NeverDead

NebāDeddo

03.02.2012

Bryce Boltzmann býval před půl tisíciletím vyhledávaným lovcem démonů bez bázně a hany. Doprovázen magie znalou chotí Cypher po boku v bok čistili svůj kraj od hnízd zla. Společné úsilí jednoho dne krutě zhatil pekelný vévoda Aštarot, souputník Belzebubův a Luciferův. V nerovném souboji lovci nejprve proklál choť, pak mu vydloubl oko a nahradil jej svým, čímž hrdinu odsoudil k bytí bez konce. Věk katedrál je již dávno pasé a Bryce v éře mrakodrapů reguluje počty démonů coby soukromé očko pro vládu. Doma zahání černé myšlenky flaškou chlastu rozvalen v olezlém křesle. Kdyby ho tu a tam nenavštívila parťačka Arcadia, snad už by výčitkami sžíraný cynik zanedbaný byt ani neopouštěl. Čert však nikdy nespí...

V tváří tvář nové invazi démonů přímo do ulic města nesmíte ztrácet hlavu, alespoň ne příliš často, proto během máchání mečem a střílení také blokujte a uskakujte. Nesmrtelný Bryce sice může přijít o všechny končetiny, dokonce i o trup, ale coby koulející se hlava toho moc nevybojujete. Démoni mají mnoho groteskních forem včetně takových, které pohlcují vše, co vám upadne a nezřídka vás od věčnosti v jejich trávicím traktu bude dělit jen minihra. Dejte se proto po každém rozpadu co nejdřív do kupy. Hra více hráčů se dělí do osmi kooperativních (Arena Onslaught, Onslaught, Search and Rescue) a pětice kompetetivních misí absolvovatelných ve čtyřech. V MP získané XP jde použít i k nákupu dovedností ve hře pro jednoho.

Půl roku před NeverDead představila hláškujícího lovce démonů rovněž EA v titulu Shadows of the Damned (2011).

@Fritol (24.03.2020 06:52): Tak to je podobný případ jako s Shadows of the Damned, tam taky na tom delalo nekolik lidi z EA, ale dopadlo to lépe :D

Jako je pravda ze nic dobreho jsem od nich jeste nehral :D No tak si to asi zahraji až bude hodně velké herní sucho a když tak to prodám :D Ja totiz si myslel ze to tak hrozne nebude, protoze hodne hejtovanych JPN her me bavi, ale co jsem ted uz i koukal na gameplay, tak tohle asi bude opravneny :D