@Garret (20.09.2022 14:24): Semimainstream hraju odjakživa. A říkal jsem si, že než si dám třetí díl, mohl bych zkusit jít ještě do minulosti.
Whatever warfare mě pobavil :)

EDIT: Tak jsem byl na tom místě, na které tu někteří nadávali. Poprvé ani podruhé se mi to nepodařilo překonat (téměr instantní smrt, ať jsem se hnul kamkoliv). Musel jsem restartovat celou misi. Napotřetí se to povedlo tak, že jsem po průlezu plotem vlezl zase zpátky do základny, nechal se postřílet sniperem odnikud, vyplácal na to všechny lékárničky a sniper pak přestal střílet. Takže souhlasím s Crashem, je to jen finta, jak připravit hráče o lékárničky. A pak jsem došel do kulometného hnízda, chytl kulomet a vystřílel všechno tím. Po uplynutí časového limitu jsem se rozběhl k vrtulníku. Podle mě přesně takhle to autoři zamýšleli a jakákoliv odchylka znamená neúspěch.
První tři mise: "Hele, to je docela dobrý. Nechápu, co proti tomu všichni mají."
Čtvrtá mise: "Ty vole, co to jako je?!"
Hergot, dyt já střílím do lamp..přestává mě to bavit.. / 2 hod.hraní.. /
Ve hře, není dalekohled?

Kterej c****k, vymejšlel taktickej přesun snipera :D tvl, voser na každým rohu..

Ta hra, je těžkej fail.
V kostce:
+ scenérie
+ cut scéna, letící kulky
+ pohled do optiky / sniper puška/y
....30 % a dál uvidíme..
A sakra, vono to funguje.Není, potřeba dál nic stahovat.
Díky wlku. :DD

Jsem už starší a méně / vůbec / chápající. / nechápající /
@Wolverine (28.05.2016 23:25): Tak jsem se hnípal.Ověření integrity souborů - nic.
Ostatek, ani dělat nebudu.Nejsem tak zdatný jinoch.
Akorát, bych rád zkusil tu podporu.Pro bžundu "
Jsi zdatný angličtinář? poprosil bych je o český klíč " jestli to uznají..
Časy se mění, no..:D
Kupováno na Indie game bundles / možný problém /

/ angličtina, funguje... /
Funguje vám čeština na steamu? když ji dám, mám hru v němčině. :D
Tak jsem to právě dohrál, hlavní hra byla naprosto v pohodě na poměry City, čekal jsem to horší, ale to DLC málem celou hru pohřbilo. Naprosto stupidní, hlavně ta příběhová linie. Má dvojka taky tak stupidní a náhlej konec nebo je tam nějaký vylepšení?
@Chuck (05.06.2014 21:47): Jop, měl. Naštěstí jsem měl u sebe dost lékárniček na to, abych doběhl ke kontrolnímu bodu, kde jsem přestal umírat. Řekl bych, že hra počítala s tím, že mám být ve vyhrazené oblasti (u kulometu), ke které jsem nestihl doběhnout a začala mě "trestat". Vidíš, na tenhle bug jsem dočista zapomněl a mohl jsem ho v komentáři taky zmínit.
@JohnCZ (komentář): Měl jsi tam v jedné pasáži také ten bug, kdy po Tobě pálil neexistující sniper (viz Garretův koment)? Já jsem mu kupodivu utekl a zbavil jsem se ho jen tím, že jsem se chopil kulometu, načež on pálit přestal. :-)
@Chuck (13.04.2012 19:30): Nechtěl jsi tou "grafickou kvalitou" spíš říct, že FC má lepší/propracovanější lokace, tedy že je designérsky lepší? Protože čistě graficky je SGW přece jenom o ždibec dál :-)
Já chápu, že spousta aspektů hry je věcí názoru, ale tvrzení, že Sniper nedosahuje grafický kvality prvního Far Cry je prostě objektivně vzato volovina...:)
@USER47 (13.04.2012 19:11): Vzhledem k tomu, že jsi o svojí pravdě jako vždy přesvědčený, nevidím důvod, proč bych Ti měl něco vyvracet. Fajn, Ty s tím nesouhlasíš a já to beru v potaz. Ale abych tady s Tebou rozebíral jednu větu z mého komentu, to mi přijde dost zbytečné.
Far Cry 3 ještě nevyšlo:). A vzhledem k tomu, že nijak nevyvrátil můj předchozí příspěvek, kam jsem dával screen z FC, řekl bych, že opravdu myslel jedničku a potřebuje brýle:).
@NateLogan (10.04.2012 23:28): Nakonec jsem to promazal přímo ve spuštěné hře, kde jsem měl uloženy asi 4 quicksavy a tím jsem to zřejmě poněkud "ucpal" a hra neměla kam ukládat. :-) Snad je to tedy vyřešeno. Díky!
@Chuck (10.04.2012 23:25): Schválně to pusť jako admin (nebo lépe nastav spouštění jako admin přímo u ghost warriorSniper_x86.exe), třeba se to snaží ukládat někam, kde má hra zakázaný zápis (Program Files?) a vývojáři to nijak neošetřili...

