Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Episode I: Jedi Power Battles

04.04.2000
04.10.2000
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jedi Power Battles je akční hra ze světa Star Wars, konkrétně se jedná o variaci na příběh Epizody I: Skrytá hrozba, která šla do kin roku 1999 a hra je tak typickým doprovodným produktem k novému filmu.

V deseti levelech, které můžete absolvovat v kooperaci s druhým hráčem, projdete všechny důležité lokace a potkáte všechny důležité postavy z Epizody I a to včetně nebezpečného Dartha Maula, s nímž vás na konci čeká epický souboj po vzoru filmu. Hra samotná pak sází na jednoduchý základ, kdy musíte dojít ze začátku levelu z bodu A na konec levelu do bodu B, avšak v cestě vám stojí zástupy nepřátel, se kterými si musíte poradit pomocí světelného meče a schopností Síly.

V kooperaci s druhým hráčem pak máte na výběr ze základních pěti herních postav (Obi-Wan Kenobi, Qui-Gon Jinn, Mace Windu, Plo Koon a Adi Gallia), kde každá má svůj vlastní soubojový styl a různé schopnosti síly, které vám pomohou ve zdolávání nepřátel a ruzných překážek v levelech. Pokud byste chtěli, máte možnost pak dále ve hře otevřít i další, tajné postavy, za které lze hrát.

Po dohrání máte možnost ještě pokračovat ve čtyřech levelech, obsahující různé minihry.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.