Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Stranglehold


Diskuze

« Novější Starší »
Nebylo to špatně, hektické ala přesně Hard Boiled, ale pak jak to člověk dostane do ruky a ví kde kdo je a je možné střílet skrz zdi i za pomocí bugu, začne značně opadat radost z kropení mafiánků :-)
Kolísavá. Je tam jedna pitomá mise, který se skládá z 5 místností, do které pokaždé proudí stovky nepřátel z několika dveří. Mě to bavilo, ale přišlo mi to strašné po stránce designu. Jak u nějaké oldschool hry a nebo bonusové survival mapy. Ostatní levely jsou o poznání lepší, hlavně všechno vybuchuje a rozpadají se celé lokace. Suma sumárum je to ale jinak tak nějak na úrovni demo mise.
A ještě otázka. Je hra ve zbytku herního času alespoň tak dobrá jako ta mise v demíčku?
Mám takové tušení, že to pořádně nešlo poštelovat ani u plné verze. Co si pamatuju, tak jsem měnil akorát rozlišení.
JohnCZ: Řekl bych, že MM je téhle hře velice podobný v celkovém konceptu, bohužel u něho čeština chybí úplně, což mi dost vadilo vzhledem k dialogům, které se tam pravidelně vedou na začátku každé mise (viz koment). Kdybys ho čistě náhodou chtěl zkusit, víš, kde mě hledat. ;-)
Chuck: Já původně taky hrál demo a byla to jedna z prvních her na novém stroji, takže jsem z toho byl úplně hotovej (grafika, totální destrukce atp). Očekávání byla velká a ve výsledku mě to trochu zklamalo. Navíc mě naštvali kluci ze Surtepu. Poslali mě anglickou verzi místo avizované české. Přemejšlel jsem, že jim to pošlu zpátky, ale po dohrání jsem rád,že jsem to neřešil. Zas jsem o tolik nepřišel. Animací tam moc není a i ty, co tam jsou, se dají pochopit. Jen je škoda, že tam nebyly ani anglické titulky, protože jsem tomu jejich akcentu občas moc nerozuměl.

Made Mana jsem taky kdysi dávno hrál, ale vůbec si tu hru nepamatuju.
Teda ''kvalitni'' je asi to posledni cim bych grafiku oznacil :)

Jako verim, ze je to chyba v PC, resit to ale nehodlam. Instaloval sem to jen kvuli tatinkovi. Ma smulu, stejne je to chujovina :)
Já to dohrál dva roky zpátky na x1900xtx a jelo to konstantně 60fps bez škubání a žádnejch bugů, jestli se to dneska škube tak bych si tipnul že bude problém v driverech.
Ty vole, koukam ze tohleto je taky genialni port. Bezi to ve vcelku stabilnich 50FPS a pritom se obraz nonstop skube. Kdyz vypnu dynamicky stiny, tak framerate klesne na 30FPS (wtf?). A jeste k tomu je to hnusny jak psi prdel.
Že se mi nelíbila neznamená, že je to vyloženě sračka. Hry, kterým dám 70% jdou u mne do kategorie "ujde".
Kubulus: opravdu má takové hodnocení dostat hra, "která se ti nelíbila"...?
Nedohrát hru během čtyř hodin, dám tomu mnohem větší hodnocení