@PRIVATE MARTIN (14.08.2019 21:54): Přesně, takhle funguje obchod v Morrowindu ... dražší věci prodáváš tak, že od něj koupíš levné věci a pak mu je prodáváš zpět ... já osobně jsem si stáhl mod, kdy má creeper místo 5k rovnou 50k, protože to bylo otravné ... během hry najdeš tolik ebony a glass itemů, které stojí víc jak 10k že bys to prodával 10 let ... o daedric zbraních ani nemluvě ... i tak musím praktikovat výměnný obchod, protože některé itemy stojí i více než 50k ...
@PRIVATE MARTIN (14.08.2019 21:19): Ještě je někde nějakej blbej krab, kterej má desítku. Ale hledej ho... :)

Ale v té Caldeře to prostě vyměň. Tzn. dej mu to za pět a nějaké předměty, které si mu dříve střelil, jestli je má.
@themacs (17.07.2019 09:59): Dík za tip. V MGSO ten mod asi obsiahnutý nebude, či?

Btw, jeden písal na fóre, že ako sklad používa Hlaaluovu mŕtvolu v Balmore. Vraj je to neobmedzený úložný priestor. Nechcem vedieť kam mu tie predmety strká. :D
@PRIVATE MARTIN (16.07.2019 21:32): Osobně vždy nějaké sídlo z modu ... ty sídla, baráky apod ve vanilla hře moc pro sběratelské choutky nenabízejí ... dříve jsem používal bunkr v Balmoře (Mod Name: A Good Place to Stay), kde bylo plno místa + figuríny na brnění ... vše zabalené do Dwemerského stylu ... momentálně v rozehrané hře jsem chtěl už nějaký baráček a osobně mě nejvíc zaujal Bagel's Luxorious Manor, který se nachází kousek od Vivecu ... jinak jestli potřebuješ něco hned a rychle, tak si najdi nějaký opuštěný barák v Balmoře, pár jich tam je :D

@Jab (16.07.2019 23:03): To je jako odměna za dokončení Mages Guildy? Nikdy jsem tu guildu nehrál, tak nevím. Tím pádem to bude asi něco podobného jako Wizard's Tower v Oblivionu, ne?
Paulovo video: Na tu atmosféru prostě nic nemá ani po tolika letech. :-)
@Tommywise (04.07.2019 16:58):

@PRIVATE MARTIN (04.07.2019 18:32):

Přesně, vyzkoušej to, já jen napsal vlastní zkušenost. Je pravda, že to jde hodně nastavit, takže si tam můžeš omezit různé věci, já mám vše na nejlepší vizuál, takže kdo ví, je třeba to vyzkoušet, jen jsem napsal, že na té tvojí sestavě to podle mě nerozjedeš ... ale dej vědět pak, jak to jede, docela by mě to zajímalo
@Tommywise (04.07.2019 16:58): Ja myslím, že až také hrozné to nebude. Rozhodne to vyskúšaj, za to nič nedáš. A pri nastavovaní MGSO sa ťa to spýta akú chceš grafiku, tak si vyber podľa tvojej zostavy.
Ja som plánoval hrať vanillu, ale už len kvôli rozlíšeniu som si tam radšej dal to MGSO.
@Tommywise (03.07.2019 17:48): No, obávám se, že s touto sestavou to moc hezky nepojede. MGSO není zrovna málo náročné/dobře optimalizované (jinak je MGSO za mě rozhodně nejlepší - upravuje grafiku, ale ten styl ponechává, není to jiný engine a komplet jiný styl hra) ... mám 8GB, i5-4670 a GTX960 a FPS tak 40-60
@Tulareanus (24.06.2019 19:41): Co??? Nahrazovat v Morrowindu soundtrack??? Fuj kacíř, upalte ho!!! ;-) Jako je fakt, že jsem to jen tak proklikal, ale do Morrowindu mi to moc nepasuje. Spíš jako nějaká relax hudba...
@PRIVATE MARTIN (17.06.2019 21:55): Tuším, že jinak než Spellem nebo potionem to vyléčit nejde ... u těch bodů netuším, zjistíš to, jakmile se vyléčíš ... pokud budou stále snížené, tak jsou na to tuším restore spelly a potiony ,,,