Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sven Co-op

85
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.01.2016 PC
Vývojáři:
Sven Co-op Team
Oficiální stránky:
http://www.svencoop.com/
Sven co-op je multiplayerová FPS hra původně vydaná v roce 1999 jako modifikace Half-Life. Nicméně v roce 2013 vývojářský tým získal svolení od Valve, aby mohli tuto modifikaci publikovat jako samostatnou hru, k čemuž došlo až v lednu 2016.

Hlavním obsahem je hra ve více lidech na serveru v kooperaci. Tímto způsobem se dají odehrát levely z původního Half-Life, ale i další komunitou vytvořené mapy, ve kterých můžete plnit i různé úkoly. Kromě střediska Black Mesa se tak podíváme i do prostředí 2. světové války, do budoucnosti a nebo si můžeme zahrát třeba mapy ze hry Counter Strike. V rámci kooperace se dají hrát i kampaně z datadisků Opposing Force a Blue Shift, nicméně zde už je nutné originály datadisků vlastnit a mít je nainstalované.

K dispozici je i singleplayer mód, ve kterém můžete odehrát celou Half-Life kampaň, ta je ovšem mírně modifikována, hlavně co se týká umělé inteligence nepřátel.


Poslední diskuzní příspěvek

Nečekal jsem že to bude kdovíjaký zázrak a byl jsem jen překvapen, ta obtížnost je opravdu skvělě modifikovatelná podle počtu hráčů. Hrál jsem…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.