@mazar1234 (06.03.2019 09:08): Jak Gordon pise, skumaj stare zakladne Degasi (ostrov a dve vo vode), tam som nasiel myslim vsetko k modulom zakladne. Auroru som prehladaval az neskor...
To narabanie so strachom je tu paradne, uzi si to ;-)
@mazar1234 (06.03.2019 09:08): Hehehe! Ta hra je o tom překonání se. Něco skutečně můžeš najít ve dvou podzemních systémech, jinak drtivou většinu lze najít kolem trosek lodí Degasi a Aurori, prostě hledej, do většiny trosek se dá i nějak prolézt či provrtat laserovým vrtákem. Pro mě největší peklo bylo najít asi vylepšení, nabíječky a plány na Cyclopse. Nějaké věci jsou i na jednom z ostrovů.
@DJ (05.03.2019 02:03): Kde sa daju najlepsie zohnat plany na moduly zakladne? Mam len 2 a 2 rozresearchovane a to uz som aj zaplatal reaktor, bol som v kapitanovej kajute atd....
Napadlo ma, že pomocou motyla ist do tej hlbokej jaskyne, ale bojim sa :-D
Prosím o radu, potřebuji postavit terminál pro úpravu plavidel - je potřeba jej postavit v suchém doku. Co to znamená suchý dok? Jak ho postavím? V Moonpoolu ten terminál postavit nejde a uvnitř základny také ne.
@Gordon (08.01.2019 14:21): Blbě jsem to napsal - mám ji dole v liště a kliknu na ní a nic. Teda teď jsem si všimnul, že na desetinu vteřiny vyskočí okno, že se připravuje spuštění Subnauticy a okno hned zase zmizí a jen hraje hudba a ikona zůstane v liště zvětšená, jako bych ji měl spuštěnou.
Zdravím vás, vy co jste on-line. Potřebuju poradit. Nainstaloval jsem Subnauticu (dole v hlavním panelu mám její ikonu). Když na ni kliknu, tak se ikona klasicky zvětší jako u jakéhokoliv softwaru, ale dál se na monitoru neděje nic,
jen začne hrát nějaká podkresová hudba. Na Steamu vidím, že hraju, ale nehraju nic.
Nevíte, čím to může být?
Takhle hledám zajímavosti za vrakem Aurory a najednou objevím časovou kaspli s nápisem Dont Panic, tu otevřu a v ní zásoba ryb a v tabletu záznam: So Long and Thanks for all the Fish.

... :-D původně jsem to chtěl dát jako zajímavost, pak jsem ale zjistil že ty kapsle před dohráním vypouštějí sami hráči.
@Gordon (02.01.2019 17:06): musim souhlasit. mouchy to mělo, ale byla to tak nenásilná forma zábavy, že jsem se dlouho tak nebavil. tohle je tým vývojařů, kteří by se měli pustit do nějakýho více sandbox světa. v jejich stylu by to dopadlo výborně.
Má teď někdy v novém roce vyjít early access na jejich datáč(?). jsem fakt zvědavej.
Jako! Vědět, že survival nastavení mně bude nutit co 10 minut vypít 10 lahví vody a snsít pět ryb tak se na to vydlábnu a hraju free tour nebo jak se to jmenuje. tohle je fakt zbytečný pruzení.
@Kwoky (16.12.2018 19:06): Mě dřív to přibívající množství launcherů sralo dost., ale už to tak neřešim. Stejnak s tím nic neudělám. Epic Launcher jsem měl nainstalovaný už dloho kvůli Shadow Complex, který před lety taky dávali zdarma. Subnauticu jsem zkusit chtěl, ale skoro určitě bych jí nikdy nekoupil, takže zadara proč ne.
@Charllize (16.12.2018 19:36): Přesně tak, raději si tu Subnauticu claimu za dáčo a z pohodlíčka domovíčka, křesílka se dám tu práci s launcherem a stáhnutím. Lepší než jít do nějakého dědkem zaprděného obchodu v zimě.
@Gordon (16.12.2018 19:27): Si to zkus predstavit. jses majitel obchodu s hrami, a prave jsi nakoupil 100 kusu subnauticy a za dva dny ji daji zdarma na epic launcheru..to je radosti, zejo? :) Ale je mi jasny ze ti to je u zadku, hlavne ze mas svoji hru zdarma.
Jop, akorát výhoda Blizzardu, Bethesdy i Ubisoftu je ta, že mají svoje hry, o které je zájem, takže si to mohou dovolit. Navíc UPlay na mě působí spíš jako takové drm akorát, protože stejně ty hry prodávají všude. GOG je pak launcher jen pro zájemce, v podstatě pro ně není důležitý.

Epic je jaksi závislý na cizí tvorbě, což imo nemůže dlouho vydržet. To by fakt museli mít exkluzivity velkých pecek pravidelně. Do půl roku beztak všechno vyjde na steamu. A nemyslím si, že to dělají pro vlastní tvorbu, vždyť v podstatě nic nemají a Fortnite nepotřeboval takovou "reklamu".
@Fritol (16.12.2018 19:00): delaji to jen proto aby vic vydelali na vlastnich vecech. Hracum zkusi zavrit pusy hrami zdarma aby ospravedlnily ten opruz s dalsim hernim klientem. Nejlepsi na tom vsem je ze hrac zadny herni klient nepotrebuje, protoze hry jdou hrat i bez nej, jen holt uz se to tak zavedlo takze mame milion hernich a uplne zbytecnych klientu v pocitaci. Chces hrat? tak si stahni dalsi uplne zbytecnou sragoru do pocitace a pak si mozna zahrajes, az nam sdelis svoje udaje aby jsme te mohli fizlovat a posilat ti reklamy..
@Fritol (16.12.2018 19:00): Přesně tak, jen čas ukáže. Hlavní věc, co zákazníky zajímá, je cena. Pokud budou na Epic store hry za stejné ceny jako jinde, tak nemají šanci.

Klienti postupně přibývají a konkurence nespí - Steam, GOG, Origin, Uplay, Blizzard a Bethesda. A teď Epic. Solidní sbírka :)
@Charllize (16.12.2018 18:34): Myslím, že právě nezabrala, ale to se uvidí až za rok. Lidi si stáhli Epic launcher, zahrají si ty hry zadara a 99% z nich si nic nekoupí s velkou pravděpodobností, takže Epic akorát bude stát peníze ten provoz a efekt nejspíš nebude takový, jak si představují. Ale tak třeba se pletu. Mám těch launcherů 6 momentálně a stejně utrácím jen na steamu a Originu. A nějaké dělení peněz pro vývojáře je hráčům fuk...

A ty exkluzivity jim tam taky snad nikdo nebude dlouho žrát. Jestli tam někdy bude mít exkluzivitu něco, co fakt chci, tak za to zaplatím na PS radši.