Nezdá se vám, že po tom posledním updatu má hra větší problémy s framerate? Hlavně když je na scéně oheň, třeba když něco zapálím nebo vyhodím do vzduchu, tak se to začne brutálně škubat (třeba 5 fps), zkoušeno na XOX
@Allin (05.12.2018 16:04): Jasný. na zmáčknutí R1 při míření na nastudované zvíře ti to otevře rámeček s nápovědou, kde je psáno čím toho zmrda musíš prásknout pro zachovanou kůžičku.
Ten epilog to si Rockstar řekli, že udělaj expansion pack a pak se rozhodli ho narvat do samotný hry nebo jak to je

Shoveling shit, stavění plotu..tyhle "nudný" věci mě ve hrách baví, stejně jako kdysi náklad a prodej cigár v Mafii...immersion

@Allin (05.12.2018 09:38): jestli se ptáš jestli výdrž koní se zvyšuje, tak určitě jo.
@Allin (05.12.2018 10:46): Protože je máš headshotovat varmintkou, na malou zvěř je to na hady, veverky a drobné ptactvo ;)

A ne, jakmile daný druh zvěře Nastuduješ, tak pro ten druh zvířat automaticky vidíš ty hvězdičky, když na ně zamíříš. Výjimkou jsou ty 'eventové', které hvězdičku nemají nikdy. Ale když jedeš s Hoseou lovit medvěda a zakempíte a máš lovit králíka, tak nemají hvězdičky, ale když je všechny sejmeš a pak stáhneš, tak jsou to *** ;)
@kuler91 (05.12.2018 10:12): ja vím, to víš že mě to teď sere, ale vratit už to nejde. Jako menu zvladám apod, ale co se týče rozhovoru...

Ještě taková věcná, včera jsem si všiml při lovu, že i žívá zvířata, nemaji idealní kuži, to jako si musim ještě před zapíchnutím zkontrolovat pomocí dalekohledu? Všiml jsem toho u jelena.. ptze u těch malýh ušaku se mi nedaří ta chalenge zabij tři kraliky v s idealní kůží, a to používám ty šípy na malou zvěř...
@kuler91 (05.12.2018 09:40): no říkají to o mě:)to tak máš,celé učení jsem tu anglinu sral,a ted to horko těžko doženu(kdyby učitelé řekli že se mi to hodí ve hrách tak to bych se jinak učil;).)
@kuler91 (04.12.2018 18:24): Je to tak. A za ten epilog jsem rád, obecně mám rád, když si na konci a meaty závěru dají tvůrci záležet. Skoro bych řekl že je pro mě závěr jeden z nejdůležitějších aspektů her.

@Bodkin (04.12.2018 18:31): Claude byl klasik. Ale neironicky je cool vidět ten progres rockstaru od Clauda k Arthurovi.

@Garret (04.12.2018 18:53): netočil jsi páčkou na druhou stranu? :)

@Cobot (04.12.2018 19:32): kůň se nejdřív naučí rearing (stojí na zadních), pak zastavení smykem (prdelí) a na max bonding umí strejfovat za běhu do stran. Využíval jsem jen ty smyky :)

A companion appku jsem chtěl zkusit a můj 3 roky starej zenfone není podporován :(
Já jsem teď konečně ve druhé kapitole a jsem dost zmatenej co mám vlastně všechno dělat. Připadá mi, že milion věcí, ale nestíhám ty popisky. Třeba mi to napíše, že můj kůň postoupil na úroveň 3 a že teď umí tohle když zmačknu tohle. Než to přečtu a zkusim už tam mam novou hlášku. Nestíhám to. Ještě v kombinaci jak se furt peru s ovládáním.

Ale hra je to krásná o tom žádná.

Včera jsem zzkoušel companion app. Docela fajn ta funkční online mapa.
jsem šel rybařit s O'driscolem... furt se nedařilo, on se na to vysral a odjel. taxem vytáhl dynamit, hodil ho do vody a sejmul tím obrovskou rybu. nešla sebrat, když jsem k ní doplaval, taxem ji došprcal až ke břehu. byla velká jak divočák, ale do statistik rybaření se mi to asi neuložilo. škoda. s tím dynamitem mě to baví víc.
Arthur je jeden z nejlepších herních protagonistů. Už jsem v epilogu :(
Co mě tedy překvapilo, že do New Austinu jsem se stále nepodíval. Měl jsem za to, že to bude normálně část hry, ale asi to bude přístupný až teď, popř. v online.
Btw to PS4 RDR2 theme je dobrý, do dohrání si ho tam nechám.
Už to hraju 36 dní, za tu dobu jsem neviděl jedinej film, nic nečetl..většinu volnýho času trávím v RDR2 a stále jsem v šesté kapitole..je to opravdu epická záležitost ve všech smyslech slova.
Já jsem si schválně zkusil vypnout v nastavení hry všechny ty čtyři usnadňovače/pomocníky míření - abych viděl jaké je to je mířit jen tou páčkou a přitom se ještě kdyžtak pohybovat - musel jsem ty přestřelky několikrát opakovat - respektive ty souboje s vlky. Ale nakonec se mi podařilo i za jízdy sejmout pár vlků.
Tak konečně moje první herní konzole (když nepočítám staré tetris digihry) je doma - dneska se to zkusím nějak trochu naučit ovládat - taky už jsem se chtěl zeptat jak se ta hra dá ukončit, ale na to už jsem před chvilkou přišel sám - zatím jsem se jen chvilku šoural sněhem a pak jsem se snažil najít nějaké herní menu pro nastavení.
(a na youtubu jsem se musel kouknout jak se tam dává disky - ta ps4 ho prostě schramstne po přiblížení)

