Xzone.cz – Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek v hodnotě 250 000 Kč!
Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yooka-Laylee

63
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
dětská > akce pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.04.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.playtonicgames.com/games/yooka-laylee/
V této barevné plošinovce hrajete za dvojici kamarádů. První z nich je zelený ještěr Yooka a druhá je fialová netopýrka s velkým nosem Laylee. Společně objevují rozsáhlý otevřený svět, ve kterém zažijí spoustu dobrodružství, potkají nové kamarády a utkají se s úhlavním nepřítelem Velkým B.

Nerozlučná dvojice parťáků má hotový arsenál speciálních pohybů, který navíc postupně rozšiřuje, a díky kterému přeskáče všechny překážky a rozluští záludné puzzly. Aby také ne, když netopýrka neustále sedí ještěrovi na hlavě. Tímto způsobem Yooka a Laylee společně prozkoumají celý svět plný miniher, kvízů a výzev, posbírají plno různých věciček a odměn, a můžou si zahrát i jednu z 8 multiplayerových her.

Hru vyvíjí nové studio Playtonic Games složené z “plošinovkových” veteránů studia Rare. Tvůrci se dříve podíleli například na sérii Donkey Kong. Soundtrack ke hře složili David Wise (hudba k Donkey Kong Country) a Grant Kirkhope (hudba k Banjo-Kazooie).


Poslední diskuzní příspěvek

pajmič: Ano, ano. Zmiňovanou hru sice neznám, ale Yooka-Laylee se tváří, že si bere to nejlepší ze všelijakách plošinovek. Pro mě jsou…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.