Edit: Jo ty máš WinXp... Hmmm, smaž schválně obsah složky, kam hra ukládá savy a nastav všem úplný přístup (RMB na složku, vlastnosti, zabezpečení, přidej Everyone a nastav úplné řízení) a zkus to.
Mohl byste mi někdo přeložit následující chybovou hlášku?

"Runtime Error! Program: ...eamsteamappscommonsniper ghost warriorSniper_x86.exe
Thi application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application´support team for more information."

Tohle mi momentálně vyběhne při každém pokusu uložit pozici nebo ji načíst.
Dines - musím říct, že tvůj komentář vyznívá mnohem kritičtěji, než konečně procentuální hodnocení :)
Prosím vás pomůžete mi??..Koupil jsem si hur Sniper skrytý bojovník a nainstaloval jsem si jí onstalace uplně vpohodě,ale po instalaci jsem si chtěl zapnout hru ta se zapínala, ale pak mi zmodrala obrazovka něco to napsalo a v okamžiku asi 1vteřini se restartnu počítač.
Tak jsem to odinsaloval,pak zase nainsaloval,ale pořád to dělalo samou věc...pomůžete mi s tím jak jí zapnout?..
Garret: Tak pořád lepší AI s trhlinami, než kdyby tam AI nebyla vůbec (první verze)... :)
spot: Já to hrál rovnou s patchem, takže nevím, jaké problémy byly v původní verzi. Každopádně opatchovaná hra se mi až na trhliny v umělé inteligenci hrála velmi pěkně.
Skúšal to niekto s patchom? Napravil tie nehorázne chyby, či len pokus o posledný výkrik do tmy?
ten patch toho opravuje více, ale než vyšel, měl jsem to dohrané.
Say: co to meleš? jsou to úplně jiné enginy. hele, nepracoval si náhodou na Planescape? podle avataru bych tipoval, že si s tím něco měl...
MATADOR: Nezapomínej, že udělali perfektního Zaklínače (včetně spisovatele). Neříkám, že tohle dělalo stejné studio, ale soudě podle grafiky bych tipoval, že pár stejných lidí na tom určitě pracovalo.
Dohrát hru jedině s cheatem, heh. Ti Poláci :) Neopravuje tuhle chybu náhodou ten patch?
Garret - kdyby mě ta hra nesrala celkově, tak bych možn hledal jiné řešení, ale ohle už byl jenom vrchol :)

MATADOR - já jí dával další šanci po každém vypnutí, už dlouho se mi nestalo, aby mě hra bavila max. 20 minut
Thellwin: jsem s tebou, chlape. Stačilo mi těch minut pět a quit game. Více méně jsi potvrdil, co jsem si o hře myslel. A to jsem jí chtěl dát druhou šanci, pche.
Thellwin: to co popisuješ je známý bug, se kterým jsem se setkal taky. musíš si zapnout nesmrtelnost, proběhnout to a pak ji zase vypnout.
JohnCZ: Jo, to je přesně ta hláška. Fajn, vyzkouším, ale bohužel to pár dní bude trvat. Monitor už asi nadobro zdechl, takže s hraním je dočasně ušrum. Ještě že je ten noťas, alespoň můžu na net. :-/
Chuck: Teď jsem to pro zajímavost zkusil stáhnout a vypadá to, jako kdyby vypršela zkušební doba nebo tak něco. Že by časově omezené demo? Přihodím sem screen - je to ono?:

