@Say (31.01.2014 13:42): V jedničce mi naštěstí FCR nijak nechybí. Bojovej systém mi přišel v pořádku. Na druhou stranu, do dvojky zkrátka nebudu mít moc na výběr a stáhnu si ho. Metání sudů mě naprosto znechutilo :/
@Majkee (31.01.2014 11:49): Escorty jsem nikdy neměl rád. Buď se doprovázená postava nehne nebo se zasekne nebo se hejbá až moc a lítá do nepřátel jako splašená. Autoři si asi taky uvědomili, že stojej za prd a další nepřidali.
Borghale a nebyla to Vesna? Na žádnou Malenu si z celé hry nepomatuju a to jsem ji včera dohrál :D
@jablek (30.01.2014 21:59): Tuto chybu jsem udělala také. Ale šlo to. Fakt je, že na vyšší obtížnost než easy hodlat nehraju.
Nicméně, celou dobu mě pohánělo "Když ji dovedu, tak ji ojedu"...teda, já bych ji s radostí ojel i mrtvou, ale na něžné nekromantiky se nemyslí ani v Zaklínači.
doprovodit Vesnu je fakt na houby (zvlášt na nejtěžší obtížnost)
@Arcee (30.01.2014 22:55): Já si dokonce i pamatuju její jméno po těch 8 nebo kolika letech... Malena! :D A ano, plnit to dohromady se svíčkami na oltářích není dobrý nápad, taky mi tak párkrát chcípla.
Já si ani na žádnou **** nepomatuju, a to jsem na tom venkově byl ještě nedávno :D
@jablek (30.01.2014 21:59): Při zapálení svíčky se vždycky objeví pár barghestů. Kdybys to plnil zvlášť, možná by to bylo jednodušší. Ale nevím, já jsem s tím nikdy problém neměl.
No nejvíc ze všeho mi hlava nebere to naskriptování rozhovorů, kdy ona začne něco mektat uprostřed boje a všichni nepřátelé okolo se zastaví a čumí..???? Tohle snad nemohli myslet vážně ne? Co je na tý verzi enhanced? Tu pipku jsem už konečně dotlačil k babce, ale za celou cestu jsem jí nemohl říct, aby počkala někde stranou a ani jsem ji nemohl nijak vyléčit..
Taky mi tuším jednou chcípla. Ale ty jí necháváš jako tankovat? :)
Tohle je jeden z těch otravnějších questů, dál je to lepší.:-D

Ale těžký ty boje nejsou, jen to chce vybrat správnej meč, vhodnej styl a pak už jen klikáš do rytmu a občas proložíš znamením...nedá se na tom nic moc posrat.
OMG tak tohle snad fakt ne !!! Moje první dojmy mě srážej do kolen. Snad třetí úkol ve hře a já už se s ním mr*ám hodinu a půl. Mám nějakou p*ču doprovodit v noci domu k její babce, protože se někde zapomněla a zatím, co mi to říká, tak vedle ní stojí trol, kterej jí chce ukousnout hlavu (asi proto, že je tak blbá (nedivím se mu)), ale v klidu čeká, až se vykecá. P*ča se vykecá. Trol zaútočí. Sejmu ho..dobrý. Běžím s ní dál. Objeví se 4 pekelní čokly. Jeden z nich škrábne p*ču. P*ča je napůl mrtvá. Zabiju je. Běžíme dál. Objeví se další čokly. Zabiju je. Běžíme dál. Objeví se další čokly. Zabíjím je. Boj se uprostřed zastaví, protože p*ča si chce povídat: "Tak tohle BYLI ty pekelní psy??" (říká to zatímco jí jeden čokl hryže do hlavy (nedivím se mu)). Rozhovor končí, P*ča umírá...já po devatenáctý nahrávám pozici a mám sto chutí se na to vysrat..

