@bukrrCZ (25.05.2020 20:40): Mne sa páčil, možno o trochu viac ako Stranglehold. Mal som chuť na ďalší nášup Maxa Paynea a bratia Česi mi ho doručili. :D

A súhlasím s vami obomi, že Vanquish je super. Musím si ho dať na PC.
@PRIVATE MARTIN (25.05.2020 19:08): Sympatický pokus o českého Maxe Paynea. Jenže ono je to v podstatě 1:1 Max, jen ve všem horší. Už to bude nějakou chvilku, co jsem to hrál, ale dost mě nakrkl level design, technický stav a fakt, že za ani ne dvě hodiny bylo dohráno. Ale je fakt, že jsem to hrál hned po druhým Maxovi myslím, takže... :D

@Fritol (25.05.2020 19:15): Vanquish vynikající! Film Wanted mám rád a mám úchylku pro hry podle filmů, takže očekávání jsou správně nastavený :D
@bukrrCZ (25.05.2020 17:59): Wanted je fajn budget ovšem pokud tě nebavil El Matador, tak bych se do toho snad ani nepouštěl. Hry podobných kvalit.

Koukám, že Vanquish si už hrál, to je z těch mnou vypsaných rozhodně nejlepší.
@PRIVATE MARTIN (25.05.2020 17:20): Takže Made Man padá, protože na Aukru je jen PC verze a já nemám mechaniku. Dead to Rights spadá spíš do kategorie Wet, tím že kombinuje close combat a střílení, takže taky asi nic....

Takže dám na Fritola a zkusím Wanted. Demíčko mi kdysi na kompu jelo příšerně. Uvidím, jak to pojede na PSku... :D

A jinak, El Matador vážně? Já myslel, že mi doporučíte kvalitní hry :D
@bukrrCZ (25.05.2020 15:28): Made Man je cover shooter, vlastne to je aj tretí Max Payne. Akurát tam nie je spomalené hádzanie sa. Ale zase tam môžeš zo všetkých zbraní strieľať obojruč, aj tých väčších.
A Death to Rights je taký Max Payne s nádychom kung-fu. Akurát neviem ako je na tom PC verzia s ovládaním, ja som to dohral 3x na PS2.

Daj vedieť ako tie hry bežia na desinách, tiež som dostal chuť zahrať si to znova. A vlastne aj Max Payne trilógiu, Vanquish a Wanted. A kvôli Wet by oprášim X360, keď už sa neunúvali hodiť do spätnej kompatibility. :D
Má niekto skúsenosti s Death to Rights 2?
Když konečně hra přestane s dementními úkoly "znič 4 lodě, umísti 14 výbušnin" a nechá nabíhat nepřátele po desítka před hlaveň Tequilovy zbraně, začíná teprve zábavná část hry. Boss fighty by určitě mohly vypadat jinak, ale kde jinde narazit na bullet time v TPS? Jenom v Maxovi, přesně tak :D
Nebylo to špatně, hektické ala přesně Hard Boiled, ale pak jak to člověk dostane do ruky a ví kde kdo je a je možné střílet skrz zdi i za pomocí bugu, začne značně opadat radost z kropení mafiánků :-)
Kolísavá. Je tam jedna pitomá mise, který se skládá z 5 místností, do které pokaždé proudí stovky nepřátel z několika dveří. Mě to bavilo, ale přišlo mi to strašné po stránce designu. Jak u nějaké oldschool hry a nebo bonusové survival mapy. Ostatní levely jsou o poznání lepší, hlavně všechno vybuchuje a rozpadají se celé lokace. Suma sumárum je to ale jinak tak nějak na úrovni demo mise.
A ještě otázka. Je hra ve zbytku herního času alespoň tak dobrá jako ta mise v demíčku?
Mám takové tušení, že to pořádně nešlo poštelovat ani u plné verze. Co si pamatuju, tak jsem měnil akorát rozlišení.
JohnCZ: Řekl bych, že MM je téhle hře velice podobný v celkovém konceptu, bohužel u něho čeština chybí úplně, což mi dost vadilo vzhledem k dialogům, které se tam pravidelně vedou na začátku každé mise (viz koment). Kdybys ho čistě náhodou chtěl zkusit, víš, kde mě hledat. ;-)
Chuck: Já původně taky hrál demo a byla to jedna z prvních her na novém stroji, takže jsem z toho byl úplně hotovej (grafika, totální destrukce atp). Očekávání byla velká a ve výsledku mě to trochu zklamalo. Navíc mě naštvali kluci ze Surtepu. Poslali mě anglickou verzi místo avizované české. Přemejšlel jsem, že jim to pošlu zpátky, ale po dohrání jsem rád,že jsem to neřešil. Zas jsem o tolik nepřišel. Animací tam moc není a i ty, co tam jsou, se dají pochopit. Jen je škoda, že tam nebyly ani anglické titulky, protože jsem tomu jejich akcentu občas moc nerozuměl.

Made Mana jsem taky kdysi dávno hrál, ale vůbec si tu hru nepamatuju.
Teda ''kvalitni'' je asi to posledni cim bych grafiku oznacil :)

Jako verim, ze je to chyba v PC, resit to ale nehodlam. Instaloval sem to jen kvuli tatinkovi. Ma smulu, stejne je to chujovina :)
Já to dohrál dva roky zpátky na x1900xtx a jelo to konstantně 60fps bez škubání a žádnejch bugů, jestli se to dneska škube tak bych si tipnul že bude problém v driverech.
Ty vole, koukam ze tohleto je taky genialni port. Bezi to ve vcelku stabilnich 50FPS a pritom se obraz nonstop skube. Kdyz vypnu dynamicky stiny, tak framerate klesne na 30FPS (wtf?). A jeste k tomu je to hnusny jak psi prdel.
Že se mi nelíbila neznamená, že je to vyloženě sračka. Hry, kterým dám 70% jdou u mne do kategorie "ujde".
Kubulus: opravdu má takové hodnocení dostat hra, "která se ti nelíbila"...?
Nedohrát hru během čtyř hodin, dám tomu mnohem větší hodnocení