Super :) pitomé slevy, jsem to missnul když to bylo za cca 450,- oba díly. A teď je to tam za 750,- za díl přibližně. Ale tedy zahraju si znovu jedničku. Asi až vyjde GOT a Borderlands udělám velký nákup telltale her :D
Zeptám se tady protože je tu aktivní diskuze..

Pamatuje si dvojka rozhodnutí z jedničky? Respektive když si na PS4 koupím 2 řadu budu ji mit jinou než když si koupím znovu 1 řadu, dohraju ji podle mých voleb a pak nainstaluju 2 ?

Edit: myslím řady, né epizody :)
@Maximus (18.12.2014 10:37): Když ho kousl zombie, bylo to hlavně k naštvání. Bezmoc a vztek.
A situace, kdy nikde nikdo není a najednou se odnikud něco vynoří, jsou trapné klišé, bez kterého by ale tento typ příběhu být nemohl. (Přece jen, kolik lidí by zemřelo, když chodci jsou tak pomalí.

A kdo se s Tebou vydal na záchrannou misi?
Skvela epizoda. Velka spokojnost. Viacmenej sa celu epizodu nieco deje a atmosfera dobra, dokonca som sa 2x poriadne zlakol.
Ne, to fakt nejde hrát. Zase jsem tam šel k nějaké kůlně a něco tam zamnou proběhlo .. ne, ne, ne .. nedohraju to a hotovo.
Mohl by mi někdo říct, kolik na mě v této epizodě čeká lekacích scén? Zrovna jsem u toho, jak Lee zakopává toho kluka a fakt už nechci znovu zažít to, že se tam zase někde nečekaně objeví zlověstná postava ve stínu a já se u toho leknu jako debil

Tuhle hru hraju převážně kvůli příběhu a proto, že mě zajímá jak to dopadne, ale tyhle lekací scény, ty mě fakt leda rozčilujou ..
Tak jak jste prořídli? Já nastupuju do poslední epizody ve složení Kenny a Christa s Omidem. Potěšilo mě, že Lee může zůstat i sám.
@ugraugra (04.01.2013 18:29): Mne sa zda ze to bolo tak, ze to myslel ako v situacii ze to nevypada na kod k TEJ skrinke s liecivami..... to asi malo hraca napadnut ze je to kod k inej skrinke - tej na chodbne. Aspon tak som to pochopil ja.
Tahle epizoda je plná nesmyslů - zminovaný skok na druhou střechu, kde Leeho vytáhla ta hubená ženská; jak se Clem dostala do té garáže s lodí - pokud bylo tak lehké se tam dostat, proč to nikdo předtím nezkontroloval? Jak se Lee dostal zpět přes ten vysoký plot s ostnatým drátem po té, co vzal kazetu od zombie-doktora? Je Ben vážně tak debilní, že vezme nářadí, které blokuje prosklené dveře, za kterejma je 50 zombíků? Jak to, že jsem celou dobu nemohl odemknout skřínku s třetí kazetou a pak to najednou v jeden okamžik šlo? Proč si vlastně doktor nahrával ten rozhovor s ženskou s hákem v okamžik, kdy jí za blow-job dával léky? Proč by to kurva dělal? Vytvářel sám na sebe důkazy? Pak samozřejmě pár vyskočivších zombíků odnikud, resp. z míst kde jsem už dávno byl a nic tam nebylo a zombík se tam neměl jak dostat a mohl bych pokračovat.

Prostě mě tyhle nesmyslnosti serou a tady jich bylo na jednom místě fakt moc -> pro mě nejslabší epizoda.
Musim se smát tomu okamžiku, kdy Lee, takovej docela statnej nigga co má minimálně 90 kg skáče ze střechy na střechu a ta ženská s hákem ho prostě jen ve skoku chytne za ruku a vytáhne. Docela frajerka
@Jack_Dark (22.11.2012 23:43): To by museli konať výrazne skôr a nie len čakať kým Lee prvýkrát omdlie, aspoň podľa logiky seriálu. Sympaťák to každopádne bol, puto medzi ním a Clementine bolo alfou a omegou prvej sezóny a aj preto som ten záver naozaj prežíval - Telltale sa na ploche 5 epizód podarilo vystavať naozaj vierohodné medziľudské vzťahy
@Jack_Dark (22.11.2012 23:26): Tak, jeden storyarc je zdá sa uzavretý a možno som ani nebol ďaleko od pravdy, pri mojej teórii o 2 sezóne.

Inak záver ma regulérne dojal. Všetci sme vedeli že to takto nejak skončí ale spracované to bolo na jednotku. Good job Telltale :)
Na steamu za 12.5 eura za celou sezónu...a taky je celá venku. Ideální čas ke koupi, dost se těším po všech těch ohlasech. A seriál je (hlavně teď ve 3 sezóně) taky parádní.
HOLY MOTHER OF GOD!! Ta volba na začátku 5 epizody.. omg.. v které hře je něco podobného? Jako odehrát 5 epizodu bez ruky, vlastní volbou jsem zvědav jestli to aspoň něco změní..
Retail první sezóny je už dávno venku, ale jen pro US trh :/ nevíte, zda se to někdy dostane i do evropy???
The fifth episode of the series has been named and is currently slated for release in November - viac sa nevie.
Jack_Dark: Posledná epizóda to nebude, bude aj druhá séria. Vzhľadom k záverečnému cliffhangeru 4 dielu ale dosť možno s iným hlavným hrdinom, žeby dospelou Clementine?
Zaujímavé, že PERKmana zjavne tieto epizódy nebavia a napriek tomu si nájde čas skúsiť a nedohrať každú z nich :)
Měl bych si časem zahrát 3./4., nebo zde budou tyto baťovy cvičky nejlépe hodnocené adventury :).