EDIT: Starej trik funguje :). Nastav si po dobu hraní datum v počítači na 5. červen (nebo nějak tak poblíž, netuším do kdy byla tato verze funkční). Je to opravdu časově omezené demo...
Nemám tušení. Prostě když už je vše nainstalované, tak to po spuštění v překladu do češtiny hlásí, že je verze neplatná. Nepamatuju, že bych se u dema s něčím podobným setkal.
Z toho jsem to stahoval dneska a po spuštění mi to hlásilo, že je to neplatná verze. :-(
Popkec: Teda, já se na DH ale mám, když už za mě myslí jiní. ;-) Zatím jsem demo nikde neviděl, ale ještě jsem nehledal důkladně, takže pokud tedy existuje, kdo ví, jak to s tou předobjednávkou nakonec dopadne.
Chuck: Ty se Garretovým hodnocením a komentáři vůbec neřiď, myslím že sám ti to říkal :)

Když jsme hrál demo tak první věc co mě napadla - jo to je hra jak dělaná pro Chucka a to už něco znamená :-D. Určitě zkus demo.
Jestli to je teda pravda, tak bych i uvažoval u koupi a přidal bych ke svému hodnocení 20%. To jsem teda zvědav...
Patch prý ruší většinu AI skriptů a nahrazuje je plnohodnotnou AI, tak třeba je to s tím jiné kafe.
Tak hra by to bylo výborná kdyby byla funkční AI. Takhle je to jen lehkej nadprůměr. Ale tak třeba patch to aspoň částečně opraví :)
Chuck - není to úplnej odpad, svou kvalitu to má, ale z trailerů atd. jsem čekl něco trochu jinéh. "Sniperské" mise nejsou zas tak zlé, ale ve chvíli, kdy dostaneš do ruky hlučnou zbraň a změní se to v obyčejnou střílečku, tak mě to krutě nebaví. Také to, že máš danou nějakou cestu a přes to vlak nejede, tvůrci chtějí, aby jsi šel takhle, tak tak musíš jít.

EDIT - srry za dvojpost, ale hodilo mi to chybu a sám se smazat nemůžu
Thellwin: Z trailerů se chová přímo suprově, dokonce jsem zauvažoval, jestli nepůjdu do předobjednávky (cena okolo pětikila není tragická), ale zatím váhám. Je to podobné, jak psal Garret v komentu?
Ta hra se na první pohled tváří mnohem lépe, než jaká ve skutečnosti je. Začal jsem to hrát a má to dost sestupnou tendenci, co se týče zábavy.
Hrál jsem na Hard. mám vymýšlet další výmluvu, nebo si hrál na normal? ;-)
Ty vole, cos tam dělal skoro devět hodin?:-o Já se celou hru loudal a prozkoumával jsem každou ptákovinu, ale přes čas 4:40 jsem se nedostal...
Tak je tam limitace něčím jiným. Zbytek sestavy?

Ona taky 8600GT už je dneska totální lou-end :)
Mě by jen zajímalo, jestli nějakým způsobem v patchi zlepšili optimalizaci, protože na mé staré gf8600gt na jakékoli nastavení to jede cca 20fps.
Imho hru měli vydat až po pořádném betatestu. Recenze už hru zkritizovali, tržby jsou nízké a teď už to patchama imho moc nedohoní. Původní verze je fakt co se týče AI otřesná a první mise se skoro nedají stealth stylem hrát. Pokud by to ten patch opravil, tak by to mohla bejt opravdu dobrá stealth akce. Takhle je to jen tupá střílečka, i když ke konci celkem zábavná.
Po cca 2 týdnech to pozdě rozhodně není. Některé hry čekají na patch měsíce i roky (TDU) a některé se nedočkají.
Ještě jsem ji nedohrál a hrát ji ještě budu, takže s konečným verdiktem bych ještě počkal. Jen jsem měl potřebu něco vyblejt. Kvalitně, samozřejmě ;-)
Hraje se to vcelku dobře, sice taková arkádovka, ale to já můžu. Těžko uvěřit, že to je od City Int.