Tohle se jako běžně děje celou hru nebo jsem si omylem obstaral nějakou aprílovou verzi?????
Lidi je nějak možná získat lebku basghesta v jiné, než první kapitole? :-/
@Arcee (16.01.2014 23:33): Rozhodni se nejdřív Krále Honu zabít - 1. krále si můžou udělat novýho, 2. on v podstatě neumře, že jo.
Co se knih týče, tak navazují na poslední část v chronologické posloupnosti Zaklínače. Nevím, jak to je, ale co je mi známo, je to v knihách namíchané, tudíž nemusí navazovat nutně na poslední díl. Pokud se na to ptáš v souvislosti s novou Sapkowského knihou, tak ta chronologicky nepokračuje, rozvíjí jakýsi mezičas mezi nějakými povídkami.
Mohl by mi prosím objasnit jednu věc? Vlastně dvě ... Pokud se v jedničce na konci rozhodnu zabít krále honu, o čem pak celý ten hon je? O čem bude trojka? :D A za druhé, hry nějakým způsobem navazují na knihy? Na poslední díl ságy?
Jo první dva jsou pouze povídky. Když jsem to sháněl taky mě to dost zmátlo, že knížka označená číslem 3 je vlastně první díl ságy.
Ono vzhledem k tomu, kolik různých vydání zaklínačské série existuje, tak je v tom solidní nepořádek. Mimochodem v elektronické podobě jsem narazil jednu povídku čistě o Vesemirovi (asi tak před 4 roky), leč název si už nepamatuji. Nezná náhodou někdo jméno oné povídky? Není ani v jednom sborníku povídek, takže možná byla otištěna jenom v časopise...
@Arcee (12.01.2014 18:24): o žádném novém vydání teď nevím, ale knih o zaklínači je 7. Prní dvě Poslední přání a Meč osudu jsou soubory povídek. A pak je 5 dílů sága o zaklínači (za sebou jdou Krev eflů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky, Paní jezera.). Vím o jednom komplet vydání a tam by mělo být vše, sága + povídky.
Je tu nějaký znalec knih? Kolik má celý ten spis od sapkowského dílů? To nové 6ti dílné vydání je celá sága o Geraltovi? Je to časově jdoucí po sobě, nebo je z toho něco třeba i nějaký prequel? Těch knih a různých vydání je tolik, že v tom mám zmatek ...
@pajmič (26.12.2013 16:46): Polský, většinou s anglickými titulky, neb se mi líbí ten mindfuck se jmény. Když mám jo náladu na vzdělávání, tak polský s polskými. Anglický dabing ujde, ale polština mi tam sedí víc - nadto si rozšiřuji slovní zásobu o další nepoužitelná slova.
Český Geralt mluvil tak strašlivě, že jsem o českém ani neuvažovalo.

@Majkee (26.12.2013 18:29): !!! ...a jak tak slyším, nejen on. Takhle komentovali hry v tom prehistorickém herním TV pořadu.
@valcik (26.12.2013 19:45): Slyšet takovej dabing v nějakém seriálu nebo filmu, tak minimálně pozvednu obočí, ale ve hře mi to tak strašný nepřišlo. Tady byl člověk rád, že to vůbec lokalizovali do češtiny, těch her totiž moc není. :D
1. Konečně začínám snášet polský dabing a líbí se mi, těším se až tak budu hrát dvojku, akorát je trochu divné slyšet tam furt slovo šukat :D šukam Salamandru... :D Jinak když se kdesi, kdysi, řešil český dabing a jestli je někde v knihách řečeno jestli zní Geralt jak po lobotomii, tak musím říct (nehledě na 'kvalitu') že seriál v českém dabingu má snesitelného Geralta.. a musím uznat že se mi i líbí.
2. Skupinový styl je prostě mega super powaaa!! To je pastva pro oči, mě tenhle systém boje opravdu vyhovuje víc než ve dvojce.. nechci působit jako někdo kdo zaklínače ještě nehrál, jen i po těch letech... je to paráda a krása.. :)