Teda ale tie zbrane sa Respawňákom podarili. Od čias Killzone som nevidel krajšie fiktívne kvéry, a to som ich videl dosť. :D
@Korbitch (07.04.2021 23:29): Mne to prišlo trochu komické, ako v tých amerických patriotických filmov plných pátosu. Obzvlášť na to, že ten dej prebehol vo veľmi krátkom časovom rozmedzí. Ale ako je jasné, že BT bol celkom zábavný a jeho absencia humoru vytvára celkom dobrý...humor. :)
@pajmič (06.04.2021 13:46): Tak presne tak, sú to ďatle a melóny. :) Ja inak nie som žiaden vyskillovaný FPS hráč, to uznávam, no neviem, ktorú pasáž si videl alebo sledoval, ale je pravda, že občas (a aj pri včerajšom hraní) ma vyrušujú (súkromné) správy a nedávam 100%. Ale je pravda, že som si uvedomil, že nevyužívam plný potenciál schopností počas boja, čo by som mal. Ale až bolestné? Veď som skoro vôbec neumieral, :O

@Korbitch (06.04.2021 13:28): Ten príbeh je primitívne a absolútne blbý, kvôli tomu by som to vôbec nehral, ani ten vzťah nie je bohvieaký, sú to len klišé akčných filmov. Ale ten gunplay a dizajn, hoci lineárny, je fakt veľmi zábavný. Časová misia ma tiež veľmi bavila, ale aj tá pred ňou s továrňou na tréningové prefabrikanty bola pomerne originálna.
@Tulareanus (06.04.2021 12:53): Tohle je jedna z nejlepších fps vůbec. Ten příběh nebo postavy nejsou bůhvíjak hluboký, ale co je sakra silný a propracovaný, tak vztah Jacka a BT. Když k tomu přidáš výborný dabing, nazvučení zbraní a gunplay, dostaneš solidní zážitek. Btw, moje nej mise je časová. Enjoy.
Teda nečakal som, že ma tá hra tak chytí. Je možné, že keby som nemal ten ea play, tak by som to ani nehral. Na to, že je to pomerne "primitívna" FPS to má celkom zábavnú a osviežujúcu hrateľnosť. Fakt som po úvodnom, pomerne bežnom a nie veľmi zaujímavom leveli nečakal, že sa to hrateľnostne tak rozbehne. Som zvedavý, čo bude ďalej, akurát mám ísť po nejakú súčiastku pre opravu satelitu.
Keďže som si vzal v akcii EA Play, tak aktuálne rozohrávam hru, ak by sa chcel niekto pozrieť, či by ho to bavilo alebo zaujímalo, tak to idem práve teraz od začiatku streamovať.
Potřetí rozehráno. 2x během roku :-D Konečně to dám na maximální efekty.
Tak jsem koupil za 12 eur na Originu i s komplet edici Battlefield 1. Docela se na to tesim kdyz rikali, jak dobra singleplayer kampan je. Ted jen otazka, kdy se k tomu vubec dostanu.
@Marcusss (07.02.2019 16:15): Máš pravdu, je to ode mne neracionální a netaktní vůči Bodkinovi. I když jsou jeho odůvodnění občas trochu nejasná. Pohrdání je zbytečná hyperbola směrem k fanouškům PUBG. Božínku, jak je ta hra rozbitá a technicky impotentní, ale když to Bodkinovi nevadí a je i přesto schopen dosáhnout gamerské nirvány, dobře pro něj.

Final Fantasy a každé JRPG v existenci, že má slepé, tupé ovce? Ale ne Marcusssi, zen, klid, mír, tolerance. i Final Fantasy fans jsou jen lidé.
@pajmič (07.02.2019 15:39): Jsi hodně mimo mísu, Pajmiči. Každého hodnocení je subjektivní a když někoho fakt baví nějaká hra protože mu dává ty zážitky po kterých touží, tak je to jen dobře. Bodkin není někdo kdo by měl jakoukoli povinnost hodnotit věci nějakou formou "objektivity".

