@Fritol (24.03.2020 06:52): Tak to je podobný případ jako s Shadows of the Damned, tam taky na tom delalo nekolik lidi z EA, ale dopadlo to lépe :D

Jako je pravda ze nic dobreho jsem od nich jeste nehral :D No tak si to asi zahraji až bude hodně velké herní sucho a když tak to prodám :D Ja totiz si myslel ze to tak hrozne nebude, protoze hodne hejtovanych JPN her me bavi, ale co jsem ted uz i koukal na gameplay, tak tohle asi bude opravneny :D
@RNDr. Gunár Pavel (23.03.2020 22:42): Jsou hry kde mi bug znemožnil dohrání a stejně jsem jim dal víc %, protože byly aspoň zábavné do toho bugu.

Moje hodnocení je čistě míra zábavnosti. Vždycky si říkám "Bavilo mě to víc jak hra x nebo y, které jsem dal tolik a tolik?" 10% naprosto odpovídajících tedy.

A nic nedevalvuju, na meta to má 46% negativních recenzí. A to všichni víme, že když recenzent dá pod 50%, tak je to fakt odpad, protože běžně se průměrné hry hodnotí 70%. Víc mimo mi přijde těch 75% co tu dávají ostatní. :D

@jones1240 (23.03.2020 23:02): No dělali a nedělali. Programátoři apod jsou z Rebellionu. Ta hra má možná zajímavé nápady, ale je to prostě vopruz hrát, jako všechno od Rebellionu.
@jones1240 (22.03.2020 22:24): Možná kdybych pár dní zpátky nehrál Lollipop Chainsaw, tak nebudu tak přísný, ale musím to srovnávat a tohle je prostě bída téměř ve všech ohledech. Shadows by byla asi lepší volba, ač ta západní pachuť, jak říkáš, mě od toho odrazuje po tomhle.

No snad to dohraju, je to krátké naštěstí.
@Fritol (22.03.2020 21:44): Tak tahle hra vyšla prakticky jako taková odpověď na Shadows of the Damned, akorát bez Sudy a Mikamiho a taky to tak vypadá :D

Ale zase v tuhle dobu to frčelo že si hráli japonci na zápaďáky, ani Shadwsu se ta západní pachuť nevyhnula
@Ronik (22.03.2020 21:41): Na Sniper Elite jsem si vzpomněl hned po zapnutí, ten grafický styl je mrtě podobný. :D Hratelnost je trochu víc nápaditá, ale jinak yeah, to studio je marné.
Slabé. Ta fičura, že hrdina neumře, ale rozletí se na kusy je spíš otravná než zábavná. Neustále vyskakování nepřátel dokud nezničíte hnízdo též a dementní "hádanky" akorát zdržují tempo. A nejvíc promarněná příležitost je hlavní dvojice, která je zoufale nevtipná, až trapná. Na to, že to psal Japonec, to celé působí západně nudně.

Grafika a zničitelnost prostředí teda solidní na minulou generaci, ale jinak po dvou misích zatím spíš zklamání plné stereotypu.