Já se musím přiznat, ze jsem hrál cca 2 hodky BAW a prostě ne :D hrát to nebudu, nebaví mě to. Ten witcherovsky gameplay je pro mě aktuálně hrozná nuda, presycenost z roku 2015 stále přetrvává, takže to ve finále ani nedohraju. Každopádně pořád vnímám W3 jako jednu z nejlepsich her za poslední roky, ale zpětně si uvědomuju, že samotná herní mechaniky jsou průměrné.
Pokud by W neměl super příběh, skvěle postavy a hezkou grafiku a vstřícnost CD, tak je to prumerna hra : )
Na konzoli je to ale hnus fialovej :( Štěstí, ze jsem ji poslal do kopru.
Tak jsem chvíli přemýšlel o tom, že si koupím W3. Ale pak jsem si říkal - co když se mi to nebude líbit? Co když napíšu negativní komentář? To mě pak Paul bude bombardovat reakcemi, že jsem to nepochopil, že je to nejgeniálnější hra vesmíru a když to nevidím, jsem úplně blbej a že CD projekt je upa nejwíc boží a férový herní studio.

Tak mě to přešlo :(
Chtělo by to kompletního průvodce hrou, jak u jedničky...je škoda věcí, který hracovi uniknou....opětovny hráni je časově náročné
@Barbar Conan (03.12.2016 11:07): já při druhém hraní měl Immersive Cam (dokonalá věc, včetně jeho submodů pro zlepšení podpory gamepadu, imersivní meditace, lepší ovládání Klepny), Immersive HUD with a tweak (schovává minimapu a quest info, a zobrazí je při witcher senses, skvělá věc) a Sensible Map Borders (odstraňuje zapínání mapy na kraji, takže umožňuje příjemnější exploring). Všechny můžu doporučit. Hlavně to nastavení kamery je super, defaultně je dost daleko od Geralta, mám to raději blíž, a vypnutí autocenteringu je taky supr věc.
@Paul (01.12.2016 19:41): Asi tak - lidé byli naštvaní zhruba od vydání GOTY. Najednou všechny ty negativní recenze zmizely :) Každopádně je konečně možné upgradovat za sníženou cenu (i když o vánocích bude beztak GOTY za pár dolarů). Pro mě historicky asi první hra, kterou mám předobjednávky, dokonce jsem upgradoval na GOTY a ani jsem ji zatím nenainstaloval :)
Za mě další plusové body CD projektu za přístup k zákazníkům.
@kuler91 (01.12.2016 19:24): @SilentWolf (01.12.2016 18:13): ne. Je to proto, že jim lidé na gogu nadávali, že noví kupující mají GOTY edici, což je all-in-one instalačka, zatímco původní majitelé mají hru a datadisky rozdělené na různé soubory a je potřeba řešit ještě DLC a patche.
Takže dali tu GOTY edici všem, aby měli (pro budoucí instalace) k dispozici i ten jednoduší all-in-one instalátor/exáč. Je to dobrá věc z hlediska pohodlí.
Prislo mi dneska toto:

You have been upgraded to The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition! You are receiving this because you own The Witcher 3: Wild Hunt and all its expansions on GOG.com. Don't worry, those games are still in your library - the GOTY Edition has been added as a separate product.
@Zoltan (01.11.2016 20:46): Ten zvláštní nostalgicky pocit jsem si při procházení Kaer Morhen prožil taktéž, a že jsem tam času strávil! :) Mám tu "výhodu" , že knihami jsem zatím téměř neposkvrněn, neboť jsem téměř dočetl teprve první sbírku povídek, takže se ještě nějakou dobu budu kochat sérií zaklínačem, navíc mám ještě před sebou DLC blood and wine, ovšem momentu, kdy to dohraju, se bojím, pak bude prázdno. O rozehrání celé ságy znovu přemýšlím taktéž, možná ihned, neboť s tím špatným koncem co jsem měl prostě musím něco udělat (slz bylo nespočet) :(
@Paul (01.11.2016 21:11): Toussaint je ještě čerstvý, takže očekávám že se ozve až časem :) Jinak nejhorší je to samozřejmě při poslechu čehokoliv ze soundtracku.
Taky to tak plánuju, ale s knížkama začnu asi už příští rok a pak navážu jedničkou. Takže trojka už tak za dva roky, déle nevydržím :D
@Zoltan (01.11.2016 20:46): Je to tak, ikdyž pro mě je na druhém místě po Kaer Morhen Toussaint :)
Taky na to mám furt chuť, tak to řeším tak, že si čas od času sjíždím random epizody lets playe Mr. Odda.
Ale počítám že tak za tři, čtyři roky si dám celou ságu a všechny tři hry znovu :)
@Paul (01.11.2016 20:32): Kaer Morhen je neskutečně nostalgická lokace, když jsem si o víkendu naposledy projížděl svět, právě tam mě to zasáhlo nejvíc. Na druhém místě skončil Oxenfurt, což je zajímavé. Možná díky Srdci z kamene a Shani, která je ve trojce roztomilá a je s ní nejlepší romance/flirt (a Svatba je jeden z vrcholů třetího dílu :)) Nejraději bych to rozehrál zase, ale to už by bylo choré :D
,,Shit - mountain pass is beautiful as ever." V ten moment jsem tam jen stál a zíral, ta grafika na plné detaily je jednoduše dechberoucí. K tomu hrající Kaer Morhen theme. Na to se nedá zapomenout :-)
Mam problem v hre Zaklinac , v kapitole 3 Zamka a kluc nemozem porazit nepriatelov.
Prosim o rady ako ich zvladnut, pripadne poslat save po zabiti nepriatelov na j.hrasko@seznam.cz
Dakujem
@Paul (19.10.2016 19:30): Já ti nevím, tohle je prostě deviza herních trailerů. Jako kdyby to udělali takto, nic s tím nesvedu.
Náhodou, wowko jsem všeho všudy hrál dohromady tak 10 hodin, tak nemůžu posoudit jisté stránky filmu jako frajer co má napařeno 1000 hodin, ale film vyl jednoznačně zábavný, pochopitelný pro nezasvěceného, prostě solidní popcornovka.
@strejdafido (19.10.2016 19:47): se na to normálně podívej ne? Nebo v čem je problém ?

@Mirdaa (19.10.2016 19:48): ale tak CGI animáky vydělávají běžně sta miliony i na normálních divácích, kdyby tohle bylo udělané dobře..
Jenže by to prostě bylo moc drahé, live action je levnější a ten film má poměrně malej budget.
@Paul (19.10.2016 10:25): Meh, to zas ne. Pokud casting klapne dobře, ani hlas ti vadit nebude. Například příští rok má být v kinech Sněhulák podle kniha Jo Nesboho. Hlavní postava je blonďák, 195 cm vysoků a bude ho hrát Michael Fassbender, který není ani jedno, ale je to vynikající herec. Prostě, já bych se toho tak nebál. V Zaklínači smrdí prachy, myslím, že tohle si nechtějí posrat.
@SyLeBROs (19.10.2016 09:31): To si možná nerozumíme. CGI jakožto efekty tam určitě budou, koneckonců studio Platige Image je na nich postavené. Ale lidské postavy budou hrát normálně herci. Zatímco já bych raději aby to bylo celé ve stylu trailer Night to Remember. Aby postavy mohly dabovat stejní lidé jako hry.