Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy's The Division 2

86
15 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.03.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Massive Entertainment, Red Storm Entertainment (sekundární)
Oficiální stránky:
https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/…
Sedm měsíců po událostech v New Yorku v Tom Clancy's The Division se musí agenti Divize tentokrát vypořádat s nepokoji přerůstajícími v občanskou válku v hlavním městě Washingtonu D.C. V něm působí hned několik frakcí, které mezi sebou soustavně bojují o každou část města a zdroje.

True Sons je skupina polovojenských válečníků vedených bývalým důstojníkem JTF. Spolu s ohromnou palebnou silou, zkušenostmi svého velitele a jeho bezohledností, je tato skupina jednou z nejničivějších ve městě. Hyenas jsou volně organizovaný gang lupičů využívající zastrašování a brutální násilí. Berou vše, co jim padne pod ruku. A co nemohou sebrat, raději zničí, aby to nepadlo do rukou nepřítele. Outcasts jsou skupinou lidí z bývalé karantény, kterým se podařilo dostat ven. Jsou zatrpklí a odhodlaní se pomstít všem, kdo je do ní dostal nebo dopustil, aby se jim toto příkoří přihodilo. Jejich charismatický a krvelačný vůdce je přesvědčen, že každý nese svůj díl viny a neustále hledá nové následovníky. Black Tusk je velice dobře zaštítěná tajná vojenská organizace. Jsou disciplinovaní, velice dobře organizovaní a jejich pokročilé vybavení je na takové úrovni, že z Black Tusk dělá jednoznačně největší hrozbu pro agenty Divize.

Hru je opět možné hrát až se třemi kamarády a nechybí samozřejmě ani temná zóna. Ta není jedna, ale hned tři. Dark Zone East, Dark Zone West a Dark Zone South. V každé temné zóně platí pro hráče jiná pravidla a nabízí tedy různou hratelnost. Novinkou jsou tři hráčské specializace (Sniper, Demolitions a Survivalist) s odlišnými schopnostmi a zbraněmi, ze kterých si každý hráč bude muset po dohrání kampaně vybrat. Rozšíření se dočkal také endgame obsah, který tentokrát obsahuje i raidy pro osm lidí.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.