@Gordon (18.03.2019 00:38): nejlepší je, když tě warper teleportuje ven z prawnu někde,nad propastí a než se člověk zorientuje kde je, tak prawn už je ztracen někde dole v hlubinách :D Ještě,že jsem zvyklá často ukládat, díky tomu se mi podařilo vyhnout mnoha nepříjemným situacím :D jinak jsem měla občas problém se seamothem,když je člověk kousek od něj tak to neukazuje,kde se nachází,protože hra asi předpokládá že ho hráč vidí.já jsem ho mnohokrát hledala jak idiot,protože jsem ho prostě neviděla :D
Jak znám mazara, tak akorát zapomněl, kde zaparkoval :D Na vypnutý prawn podle mě nic neútočí. Zato ty larvy, když mi vysály baterie z Cyclopa někde v té lávové oblasti s drakem, to byla jiná sranda. Musel jsem se teleportovat pryč, doplavat domů, vyrobit nový baterie, teleportovat se zpět a prchat :D
@mazar1234 (17.03.2019 22:27): Je fakt že mě se nestalo ani jednou, abych přišel o ponorku, ale co ti na tom přesně vadí? že si o ní přišel? :-D

Jestlit ti na miniponorku útočí stalkeři, tak je to protože si o něj brousí zuby, pokud je to stížnost na ty larvy co sajou šťávu, tak... přichytávají se aby ti sáli tu šťávu... :-D Lze to eliminovat tím, že si dáš do ponorky vylepšení termálního reaktovu, díky kterému se ti ponorka zase dobije.

Mapa by instatně zkurvila zážitek z objevování, což je celý smysl hry, krom toho mapu si můžeš vytvořit jako krásný hologram v sonarové místnosti. (A ještě ti to bude skenovat zdroje, který chceš, což v kombu s implantátem abys to viděl z vlastních očí je totální fičura a pak už v podstatě nemusíš hledat suroviny, prostě si je jen vezmeš.

@mazar1234 (17.03.2019 22:50): Ahá! Tak to sis ho možná jen zaparkoval debilně a on ti spadl na dno, každopádně by tyhle věci nikdy neměli samovolně mizet, takže mohlo jít i o bug, nikoli mechaniku.
@sxg (17.03.2019 22:44): Nie, nechal som Prawna zaparkovaného na vrchu vraku lodi, vydal som sa do lodi harvestovať veci, bola to malá loď, ale napriek tomu tie 2 minúty čo som tam bol stačili na to aby neaktívny Prawn zmizol do prdele... fakt geniálna mechanika.

Ale asi jediná, ktorá ma vyslovene serie, proste neaktívne plavidlo by malo byť v pohode, ale nie je, lebo oni vedia, že tam je, zle zle zle.
Tak zatiaľ najopruznejšia mechanika je zničenie plavidla, toto by trebalo rozumne updatnúť...

Prečo tí zmrdi požierajú deaktivované plavidlo, toto je fakt celé zle urobené.

Ináč vymakaná hra, ale niektoré gamedizajnérske demencie to hlúpo kazia (mapping je len MOD, úplná blbosť).. Také nezmyselné chyby, nemajú žiadny zmysel, ale dali ich tam.
Akože fakt opruz bullshit.
@DJ (09.03.2019 13:07): jo to by odpovídalo, akorát že jsem nikdy na vlastní oči neviděla jak jim ten zub vypadává :) a když to prohledávám pod nimi, tak tam prostě nic nenajdu. Takže mi nezbývá nic jiného, než to tam prohledat celé.

@Gordon (09.03.2019 14:03): Ano jsou v oblasti chaluh ale jen tak se mi tam nepovalují, musím je pracně hledat :/
@Starletka (09.03.2019 12:20): v tom případě by ale ty zuby měly být rozmístěné různě po oblasti kde se nacházejí, protože ten kovový odpad tahají všude možně. Nikde jsem ale žádný zub nenašla, to až po dlouhém hledání, na jednom místě hned u skály byly tři zuby. jinak nikde nic. Asi jsem měla jen prostě smůlu nebo nevím. Zkusím jim tam tedy nějaký ten kovový odpad přihodit a snad to pomůže.
@Starletka (09.03.2019 11:46): Přesně :D Pro mě je asi zatím nejobtížnější najít zub stalkera. U toho vždycky strávím hromadu času :/ ještě že nejsou tak často potřeba, i když nevím jak v pozdější fázi hry.
@mazar1234 (08.03.2019 09:19): Pouzival som dva mody, jeden na Mapu a druhy na zapauznutie hry po otvoreni PDA aby som si mohol v klude citat ;-)
Tu je ta mapa: https://www.nexusmods.com/subnautica/mods/12 (neodporucam dodavat ziadne dalsie podrobnejsie mapky, pokazi ti to zazitok, nehaj si len tuto zakladnu)

