Theme Hospital

Chci se zeptat, když mám gog verzi hry, kde stáhnu fungující češtinu prosím ? :)
Verze z GOGu funguje naprosto bezvadně. Nedal jsi si do hry češtinu? Existují totiž dvě a právě ta jedna způsobuje to, že hra nejde uložit. S tou druhou není problém, ale skoro všude je ke stažení právě ta vadná.
I tried everything above. Still, nothing's helping with my problem.
(Pokud se ozve někdo angličtiny znalejší, neurazím se.)
Můžete mě někdo hodit do angličtiny větu : Vyzkoušel jsem, výše rady a bohužel, nic z toho nefunguje? chci napsat na gogáč do fora.Díky
Zkoušel jsem uložit hru a nák to nefunguje :D GOGáč verze.Co dělám špatně?
Haha, obestavět Smrtě radiátory. To vážně zabrání úmrtím?
Haha, to tělo nešlo odstranit...
Tak vlastním hru, u které bych to ani nečekal a jsem za to hodně rád. Jasně, není to ta původní z 1997, ale alespoň si bude rozumět s novějšími Windows. Na krabičce je uveden rok 2008. Ještě, že máme to aukro.
Je to doma, ale přece jenom jedna drobnost, co mě docela vadila. Při rozdělení budov, kdy je nutné chodit skrz venek, bylo docela crazy při epidemii, že jakmile pacoš nakažený šel z ordinace na nějaké vyšetření venkem, automaticky byl nahlášen jako když opustil nemocnici. Tudíž jsem musel postavit oddělení, pokud možno v jedné budově. Ale jinak super, škoda že těch ufonů nebylo víc :-)
Mno tak jsem asi v posledním (UFO na hracím plánu), jaké je oproti předcházejícím, mám se připravit na peklo nebo to bude hodně podobné, jen jsou zvýšeny úkoly pro zdárné ukončení?
Ty jo, tam je i takova prkotina, ze pokud je epidemie, muze se mezi infikovanymi objevit i hypochondr, ktery nakonec skonci na psychine :-)
@Karasman (28.12.2013 08:53): Už při ní máš vzhledem k velikosti mapy leckdy nablito na mnoha místech naráz.

A ještě často sejvuj, Virusi, kvůli zemětřesením, který ti třeba něco zničej a ani si toho nevšimneš.
Dal jsem tomu opět šanci a konečně jsem se dostal přes to proklaté kolo, ale občas to vypadalo na velký neúspěch. Obzvlášť, když všichni začali zvracet, přicházela jedna epidemie za druhou a já ztrácel reputaci a počet mrtví rapidně stoupal až na číslo 22 :-)
No nic ač proti svému přesvědčení jsem si "využil" GOG verze TH, nahrál save a restartoval. Tak teď to snad dám.
Pri epidémii nestačí iba označiť nakazených pacientov, treba ich okrem toho stihnúť aj zaočkovať. Na to treba aspoň dve funkčné lekárne so sestrami, pretože pred jednou lekárňou je zvyčajne obrovský nával, v ktorom sa infekcia prenáša na okolitých ľudí.
Přinejhoršim by to mělo jít spouštět s parametrem a skočit tím do určitého levelu

"Ak chceš hru štartovať od určitej úrovne, spusť hru s parametrom -Lx, kde x
bude číslo úrovne, do ktorej sa chceš dostať."
4Virus - Googlil jsem to a ten restart je v menu az po aplikaci oficialniho patche. Treba GOG, kterou hraju, ho v sobe uz ma a muzes si tam vesele restartovat dle libosti.
Hmm, nema nekdo save ze zacatku 7 levelu, jinac musim uplne odznovu.
@ViRus (09.02.2013 10:46): Já si vždy hru raději uložil na začátku levelu, nevím jestli tam nějaká možnost pro restart levelu je. Ale tak když tě někdo vyfotí, tak se úroven restartuje odznova ne? Tak akorát vyházej všechny doktory a nech to zbankrotovat.
Končím, já na to prostě nemám, když už zvládnu epidemie, blití a kde co tak přijde sumírace a po ní konec, vždy mě někde vyfotí, ale já nevím kvůli čemu.... Je to výborná hra, jenže asi nejsem ta pravá skupina. A ten restart kola jsem nenašel :-/ v ukládání/načítání tam není, je tam jen save, load, end.
@ViRus (04.02.2013 21:01): Obtiznost IMHO zmenit nejde, restartovat kolo jde v pohode, normalne v menu, kde sejvujes a loudujes. Pacienti bez placeni? To neni mozny, plati se okamzite cashem po jakymkoliv vykonu. Spis odesli nevyleceni a nasrani, ale nejaky prachy ti nechali, minimalne v GP Office, coz je btw jedina mistnost, kterou stavim 2x uz v prvnim kole.

S GP Office jsem prisel na jednu dulezitou vec, pokud tam nedate spickovy doktory se skillem na max, tak brzo hrozi kolaps, na druhou stranu vic vydelate, protoze horsi doktori vyuzivaj vic moznosti diagnostiky pred urcenim choroby. Se spickovymi doktory v GP Office se vyuziti mistnosti typu General diagnosis nebo Cardio rovna skoro nule za misi. Vetsinou rovnou posilaj na treatment.
A jde nějak změnit obtížnost, mě to dalo na normal a neměl jsem možnost to změnit na easy. Budu to muset hrát více z rozvahou. Jo a jde nějak restartovat kolo? A k tomu mi ještě utíkají pacoši bez placení :-(