Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

64
10 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > taktická akce
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.10.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Ubisoft Paris
Oficiální stránky:
https://ghost-recon.ubisoft.com/game/en-us…
Breakpoint je přímé pokračování akční hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Hráč se vrací zpět do role Nomáda, velitele jednotky Ghosts, který je s týmem vyslán na ostrov Auroa, domov Skell Technology, kteří toto místo proměnili na futuristický soběstačný svět, ovládaný pomocí dronů. Zde ale převzala vládu speciální jednotka Wolves (Vlci) v čele s plukovníkem Cole D. Walkerem, kteří se obrátili proti svým bratrům ve zbrani a využívají všech moderních technologií, které zde byly vyvinuty. Při přesunu na ostrov byl váš vrtulník sestřelen. Zranění a bez další podpory musíte pomalu dobývat kousky ostrova a zneškodnit zběhlého velitele.

Hratelnost vychází z předchozích dílů. Na open world mapě plníte rozličné úkoly podkopávající autoritu nepřítele. Nově jsou ale do hry zakomponovány nové prvky, jako systém zranění a přežívání, používání různých druhů kamufláže pro lepší stealth přístup, vytváření dočasným kempů v přírodě pro odpočinek, možnost přenášet zraněné spolubojovníky, popřípadě mrtvé nepřátele a mnoho dalších. Po vzoru The Division 2 budou hráčské postavy rozděleny do tříd s různou výbavou, jmenovitě klasický voják, odstřelovač, specialista na těžké zbraně a specialista na stealth zvaný “panter”.

Kampaň lze hrát kooperativně s dalšími třemi spolubojovníky nebo si lze zabojovat čistě v multiplayer PvP módu zvaném Ghost Wars. V multiplayeru taktéž půjde absolvovat speciální mise zvané raidy, které skupinu hráčů provedou například kráterem sopky.


Poslední diskuzní příspěvek

Korbitch: Nemyslel jsem to tak, že by sis vymýšlel, jen mi to přijde divný. Breakpoint nemám, takže jsem to schválně zkusil jak píšeš v RDR2.…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.