Bojky su ale nutnost aspon zo zaciatku, ked este prostredie tak dobre nepoznas, nakolko je to 3D tak ta mapa ta aj tak presne neodnaviguje. Sprava bojok s popiskami je skvela vec...
Takže já k ztroskotaný lodi nemůžu plavat, protože je na oné lodi poškozený reaktor, který nelze opravit, neboťje v jeho okolí radiace, s tím faktem, že onen reaktor brzy udělá bum, 3/4 mapy bude zamořeno a rybičky budou v noci svítít? Prima vyhlídky :D
@Starletka (08.03.2019 12:43): Myslel som potom neskôr, po čase to vyhodí v PDA hlášku, niečo že "ak do 24 hodín nedôjde k zamedzeniu úniku radioaktivity, bude to mať citeľný negatívny dopad na životné druhy" alebo niečo v tom zmysle.
@mazar1234 (08.03.2019 09:19): Hlásím se. Rozkoukával jsem se moc dlouho a reaktor vyletěl do povětří. Vlastně jsem ani nevěděl, že je možnost ho opravit. Do lodi jsem se pak samozřejmě dostal, ale čtvrtina mapy byla zamořená radiací.
Jj, nejakú formu mappingu by som bral, trebárs aspoň niečo ako bolo v Miasmate.
Takto musím po celej mape namrdať kopec bójí s popiskom vo co gou....

Ináč sranda, že po zaplátaní reaktora už sa dá v okolí lode plávať aj naľahko a radiácia fakt ustúpila. Zaujímalo by ma, či niekto reaktor neopravil dosť včas a došlo k niečomu kvôli tomu.
@Gordon (07.03.2019 03:19): nedokážu říct s jistotou,zda se dá podle youtube najít některý modul v konkrétní bedně nebo místnosti, ale většinou stačí vidět,do cca kterých mist youtuber plave a tam už si to hráč nějak najde.
@Gordon (06.03.2019 22:31): Lepší než abych ztratila trpělivost a přestala hru hrát, k čemuž už jsem měla několikrát blízko :) Takhle si najdu jen to co potřebuji a zbytek pokračuji sama.
@Gordon (06.03.2019 22:08): Tak promiň :D. Já už jsem teď ve fázi, kdy využívám youtube, protože opravdu nevím kde co mám hledat. Například jsem narazila na mimozemské dveře, které se otevírají oranžovou destičkou kterou nemám. Pak jsem zjistila, že se nachází v místech, kde už jsem byla ale někde o kus dál. Prostě ve hře bez mapy jsem absolutně ztracená :(

Já na něj narazila někde u ostrova ale poměrně brzy. Pak už jsem se tomu místu vyhýbala :D
@Laurona (06.03.2019 21:57): Sakra, já se tu snažím citlivě radit aniž bych jakkoliv spoiloval, neb objevování je ta nejlepší část na celé hře a ty rovnou prdneš odkaz na videjko s lorem... @DJ (06.03.2019 19:49): Ty dokonce prozradíš počet základen Degasi!

Achjo... :-D

@Laurona (06.03.2019 21:57): Warpera jsem poprvé potkal v krvavém biomu (tam jak je věčná tma) a vyděsil mě tak, že jsem se tam pak hodně dlouhou dobu neodvážil.

Přesněji jsem v naprosté tmě prozkoumával ten nový temný biom za doprovodu té sklíčující hudby a zahlédl v dálce záblesk, řekl jsem si co to je tak jsem tam plaval, najednou slyším warpující zvuk, otočím se a na mě se řítí luminiscenční warper, já se fakt málem posral... :-D
Tenhle zmetek mě dokáže teleportovat i když vlezu do ztroskotané lodi a zavřu za sebou těžké dveře :/ to není fér.