Nemáš rád PUBG, ok v pohodě, já o něm taky nemám dobré mínění, ale není třeba pohrdat lidmi kterým se líbí.
(Není to jak Final Fantasy X jehož fanoušci jsou slepé ovce co je potřeba naházet do drtičky na dřevo....! Ehm, co jsem to říkal?)
Já to teda budu hrát dál a když to dám s někým známým, tak to asi bude lepší, ale já prostě dávám přednost singlu, protože tam když prohraju, tak je to mou vlastní vinou a ne nějakým nepozorným idiotem spoluhráčem (a nejhorší je, když ten pitomec co to kazí jsem já :D)
@Marcusss (07.02.2019 12:29): Nu, kdybych nehrál Blackout, tak bych si to taky myslel... Je pravda, že teď Blackoutu chybí jen ten ping (na tom respawnu se myslím zrovna pracuje).

A taky jsem si skoro úplně jistý, že Squad mode je ten nejhranější mod ve všech BR, protože je snazší, epičtější a tak dál.

Ale taky naprosto chápu, že vám "nefandůmBR" to mnohem víc sedne.

@pajmič (07.02.2019 12:39): Ne, PUBG nestojí a nepadá na SOLO/SQUAD módu. Žádný BR na tom nestojí. Ale když nemáš jiný argument, tak asi dobrý. V poho.
@Bodkin (07.02.2019 12:19): Je to taky o tom, že základní identity té hry je v těch týmech. Všechno se to točí kolem nich - od volby postav, společného seskoku, komunikace, schopností.
Takže dává smysl proč to vydali jen s tím Trio módem - aby zakořenili identitu hry v tomhle módu. Takhle se to má ideálně hrát, a proto to má být mód který se bude má hrát nejvíc.
Kdyby vydali Solo a Duo hned, tak by hrozilo, že Sólo se automaticky stane nejhranější módem, protože působí defaultně a celá hra zapadne, protože to bude jen nuda boring další BR.

Navíc bych neřekl, že bez špetky inovace - sliding systém je super, implementace Hero shooteru do mixu, zmíněný Ping systém, systém oživování mrtvých spoluhráčů. Špetka tam bude.
@pajmič (07.02.2019 10:33): Ne, já to chci hrát sólo.

Včera jsem zkoušel jak Fear the Wolves tak Apex a Apex je jen přebarvený Blackout (bez špetky inovace a myšlenky), Fear the Wolves je sice technicky naprosto nešťastný, ale nápadů, inovací a myšlenek má habaděj.

@Marcusss (07.02.2019 12:07): To rozhodně, ten Ping systém je fakt top a takhle by se měl zpětně dostat do všech ostatních BR. I když ty většinou hraju sám, takže tam nepotřebuju dávat randomům najevo co a jak.

A ano, funkční trojice se nám podařila dát jen jednou z... deseti, jinak většinou někdo chcípl ihned a pak 3 vs 2 bylo nakokot a hotovo. Nemožnost naučit se mapu a hru sám o sobě a nekazit to těm ostatním je imo docela zásadní chyba, kterou snad napraví.
@Bodkin (07.02.2019 10:18): Solo a Duo pravděpodobně časem přidají.

Každopádně tak nucenost týmu a Ping systém komuninakce jsou na tom to nejvíc super. Designová pointa té hry je ten team play (některé skilly jsou vysloveně stavěné na spolupráci postav).

