
Já to nikdy nehrál, takže nemůžu kritizovat ani vyzdvihovat, ale nový turok mě chytl přitažlivými videi. Jen jsem chtěl říct, že to moc srovnávat tyhle dvě hry asi nepůjde, protože je to velký časový rozdíl mezi nimi.
Turoka 2 bych chtěl někdy celý projet, ale asi by se mě to nepovedlo. Docela se mě líbil, v první epizodě.
Natelogan: Tak to jedu podruhé, ale Turoka 2 jsem taky nehrál, ale není to už 10 let staré? :-) To je hodně velký rozdíl v atmosféře. Tady jsou různé přepadovky dinosaurů, pěkná videa. Takže se mi to docela líbí. Jen ta jungle se nemusí každému líbit, ale zase tak škaredá není, jen mohla být lepší. Více mě bavily interiéry.
Mě se třeba líbilo jak Tyranosaurus se někde objevil, požral pár nepřátel a pak zmizel někde. Nebo videa ve hře byly fakt filmové. Atmosféra mi celkem sedla. A tupá střílečka to být nemusí, já používal skoro furt nůž. Mě to bavilo, ale nevím jaký máš vkus na hry, jestli by ti padlo do oka.

A konec nevím, mě tyrda ani jednou nesekl zubama, prostě jsem utekl, střelil z minometu a poskakoval kolem kontejneru, aby na mě nemohl a já do něj občas střelil, ale nevím jestli na vyšší obtížnost se to nějak upravilo s načasováním. Je to hlavně o dobrém načasování
Předchozí díly jsem nehrál, takže nevím jestli pokračuje v jeho šlépějích. Každopádně částečně je to tupá střílečka s "ale" perfektní atmosférou, která dělá divy hlavně při boji s dinosaury, nebo v jeskyni, kde si musíte svítit a jakmle se něco stane, jste ve tmě a bůh ti žehnej před přerostlímy ještěry =)

Každopádně je to můj názor, některé pasáže proti lidským protivníkům moc atmosféry nepobraly, ale dá se to přetrpět :-)
Chcete výzvu? Doporučuji zkusit libovolný souboj s bossem v MGS2 na Extreme obtížnost. Nejtěžší je pak souboj s Vampem. Neni nad to se půl hodiny s někým prát (Snake jde do kytek po 1 či 2 zásazích) a ve finále to schytat od přehlédnutého granátu :-). MGS2 je co se týká rozvržení obtížností asi nejpropracovanější hrou, od very easy až po extreme (u nás s bonusem European extreme).

Jinak jak je na tom Turok s atmosférou? Je to zase jen tupá střílečka? Předchozí díl který jsem hrál (Turok 2), mě zrovna nijak neuchvátil...
No ono, to tak těžké nebylo (aspoň pro mě). Ale ten konec byl prostě na nejtěžší obtížnost navržen strašně =D
Jo na nejtěžší si myslím, že bych to taky dohrál, jenom bych to hrál déle. Ale to s tím tlačítekem se mi taky stalo :-)
Grafika je lehce nadprůměrná, ale dinosauři byli výborně udělaní, to se jim musí nechat. Ale mezi středními a nejvyššími detaily jsem moc rozdíl neviděl. Asi proto, že na střední jsem to hrál 10 minut :-)
Já na nejtěžší. Všechny FPS si tak dávám, ať mám lepší pocit z dohrané hry a ať je to trochu náročnější ;) A to finále bylo fakt prokletí po dvou hodinách snažení, jsem skolil Rexe, přišel k němu a tlačítko, které máš zmáčknout, jsem nezmáčkl, protože jsem najednou nevěděl, které to je a mačkal jsem jiné =D - fakt záhul
Ta grafika mi ale na maximální detaily sedla a ani mi nepřišla moc stereotypní. Klasická konzolová - lehce nadprůměrná :-)
Tak grafiku jsem trošku srážel, ale zdá se mi teď celkem ok, jen není nejlepší :-)
Ale level design jungle mi fakt trochu neseděl, bylo to hodně stereotypní.

Si to asi zase zahruju. Pooky, na jakou úroveň jsi to hrál? Já to hrál na normální, takže nejlehčí ( ostuda ) :-)
Takže asi proto jsem ve finále neměl jediný problém a dal jsem to hned jak jsem si to tam ošéfoval na mapě a věděl co dělat.