Ja by som bol celkom rád za pokračovanie resp. spin-off dejovú linku, otázkou je či herný mechanizmus KotORu dokáže osloviť súčasnú generáciu hráčov natoľko, aby sa vývojárom do toho oplatilo investovať čas a prachy.
@Jab (25.01.2020 07:49): Díky za potvrzení.
Takže Obsidian padá, kdo nám zbývá, koho má EA pod gilotýnou? Dice, Criterion, Motive? Ti nikdy neviděli RPG ani z letadla. Respawn dělá na pokračování Fallen Order. No, nakonec je to vlastně jedno, dozvíme se to až to/jestli někdy oficiálně oznámí.
@Jab (24.01.2020 19:56): Mám určité pochybnosti o tom, že na tom potenciálním pokračování pracuje Bioware, vzhledem k tomu, že opravujou Anthem a dělaj na DA4 a dalším Mass Effectu. Takže je otázka, kdo je v řádách EA kompetentní developer a má zkušenosti s RPG žánrem, když ne Bioware? Kdo ví, třeba to je jen prázdný rumor a EA na ničem nedělá. E3 snad letos něco prozradí.

@Malignus (24.01.2020 21:22): Největší shite jaký můžou vložit jsou lootboxy a mikrotransakce, ale snad se u Fallen Order kravatáci poučili, že to jde i bez těch monetizačních hoven.

Edit: Komu ted patří obsidian? Jsou nezávislí? Pokud ano, asi by si na to koule neměli dělat pro EA.
Taky bych uvítal vytuněný remástr, ale jen, pokud by si zachoval maximum starých mechanik a hudby.
U takových zpráv se vždy bojím, že to bude další Bioware flop. Každopádně jednička v mých očích už začíná trochu nepěkně stárnout. Pár věcí už je na mě dnes archaických. Proto jsem ji taky ve svém žebříčku už jednou srazil dolů.
Taktéž se tímto přidávám do skupiny hráčů, kteří tuto pecku právě rozehráli úplně poprvé. Verze GOG na win10, jede zcela bez problémů..
@MCZ (30.10.2019 13:49): Ano, Sith Lords jsem na Steamu dokonce úspěšně zmodovala (a dohrála); nechápu, proč se tam jednička nachází (nebo nacházela) v tak žalostném stavu, když u dvojky nebyl problém.
Steam rozhodně lepší není, občas je problém tam KOTOR vůbec rozjet, na sedmičkách se mi to nepodařilo.
@Tulareanus (30.10.2019 02:16): Hrál jsem s GOG verzí, ale je dost možný, že steam bude lepší - musel jsem vypnout grass, aby mi hra přestala dělat grafický šílenosti, než se spustila nějaká ukázka, tak mi hra několikrát spadla na plochu a zpátky,...
@Vurhor (29.10.2019 09:29): Inak ty si hral klasickú steam verziu alebo akú verziu? Rozmýšľam totiž, že si kotor po rokoch zahrám znova a krabicovku mám u rodičov a tak premýšľam, či to skúsiť na steame.
Od poslů se ke mě donesla zpráva, že hraničář Vurhor komentář ke Kotoru napsal. Dnes nemám "čtecí" den, ale pro tuto příležitost se musí učinit vyjímka :D
@Jab (29.10.2019 09:12): Však taky jo, spíš jde o celý ten proces, že to vůbec musím dělat (a jak často jsem ho dělal). Asi jsem už rozmazlenej z novějších her. :)

Měl jsem spíš na mysli, že hra občas nezaregistrovala, že jsem udal příkaz. Že klikám jak blázen, ale stejně se tam to znamení toho útoku občas nezobrazovalo. Se společníky jsem samo sebou taky manipuloval.
@Vurhor (komentář): "A ani nebudu počítat, kolikrát jsem uvízl mezi slepou uličkou a svými parťáky, přes které by se v tu chvíli nedostal ani parní válec."

Však na ně přepni a odejdi s nimi pryč. Každého parťáka můžeš ovládat samostatně. To stejné jak si stěžuješ, že nic v souboji nedělají.
Tenhle rest už mě pálí tak moc, že jsem to nevydržel. Sehnal jsem si to a už instaluju, tak se na to moc těšim!
Jinak mod v klasickým slova smyslu to nebyl, sice se později tvářili, že by to ke spuštění vyžadovalo originální hru (aby uchlácholili Lucas právníky), ale technicky by to s originálním kotorem nemělo nic společnýho. Byla by to first person hra běžící na Unreal Enginu 4.
Vždyť stejne nic neměli. Udělali pár pěknejch prostředí inspirovanejch kotorem, naportovali je do UDK a tvářili se, že dělají next gen kotor. Je rozdíl namodelovat pár assetů a vyrobit funkční hru. Nikdy jsem nepochopil, proč tenhle konkrétní projekt přitáhnul takovou pozornost, vždyť takovejch nikam nevedoucích megaprojektů, který se zaseknou ve fázi "youtube video pěknýho 3D assetu" jsou mraky.
@Tarhiel (27.12.2018 15:33): Ono to možná bude výsledek snahy nějakýho sráče se blýsknout, protože co jsem slyšel od známýho, co dělá programátora v zahraničí, tak se vždycky najde nějakej zapálenej právní sráč, kterej se rozhodne pro zajištění povýšení svinit všem a všude.
@Malignus (27.12.2018 15:10): Najmä v Amerike.

Na Twitteri mu jeden chlapík napísal, aby im odpísal a spýtal sa ich, či to môže distribuovať ako mód (lebo mód to je, aj keď oni to v liste nazývajú hrou - zrejme mal jeden z ich právnikov rýchle ruky a ani sa nenamáhal pochopiť, čo to vlastne zakazuje) s tým, že uznáva ich vlastníctvo na značku bla bla, ale asi to nespravil.