@Jab (12.10.2019 11:50): Hehe, okej :) já jsem hru prošel už skoro 3x a nikdy jsem nenašel prsten, který by mě dával něco lepšího, než sílu :D Pro mě třeba síla blbost není, pro mě to je hlavní aspekt postavy :)
@PRIVATE MARTIN (12.10.2019 08:07): Enchantováním ... enchantuješ sílu ... jak píše Jab, takhle to funguje, ale nejlepší na to jsou prsteny a amulety, ty dávají tuším 1-52 (neboli jak to nasadíš dostaneš náhodně 1-52 navíc body k síle, tzn musíš opakovaně nahazovat a sundávat a během pár minutek dostaneš aspoň těch 50 a necháš to)

Na enchant potřebuješ znát to kouzlo (tuším fortify strength nebo něco takového, nevím už přesně) a také soul gem s hodně silnou duší, aby jsi mohl využít maximálních vlastností (potřebuješ duši např. Ascendant Sleepera a taky grand soul gem) ... duše získáváš tím, že na protivníka sešleš kouzlo soup trap, máš přitom v inventáři prázdná soul gem a po jeho zabití se jeho duše přesune do soul gemu.

Kdyžtak tady máš o tom celý článek na UESP wiki.

@Jab (12.10.2019 08:16): Používej spíš ty prsteny a amulety, jsou mnohem lepší než oblečení ...
@PRIVATE MARTIN (12.10.2019 08:07): Já si enchantoval exquisite kalhoty. Otrava jen je, že sílu přidávají 1 až tuším 23. Čili pokud je sundám, tak musím při jejich nandávání opakovat, dokud nedostanu těch 23 (constant effect samozřejmě).
@Gordon (09.10.2019 22:03): Trueflame a Hopesfire blade ... jojo, taky je nosím, ale tohle jsem vyscreenoval zrovna jak něco testuju, tak je mám schované ve vilce. Na hlavě jsem vždy nosil Helm of Oreyn Bearclaw a rukavičky samozřejmě Fists of Randalgulf ... no a chest plate jedině Lord's Mail ... kalhoty, boty a narameníky bohužel legendární žádné dobré nejsou, tak to kombím mezi Daedric, Ebony & Glass ...
Já u sebe v endgame nosil ty svítící meče. na hlavě měl tu parádní přilbu co nosí stráže ve Vivecu (ale tu inkviziční verzi, prostě tu OP) a taky legendary rukavičky, co jsem našel za kobkou.
@PRIVATE MARTIN (09.10.2019 21:37): No, v pozdějších fázích hry jsem si enchantoval dost itemů na sílu a měl jsem nosnost tuším dost přes 1000 ... jo a taky jsem takové meče nenosil :D nosím vždy luk a šípy a k tomu buď nějaký jednoručák se štítem nebo dvouručák ... ale ne takto těžké :D jelikož to už mám rozehrané po třetí, tak už víceméně vím, co kde je a jaké zbraně jsou nejlepší, takže nosím hlavně uniq zbraně než standartní daedric apod ...
Jak tu vidím, že mi někdo kritizuje můj uctívaný Morrowindek, tak se mi otvírá kudla v kapse ... (:D)
@Milfhunter (06.10.2019 20:30): jo tak tuny textu to ja taky v hrach nemusim, vzdy to ctu tak ze nejsem schopny to kolikrat vstrebat a vetsinou to prectu spis abych pak nemel dilema a vycytky ze sem to neprecetl :D

to by me opravdu pribeh musel necim zaujmut jako u Silent Hill 2
@Tommywise (06.10.2019 20:14): soubojovej systém, tuna čtení - ve falloutu 2 mi to nevadilo, ale tady mě to totálně sralo , otravný nepřátelémravenci co dávájí paralysis :D,VIVEC, obrovský, ale prázdný svět, tupá AI atd.... Je toho víc, ale je to dlouho co jsem to už hrál. Samozřejmě nezapomínej - STO LIDÍ, STO CHUTÍ. Co nesedlo mě, může sednout jinejm. Zkusit a udělat si vlastní názor.
Na jejich spawn jsou mody, které jej silně omezují. MSGO si bere dosti. Moderní grafiky jej ale utáhnou. Mimochodem 4K je na mou GTX 1070 moc. :)
zkousel nekdo ten overhaul MSGO? JA sice mam starou sestavu z roku 2009 ale presto v tomhle rozsahlem modu ma sestava patri do 3. ze 4 kategorii a i presto se to neda ve venkovnich prostorach hrat, FPS je extremne nizke. Co tak nejvic zere na vykonu z tech xxxx nastaveni v tomhe modu?
Neviete aký je najlepší spôsob otvárania zložitejších zámkov (nad 60)?
Je lepšie vytrénovať si security alebo vytvoriť vlastný spell?
@PRIVATE MARTIN (30.08.2019 08:51): Abych pravdu řekl, to nevím. Peníze jsem v této hře nikdy nijak moc neřešil, protože jsem ze začátku nic nekupoval a utrácel víceméně jen za dopravu a později, když jsem trenoval skilly, tak jsem měl už zlaťáků tolik, že jsem se v nich mohl koupat ... po pár výpravách, kdy najdeš desítky daedrických zbraní, které poté prodáš, už se o peníze starat nemusíš :D
A ešte dotaz. Keď sa mi podarí urobiť Mark, ale Recall už nie, pomôže keď vylepším danú školu (mysticism)?