Je ta Subnautica na tom Epic Storu v češtině? Na Steamu je a nějak nemohu najít žádné info o jazyku na webovém storu. Ne že bych tu češtinu nutně potřebovala, spíše mě to tak zajímá.
A tedy mohla by to být skvělá hra - kdyby šla hrát. Jenže pár minut po startu mi sestřelí celý systém, podle googlení je to problém který mají mraky lidí už od vydání, a funkční fix jsem nikde nenašel.

@Starletka (15.12.2018 23:24): takže ještě že je to teď zdarma, hru jsem si už delší dobu plánoval sehnat, a dát za to prachy a pak zjistit že si to prostě nezahraju... tak jdu vývojáře podpořit leda tak vidlemi do ledvin :P
Napíšu to tak aby tomu všichni rozuměli a bylo to doslovně jednoznačné. Je to zdarma a zůstane ti ta hra navždy! Good god.
Zdravim, jakou mate posledni verzi? Stahl jsem si to ted v te free podobe pres toho Epic klienta a v menu mi to ukazuje XII-2018/61919. Nedari se mi nic k teto verzi zjistit, ani na strankach hry co to pridava a meni, ani na konkurencnim Steamu a i ve videiich na YT co ted tuto free verzi prezentuji maji v pravo nahore v menu hry verzi ze zari 2018 tusim 61056.
Pro všechny úplatné, Subnautica je teď zadara na tom fancy novym Epic Launcheru. Dokud si budou hrát na umělý exkluzivity, tak tam nic kupovat nebudu, ale freebie, proč ne.
Zdarec chci se zeptat nainstaloval sem hru subnautica a stahl sem k tomu update ale nejde videt ze by to vypadalo jinak mate nekdo radu ? Myslim odku to stahnout a jaky update ??? Ja stahl nejaky update 86 nainstaloval prepsal soubory ale nevim jestli to je ono
já bych hlasoval jednoznačně pro warpera jako pro ,,nejnebezpečnější'' existenci v týhle hře. je jich hodně, jsou otravní a když se trefí je 3/4 HP v prdeli. Pecka je taky když si mě vyndá z MECHA při letu. Já nevim kde jsem, MECH je bůhví kde no prostě ideální. A jako bonus se mu člověk ani nemůže pomstít a aspoň jednoho utlouct, protože se vypaří a když není zbytí tak s vozítkama se taky moc nesere když si bouchne.
@Starletka (14.05.2018 22:08): já měl předtím z něj strašnou hrůzu, jako v poklidu si těžit v hloubce 150m pod mořem a najednou tě tohle chytne a vidíš jeho zubatej úsměv....
já to vždy musel vypnout a nějakou dobu rozdejchat :D
@Steve (10.02.2018 13:55): to nevím, když spawnul kousek ode mě tak zařval
nebo když sjem ho slyšel zařvat a viděl nad na dně jeho stín, tak jsem věděl že mám plavat pryč :D

ale fakt že jsou slabší, nerozdrtí seamoth,a pokud máš naistalovanou eletrickou obranu, tak mu dáš jen pecku a máš od něj pokoj
očividně je nerfnuli
@Terien (10.02.2018 13:34): Mě přijde že zvuky reaperů jsou nějaký strašně ztlumený. Předtím jsem to hrál naposled někdy v létě 2017 a to bylo celkem strašidelný. Teď jen tak nějak nevýrazně hučí :(
@Kostěj (10.02.2018 13:19): aha to jsem nikdy ještě neslyšel, no ale já si to představuju :D
teď je to na tobě si to představit. Co jsem tím myslel, mám dojem že jsem vyjádřil v komentu. Je to prostě malá plocha, s pevně danou mapou.
Uvítal bych kdyby se krajina pokaždý vygenerovala náhodně, třeba jako minecraftu, ten taky lidi hrají pořád dokola. Takhle už vím kde přesně co je a víckrát si to nezahraju. :(

hloubky se neboj, reaper už je máslo, ne to co předtím. Ghost reapera se mi dokonce podařilo uboxovat v Prawn suitu, (nemá se trouba bugnout o stěnu :) ) A navíc v hloubce se ohřeješ alespoň :).

Pokud by sis ještě rozmyslel to rozbíjení hub, dej mi vědět co nejdřív :D. Příští týden jedu do špitálu a budu si domlouvat termín na operaci zlomenýho a špatně srostlýho nosu co mám od malička. Takže ať se to nespravuje 2x :D
@Daevus (09.02.2018 16:25): to je tam prostě rozesetý po celé oblasti s různým obsahem. Já jsem to bral jako trosky a zbytky po předchozích výzkumnících.
a je na to myslím achievment na posbírání všech těhle kapslí.
Zdravim, k cemu jsou ty jakesi casosberne kapsle? Nasel jsem jednu a najednou mi v inventari pribylo nekolik upgradu do te male ponorky, jeden dokonce takovy, co mi pridava moznost sestupu az do 900 m. Prijde mi to trochu jako cheat, k cemu to vlastne je?
@MidaK (31.01.2018 17:55): Jsou jen dvě možnosti. Raketu buď sestřelí systém karantény planety, anebo (pokud jsi ho vypl předtím), ti raketa řekne, že stejně přistát nemůže a odletí.
Můžu se zeptat jak se dostat k seambeam landing site prošvihl jsem tu raketu a ted se tam nemuzu dostat
Steam píše 86 hod, čiže as mám právo na hodnotenie.
Pointa s dlžobou ma rozsekala, naozaj sa chcete vrátiť do korporátne fašistického vesmíru a civilizácie?