@Rapier (25.03.2019 22:01): Taky jsem měl kdysi na placce, ale taky jsem ji kdysi prodal. Navíc to beztak bylo s copy protekcí na DVD, kterou Win10 nechtějí pustit, mám tak díky tomu několik her z dob 2000 - 2008, které mi jsou na placce nic a poletí to asi všechno do koše v případě, že je to jen suchá retailboxovka, kupoval jsem je znovu na STEAMu nebo GoGu.
Oni mají zabugované úplně všechno, no chtěl jsem si to nakliknout¨, kdyby náhodou někdy, ale stejně bych to asi nikdy nehrál. Prostě mi nefunguje přihlášení, hlásí mi to chybné heslo a to jej tam dávám fakt správně, dokonce jsem i přeheslovával a nepomohlo.
Škoda že už nejede bonusweb morrowindu, tam na to měli dokonalý návod...
@90210 (15.09.2018 12:50): Tak mě to třeba šlapalo jak z praku.

Mě ještě napadlo, jakou edici máš? Game of Year nebo jen základ bez DLC? možná do sebe tlučeš špatné verze češtiny a hry.
Pri hrani hry v cestine se mi v dialozich neprosviti slova napr. za zlodejskou gildu ukol Boeiah a jeji polstarky nebo tak nak a treba taky v hlavni lince ukoly pro Casiusa...nevite nekdo co s tim prosim?
Když jsem Morrowind poprvé pustil na Xbox One S (v rámci zpětné kompatibility), vypadalo to přesně jako na PC v době vydání. :) Už aby tady byla ta podpora pro Xbox One X. Dá se na to koukat ale na FHD TV to není úplně ono, běží to totiž v menším rozlišení. Nicméně hudbu to má parádní. :)
Zakoupeno na Xbox One S v rámci zpětné kompatibility s oběma datadisky za sympatických 14,99 USD (323 Kč) včetně daně. Teď mám RPG her až do důchodu. :)
Díky oběma za info. Stáhnu a vyzkouším. Ještě si za 300 Kč na US store zakoupím Morrowind s oběma datidisky na Xbox One S a mám vystaráno do důchodu. :) Microsoft hru přidal z prvního Xbox do zpětné kompatability a ze nedlouho vyjde patch na Xbox One X, pochopitelně bude ke stažení i pro S, stejně jako u Oblivionu.
@Jab (18.04.2018 21:57): moc hezké. GOTY na PC vlastním. O jaký mód, že se to jedná? Je to dodělané - ten mod, nebo je to zase nějaká beta kde budu laborovat s nastavením aby to vůbec nějak jelo? Můžeš prosím hodit link na ten mod?
@Jab (18.04.2018 22:11): ja vim, to uz je tak dlouho. Zkousel jsme ho neboj. Pak to jelo asi 10 fps (je to uz dyl) a nejakyho duvodu jsem mel nepruchozi travu. Tim chci rict ze to, ze to je v jednom modu neznamena ze s tim nejsou problemy. Radsi jsem to tenkrat rovnou zabalil, predstava ze celej vecer budu zjistovat proc nemuzu projit travou me vydesila na smrt:)
@Sadako (11.04.2018 13:38): Je, jeho kouzlo je v tom že je originální, není to náš svět, je to ůplně jiný ekosystém, tohle mi neuvěřitelně na Oblivionu vadilo, ta pohádkovost a "náš" svět.
@StriderCZ (11.04.2018 07:33): Ale prostředí Morrowindu je ze všech Elder Scrolls her nejlepší.
Jenom by mě taky zajímalo, jak to je na xboxu s mody, protože bez modů to od momentu, co jsem je objevila, odmítám hrát.
@Charllize (11.04.2018 10:58): Já to právě mám zrovna rozehrané s tím Morrowind Graphic & Sound Overhaul. Kdysi jsem to samozřejmě hrál a tuším 2x dohrál nemodované a nemůžu říct, že by atmosféra tím MGSO nějak utrpěla.
@themacs (11.04.2018 10:54): o to jde. O tu atmosferu. Me treba vadilo kdyz nove textury neodpovidaly vzhledove tem puvodnim. Dnes uz nemoduju takze bych to hral tak jak to je. Ale na to uz nejspis nedojde. Ale kdo vi..
@Charllize (11.04.2018 10:26): Nemyslel jsem to tak, že původní Morroš je špatný. To právě naopak, je to jedna z nejlepších her co znám (a to myslím vážně). Napsal jsem to asi špatně, bo ani já sám si ho nekazím modama, které mění gameplay a pod. Já v něm mám docela dost módů, většina jsou však hlavně na nové itemy a oblasti, domy a nějaké tweaky. A taky hlavně grafické módy, bez kterých bych ho dnes už asi nehrál, neboť MGSO Morrowind dostává na úplně jinou úroveň, přičemž zachovává alespoň pro mě původní atmosféru.
To je sice fajn pro konzolisty, ale bez módů je dnes ta hra už bohužel poloviční :( Alespoň pro mě ...
@StriderCZ (11.04.2018 07:33): To je hodně cool zpráva. :) Pro mě tedy do budoucna spíše. Páč mi se všemi mými mody klesá s geforce 1070 Morrowind i pod třicet fps. To se těším, že nějaká konzole v budoucnu vyřeší. :)
Morrowind bude v rámci zpětné kompatibility hratelný na Xboxu...GRATULACE TO MICROSOFT !!!!
Z Morrowindu jsem absolutně nadšený. Když jsem si kupoval Xbox, tak jeden z důvodů byla zpětná kompatibilita. Už Oblivion v rámci zpětné kompatibility je skvělý...
Na Morrowind jsem si kolikrát tajně myslel... i kvůli tomu,. že Morrowind svého času byl jeden z taháků na původní Xbox.
A už je to tady...
Jasně, je to přehypovaná hra, plochá jako všechny TES hry, ale ta atmosféra ze začátku hry je prostě nepřekonatelná. Herní sountrack mám na listu mp3, které poslouchám cestou do práce, první NTB, který jsem si kupoval, tak byl určený (výkonem) zejména ke hraní Morrowindu...
Prostě nostalgia jak sviňa.....
@Gordon (22.11.2017 01:04): Já nevím, přišlo mi, jak jsem viděl info o Skywindu, že ten nový engine a vše okolo už tomu pravému Morrowindu sebere tu pravou atmosféru ... já popravdě na to nečekám a ani to nebudu zkoušet, po instalaci MGSO 3 a pořádném nastavení jsem se do toho opravdu zamiloval znovu po těch letech ...