Ano, člověk může být v týmu s blbcema, ale když se sejde funční trojice, tak je to skvělý zážitek.
Je to docela meh, takový trošku lepší Blackout, který aspoň ví, že hráči chtějí hrát solo a ne být přiřazeni rovnou do trojic. To je fakt debilní.
Ten Apex legends není vůbec blbej. BR opravdu není můj korbel piva, ale od ostatních blbostí v žánru nemusim čekat na střet s nepřítelem půl hodiny. Je to rychlý, inventář intuitivní a ten call out/označovací systém je prima zmáknutá funkce. Rozhodně bych víc preveforval Titanfall 3, ale když tohle Respawnu pomůže finančně do budoucna, tak budu jedině rád.
@Cobot (25.12.2018 16:38): Nehraje, protože EA jsou idioti. Kdyby vedle toho nevydali BF1, tak to hraje víc lidí. Proto si myslím, že trojka teď může být úspěch, když jediná konkurence bude nejspíš jen nové CoD.
Třetí díl je nutnost, jelikož EA na příští rok nemá Battlefront ani Battlefield. Co víc, tohle by mohl být první díl, který bude vážně úspěšný a nezabije jej konkurence z vlastní stáje.
Titanfall mam rád, ale třetí díl je zbytečnost. Stává se z toho málo úspěšné Call of Duty.
Tak Dice maji sibenicni limity. Battlefield nebo Battlefront kazdy rok. Respawn to vypada, ze jednou stylem az to vyjde, tak to vyjde. Jen doufam, ze dalsi Titanfall nevyjde na podzim zaroven s Battlefieldem/Battlefrontem, dalsim dilem Call of Duty, dalsim Assassinem a kdovi jeste s cim dalsim.
Já se Zase nestačím podivovat nad těma nárokama na pamět. 8gb vram pro "insane" kvalitu na 1080p je trochu overkill. Osobně jsem nikdy nebyl fanda Source enginu.
@Chark (08.08.2017 14:49): Říct že TF2 jede na modifikovaném source enginu je jako říct že Doom 2016 jede na Quake 1 enginu. Jasně, zakládá se to na pravdě, ale neříká to celou pravdu a ani to nutně nic moc neznamená :)
Existují source hry co měly technické problémy. Navíc ten renderer je očividně hodně (ne-li úplně) přepsán, je tam spousta technologií co Source neměl. Např. Zaklínač 1 taky běží na Auroře od Bioware, ale přitom z ní 80% přepsali aby to mohli vydat.
A jo, pěkná kampaň. Na můj vkus příliš podzemních/nadzemních základen/továren/skladišť, ale hrálo se to skvěle a mise Effect and Cause se opravdu povedla. Ikdyž Dishonored 2 předvedlo time travel ještě na krapet jiném levelu :)
A pochvala za perfektní PC verzi, vypadá to a šlape to bez chyby, všechna důležitá nastavení (fov atd) to taky má.
Tomu i věřím, ale aktuálně bych to absolutně nestíhal. Už tak mám v těch hrách takový svinčík, kupa rozehraná, nic nedohráno, chci si dodělat resty. A navíc mi do toho padne teď POE 3.0 , navíc je léto, vedra, tak se člověku ani nechce :D
Kampaň akorát hraju a jsem velmi spokojen, taková ideální letní suprovka na jedno projití :) do MP mě nikdo nedostane.
Přidáno do origin access, takže si konečně někdy projedu tu singl kampaň.
Nový update s novou mapou Glitch. Nejlepší mapa na běhání po stěnách.
Mě osobně trochu štve, že samotný Titány nejde víc "nadupat", od 2. levelu je už vlastně pořád stejnej - trochu jsem počítal s tim, že třeba v levelu 5 nebo 10 z něho udělám mega-ničivou zbraň, ale nefunguje to tak. Moje nejoblíbenější mašiny jsou TONE a ION a z gamů Last Titan Standing. Jinak ty regenerace pilotů mě nebaví, jsem pilot 5. generace a v podstatě se nic nemění.
@Cobot (10.02.2017 22:59): Titáni a zbraně mají "max. level" 20, potom sami automaticky "zregenerují" a další levelování už jen odemyká barvičky. Ty jako hráč máš max. level 50. Pak máš možnost zregenerovat, tj. jsi na tom jako na začátku a musíš si zase všechno odemknout s výjimkou věcí, které sis pořídil za credity. A odemykáš nové barvičky.

Jinak za levelování (všeho) jsou náhodné Advocate gifts, což jsou převážně bannery a barvičky. Většina customizací je z nich.

