Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shadow Warrior


Diskuze

< >
@Garret (29.05.2013 18:52): Díky, ale u toho mouse aiming má být Toggle nebo Momentary? S Momentary se nešlo rozhlížet nahoru a dolu, jen do stran.

@davi.k (29.05.2013 19:27): Zajímavé. Já to už ze Steamu smazal, nicméně mám to zkopírováno. Protože defalt DosBox verze mi nesedla a zkoušel jsem ji v source portu.
@Matthias (29.05.2013 18:38): Dokud to budeš mít stažený (i potom, co už to nebude free) tak to budeš moct pořád hrát, pokud to ovšem odinstaluješ, tak už si to budeš muset koupit.

Bohužel, původně bylo v plánu rozdávat klíče na Facebooku (jako v případě Metra 2033), jenže po chvíli co byla aplikace na rozdávání klíču spuštěná, tak hackeři šlohli všechny klíče. Proto se rozhodli o tohle horší řešení.
Stáhnuto, vyzkoušeno a smazáno. Hru jsem si nicméně nechal alespoň na externím disku se SWP Portem. Měl jsem problém, jako obvykle, s myší, to mi vždy rozhodí ovládání i v jiných hrách.
Aha na tomhle dělají Flying Wild Hog, tak to asi moc společného s tím, co jsem níže postoval, mít nebude:). Nicméně remake od výrobců Megaton edice (alespoň dle diskuzí a FAQ od vývojářů) je snad také v plánu. Pokud z toho tedy nakonec nesešlo a nevydají vážně jen tu původní verzi na Steamu a tím to hasne :/.
Níže jsem přidal ještě odkaz na FAQ a někde se to tam řeší i v diskuzích (možná to časem upraví či vyjdou obě verze, byť ještě před nedávnem tam bylo pouhé "Shadow Warrior" bez odkazu na stránku obchodu)
Jo i na druhou stačí chvíle nepozornosti a jsi dead, ale brzo si zvykneš (dostaneš všechny zbraně).

BTW - co se Wanton destruction týče, hra je nedohratelná na první dvě obtížnosti, protože se na nich nespawnují žádní bossové.
kua, píšete, že se dá hrát i na nejtěžší stupeň a já věčně chcípám i na ten druhý...
@Feidias (15.11.2012 23:50): Jedná se o klasický source port, součástí Gog verze zřejmě není. Tam, pokud vím, používají u většiny starých her Dosbox, ale fungovat i s touto verzí hry by to mělo.
Otázka k tomu portu. To asi není součástí gog verze? To je ještě další samostatná nadstavba?
Už se nemůžu dočkat jak u toho o víkendu uroním slzu nostalgie...
Jedna z her, které jsem hrál jako malé Walomátko na bratrancově pc - on mi tam dycky nafrkal číty na nesmrtelnost a všechny zbraně a jel jsem :)
Jednoznačně nejzábavnější hra na Build enginu. Nezapomenutelný multiplayer. Už je to z GOGu doma...
A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli byste náhodou někdo nevěděli, kde by se dala koupit originálka (ale CD, pokud sem to správně pochopil, na ofic. webu se dá koupit akorát odkaz na stažení)...zatím jsem prošmejdil ebay a amazon, a buď je to moc drahý, nebo to protestuje proti Česku. Anebo kdyby to někdo měl zájem rovnou prodat, taky bych se rozhodně nezlobil.:D Díky.
Přetáhni spouštěcí soubor hry na zástupce dosboxu na ploše a nemusíš nic mountovat.
Prosím vás, mám problém s dosboxem. Potřebuju tam napsat levý lomítko, pročež potřebuju přepnout na anglickou klávesnici, což mi funguje všude, ale zrovna v dosboxu to prostě nejde a je tam furt česká. Kvůli týhle blbosti nemůžu mountnout složku a tím pádem ani hrát. Dík předem.
Jsem to nedavno hrál, je to celkem sranda :-) Takovej Duke z východu :-)
Cobra: To rozhodně, takový Fallout 1 dneska pořád vypadá alespoň trochu slušně ale tohle bych asi hrát nemohl
No Shadow Warrior je určitě zastaralý, ale myslím že pořád lepší než jiné 3D hry z té doby :-) 3D grafika obecně zastarává podstatně rychleji :-)
Mezi FPS s 2D a 3D modely moc nerozlišuju, v obou dvou se najdou kousky, které mi graficky sedí i nesedí. On spíš bude problém v samotném Shadow Warriorovi, protože měl poslabší grafiku už tehdá a když se vedle něj postaví o rok mladší Half-Life s nadprůměrnou grafikou, vzniká propastný rozdíl. A nechtěl jsi napsat, že novější 3D grafika stárne rychleji než starší 2D? :-)
Já bych teda řekl, že je to naopak :-) Že starší 3D grafika zastarává podstatně rychleji než novější 2D...
Mně se taky zdá, že grafika u Shadow Warriora stárne rychleji než u toho Halfíka, který mi dnes přijde koukatelnější. Ale že by mě to nějak extra trápilo, to se říct nedá, obě hry mě bavily na výbornou.
Proč? On Half Life nemá až tak úžasnou grafiku, jen je ve 3D. Rozdíl dekády tam rozhodně není.
hru sem nehral, ale kdyz vidim tu grafiku tak nechapu. Myslim ze tato hra mela vyjit o par let driv, protoze jen za rok vysel Half- Life a mezi temato hrama je v grafice rozdil jedne dekady.
K tvému komentáři, když nemáš vlastní nápad jak hro okomentovat, tak to nedělej a když se ti jiný komentář líbí, tak mu můžeš dát plus!