Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: The Final Season - Episode 2: Suffer The Children

82
14 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.09.2018 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://www.skybound.com/telltales-the-wal…
The Final Season je závěrečnou kapitolou příběhu mladé Clementine v rámci sérii Walking Dead. Hráč si po předchozí sezóně opět zhostí role zmíněné Clementine, s níž v rámci zaběhnuté série prozkoumává okolí a vede dialogy s ostatními postavami. Nově má hráč více svobody nad kontrolou pohybu a v některých případech i boje hlavní hrdinky, neboť systém kamery je nyní umístěn přes rameno. V některých dialozích se hráč opět musí rozhodnout mezi několika odpověďmi, které pak v různé míře ovlivňují budoucí situace a události.

Druhá epizoda navazuje na tragickou a překvapivou událost z konce první epizody. Clementine a zbytek party také zjišťují, kdo je jejich nový nepřítel a jaké má s nimi nekalé úmysly. Hráč se navíc více seznamuje s důležitými postavami, neboť v této epizodě dostávají více prostoru. Opět nechybí sbírání sběratelských předmětů, které se pak mohou vystavit v pokoji Clementine.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.