Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Steins;Gate 0

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.12.2015 PS3
26.08.2016 PC
25.11.2016 PS4Vita
22.02.2017 XOne
Vývojáři:
5pb.
Pokračování Steins;Gate začíná ve chvíli, kdy se Okabe vrátí z neúspěšného pokusu o dosažení ideální budoucnosti. Psychicky unavený se rozhodne nepokračovat ve svých snahách o změnu minulosti a zůstává v beta světové linii i s vědomím, že nedokáže zabránit třetí světové válce.

O šest měsíců později se pomalu vrací do každodenního vysokoškolského života. Klid je ale narušen, když se na přednášce uznávaného vědce, dr. Leskinena setká s jeho asistentkou Maho. Oba jsou kolegové zesnulé Makise Kurisu a navíc ještě pokračují v jejím výzkumu digitalizace lidské paměti. Výsledkem je nejpokročilejší umělá inteligence současnosti "Amadeus". K vytvoření této AI jsou použity vzpomínky právě Kurisu. Opětovné setkání s ní vrací Okabemu jeho nejhorší noční můry.

V současnosti je anglická verze Steins;Gate 0 dostupná pouze na PS4 a PS Vita. K dispozici je však i neoficiální patch převádějící překlad i na PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.