Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

RollerCoaster Tycoon Classic

22.12.2016
28.09.2017
95
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

RollerCoaster Tycoon Classic je kombinací prvního a druhého dílu série spolu s některými datadisky tvořící tak samostatnou hru. Hra se hraje úplně stejně jako původní hry, čili hráč musí vybudovat prosperující zábavní park. K dispozici jsou horské dráhy, různé kolotoče, autíčka, lodičky, vláčky, dále také stánky s jídlem, pitím nebo suvenýry. Dále je nutno se starat o bezpečí a čistotu parku i jeho ekonomiku.

Hra byla původně vydaná na mobilní platformy, po roce se však dostala i na PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
  • Android 95
RCT je zpět! Tentokrát na mobilu. Na mobilu se hra hraje velmi dobře, jsou tam upravené nějaké věci aby hraní bylo komfortní. Ale my si rozebereme pc verzi.

Vyplatí se pořídit pc verzi? Dneska za pár korun určitě ano. Hra je neskutečně návyková i po letech. Nechybí nic z kouzla této téměř dokonalé hry. Dokonce i tady lze najít nějaké novinky.

Jako první co vás zaujme je úvodní obrazovka. Vypadá jinak, parky jsou rozdělené podle kategorií. Parky tvoří mix z obou dílů i přídavky. Hned nejznámější první park lze stavět i s "novými" atrakcemi z druhého dílu.

Obtížnost hry mi připadá menší než u původní hry. Tu se dá vydělat peníze docela dobře, lidem tolik nevadí vysoké ceny. Kdo ví, možná se mi to jen zdá. Nově je možnost platit vstup na atrakce nebo do parku. Obojí dohromady tady není. Čili je tady model placení z druhého dílu.

Co se týče novinek, všichni ocení možnost zrychlit čas. To oprevdu chybělo v původních hrách. Další novinkou je i větší zoom, což může pomoci u nějaké stavby.

Pro: Legenda je zpět, téměř dokonalá hra je ještě vylepšená o zrychlení času.

Proti: Vývojáři mohli přidat nějaké nové atrakce, případně stánky, dekorace atd.

+11