@Chark (10.02.2017 23:46): No já jsem zvyklej hrát tak, že si vyberu jednu zbraň, která mě osloví a tu se naučim a vymaxuju. Jenže úroveň 18 mi naznačuje, že to jentak neskončí...
@Cobot (10.02.2017 22:59): Hraju to na PS4. Nedávno jsem dosáhl s postavou level 50. Což je maximum a mám vyznačené u profilu G1. Abych mohl do G2 jde pak udělat Regenerate, což jsem pochopil tak, že s postavou pojedu znova od levelu 1 a budu si odemykat zbraně s tím, že se mi odemčou na úrovni na jaké je mám. Budu mít možnost sbírat nové barvičky atd. Zatím jsem to neudělal, tak pořádně nevím.
Jaký je maximální level u zbraní, to nevím. U jednoho Titána mám level 10 a můžu levelovat dál.
Normální zbraně dost střídám, tak mám na nějaké nejvíce asi level 15.
Vyznáte se někdo v levelingu? Mám hlavní zbraň na 18 úrovni. Kolik to má úrovní? To bude úroveň 200 dokud si neodemknu poslední barvičku?

To samý u titánů. Ok úroveň "7" a zatím odemykám schopnosti, ale předpokládám taky úroveň 350 kvůli barvičkám?

Ale baví mě to dost. Víc jak BF1. A je to minimálně stejně tak dobrá jako jednička.
@piraten (10.12.2016 21:53): Hraji na PS4 a herní módy Attrition, Amped Hardpoint a Bounty Hunt se hrají nejvíc a nikdy nebyl problém připojit se ke hře. Přijde mi, že nejvíc je hraná mapa Angels City převedená z prvního dílu.
Hrávám to celkem pravidelně a v těch nejhranějších módech (attrition, bounty hunt) není problém najít hráče. V ostatních se někdy stane, že tam hráči nejsou.
Hoši, zvažujem na Vianoce kúpu tejto hry, ale trocha sa obávam počtu hráčov. Hráva to niekto pravidelnejšie? Sú nejaké problémy s nájdením multiplayer hier?
@Chark (02.12.2016 08:42): já četl, že to někteří hrají s gamepadem i na PC, že to má stejný "Aim assist" jako na konzolích, ale netuším co je na tom pravdy :)

S jedničkou mám zkušenosti jen krátce z open bety. Právě jiný přístup k designu map většina lidí zmiňuje jako největší/jediné mínus TF2, tak se snad z toho feedbacku poučí.

Ještě by mohli upravit matchmaking, aby to lidi v Mixtape dávalo dohromady i s těma, kteří chtějí hrát konkrétní mod.
@ledman (01.12.2016 12:54): Včera jsem to rozjel na PS4 a skvěle se to hraje i s ovladačem. Mapa Angel City je z prvního dílu, tak snad se do budoucna dočkáme i dalších "starých" map.
Ani ne měsíc po vydání a standardní edice je z 59,99€ zlevněna na 31,99€. Skutečně geniální načasování data vydání.
Tak kampaň po 2 hodinách je velká slabota, protože něco tak nudného jsem dlouho nehrál + snad nejdebilnější AI v historii her znamená, že to ani dohrávat nebudu.
Multiplayer je poměrně slušná zábava, ale největší problém mám paradoxně s titanáma, kteří mě hře vůbec nebaví a bez nich bych to bylo jednoduše lepší ...
Celkově jsem měl poměrně velké očekávání, ale hra mě moc nechytla ...
@FildasCZ (09.11.2016 06:48): Ahoj, maximální počet hráčů jsem zaregistroval dva dny po vydání 10k byla celková světová PC populace, TED SE TO POHYBUJE KOLEM 3-6K. Přičemž nejvíce se prodalo na PS4. EA si za to slízlo pěknou kritiku, ale snad se to časem zvýší. Originál prodal 10 milionů kusů. V rozmězí jednoho roku.
@pajmič (komentář): Málo hráčů :O a toto nedávno vyšlo, tak za rok se tě zeptám jaká je situace. (

Já se vracím pořád ke starým MP hrám a většinou tma hraje alespon pár desítek či stovek hráčů.