Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Skylar & Plux: Adventure On Clover Island

78
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.05.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.adventureoncloverisland.com/
Skylar & Plux: Adventure On Clover Island je 3D plošinovka vzniklá ve spolupráci týmů Right Nice Games a českých Grip Games. Hra se inspiruje u titulů jako Ratchet and Clank či Crash Bandicoot.

Hráč se ujímá Skylar, které pomáhá její kamarád sova Plux. Skylar vytvořil záporák CRT, který ovládá Clover Island, ale Skylar se svému stvořiteli postaví a rozhodne se mu zabránit ve zničení světa. Skylar při průchodu levely pomáhá arzenál různých vychytávek. Patří mezi ně například Jetpack, časový orb, jenž zastaví čas kolem hráče, či magnetická rukavice, jež umožňuje pohybovat s kovovými předměty či nepřátelskými raketami. Hráč také musí sbírat oranžové krystaly a také upgrady, jež vylepší její vybavení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
HERNÍ VÝZVA 2017 - Kategorie č. 2 - Právě vychází

3D plošinovky jsem měl vždycky rád, a proto jsem měl radost, když došlo k oznámení Skylar and Plux. Obzvláště i díky tomu, že to je částečně česká hra. Hra je hodně podobná legendám z PS2 jako Ratchet and Clank nebo Jak and Daxter. Hra sice nedotahuje kvalit zmíněných her, ale přesto jistě stojí za zahrání.

Hráč se ujímá zlodějky Skylar, která padla do zajetí padoucha CRT, který jí měl vymazat všechny vzpomínky a přetvořit ji na zbraň. Hráč však hned na začátku utíká, i s mechanickou paží, která se hodí v boji. Brzy Skylar získává sidekicka Pluxe, který kolem Skylar neustále poletuje. Akorát vám občas dá radu jak dál a působí jako "comic relief" postava. Kromě toho však Skylar vám však nebude nijak zvlášť užitečný. Hr samotná je klasickou 3D plošinovkou která nijak nevybočuje řady. Hru trochu obzvláštní vybavení na něž později narazíme. Nejdříve najdeme jet-pack, a pak přijdou na řadu Time Orb a nakonec elektromagnetická rukavice. Kromě toho hra nabízí příjemnou grafiku a hudbu.

Hra není příliš dlouhá (já ji dohrál za 6 hodin a to jsem hledal všechny Lo'a). Myslím si však že hra měla potenciál navíc, ale zabaví. Nečekejte že to bude jako Yooka-Laylee, který byl o dost rozsáhlejším projektem.

Pro: Hratelnost, herní svět, hudba, 3D plošinovka

Proti: Délka, někomu může vadit že není příliš originální

+6+6 / 0