(koupil jsem tu ps4 pro + RD2 + Spiderman za 9900 a nějakej nejmenší televizor co tam měli za 4500)
Ehm, včera jsem jel na Buellovi (kůň Hamishe, válečného veterána, požádal Arthura aby se o něj postaral) do kempu, za mnou byl můj vlastní kůň. Vidím ohniště, zastavím tam, kupodivu je ten člověk friendly, tak si s ním pokecám. Jdu k Buellovi že odjedu a najednou slyším ržání koně. Otočím se, a můj vlastní kůň, Turkoman za 800 dolarů bonded na max...hoří :(

Nějak ta blbka vlezla do ohniště či co. Zachránit nešla. Jedině reloadem.
[přesunuto z komentářů]

Nebýt God of War (2018), tak bych RDR 2 nominoval na hru roku :) Co víc dodat.
Co se mi líbilo tak jsou ty aktivitní mise, vzal jsem si ochranu karavany a z Valentine do blízké farmy vyjely dva vozy, já seděl jako shotgun na jednom. Po cestě nás přepadli NPCčka, ale protože to svítí na mapě pro všechny, tak mě pak přepadl i hráč. Sejmul jsem ho chvíli po té, co sejmul vozku druhého vozu, tak jsem to dokončil jen s jedním, dostal dolar a šel dál.
@kuler91 (28.11.2018 23:16): Zatím jsem měl mise hlavně co se týče práce pro různé šerify. Na mapě svítí žlutá ikonka přesně jako když chcete jít dělat misi v singlu. Dojedete na místo a a tlačítkem dáte že chcete začít vyhledávat hráče (což mě trvá tak cca 5 sekund). Pak se dostanete do lobby kde se spustí odpočet za jakou dobu mise začne (můžete tlačítkem dát že jste připraveni a pokud to dají všichni hráči tak se mise spustí a pokud ne tak se spustí až skončí odpočet). Zatím jsem měl mise pro 4 hráče. V lobby si můžete dokoupit munici a podívat se na ostatní hráče, jaký mají lvl atd... Pak se spustí příběhová cutscéna, která jde přeskočit, ale jen když to zvolí všichni hráči, takže se nemusíte bát že by jste ji neviděli, pokud ji přeskočí ostatní. Objevíte se na určitém místě a před vámi jsou vaši koníci. Každý má svého a na koně druhého hráče jde nasednout jen jako spolujezdec, takže koně se nekradou navzájem. Potom dojedete na místo určení, kde vystřílíte nějaký tábor nebo úkryt (některe jdou udělat i pěkně stealth). Jak vystřílíte tábor tak většinou vyleze osoba ze stanu, kterou musíte svázat a naložit na koně (ostatní kryjí hráče co se stará o svázaného). Vesměs po cestě k šerifovi na vás útočí a musíte odrážet útočníky. Často se stane že vám dá třeba ten bandita, kterého veze k šerifovi nabídku že když ho necháte jít tak vám zaplatí víc a v tu chvíli se spustí hlasování, jestli ho necháte jít nebo předáte šerifovi. Podle hlasování hráčů se zvolí možnost a vy podle toho pokračujete v úkolu. Někdy jsou fakt zajímavé ty rozhodnutí a určitě to tam skvěle sedne. Taky vám občas assistuje nějaké NPC jako třeba v singlu na misi Hosea nebo tak. Takže mise jsou zmáknuty dobře. Zatím jsem měl vesměs takové bounty hunter mise.
@Paul (28.11.2018 23:01): Je tam svět ze singlu + New Austin (mapa z RDR 1). Zatím jsem jel všechny mise v multiplayeru protože mě to nikde neukázalo možnost to hrát solo, pokud to nějak jde tak o tom zatím nevím. Jo mise mají cutscény a celkem propracované co se týče postav a dabingu příběhových postav. Dokonce mají nějaké mise i rozhodnutí a hráči hlasují jaká volba zvítězí. Je to fakt pěkně udělané co se týče tohoto. Ale samozřejmě je to online a sem tam se najdou vemena co dělají zbytečně bordel ve free roamu, ale zatím jsem nenarazil na hráče co by schválně dělali bordel při misích. Ale i v tom free roamu to není tak hrozné jako třeba v GTA V online kde to bylo jako ve válečné zoně.
@Vynex (28.11.2018 22:09): ten svět je předpokládám čistě ze singlu, nejsou tam žádný nový místa? A ty mise vyžadují multiplayer nebo se dají hrát sólo? Mají nějaké cutscény a tak?
Tak celé odpoledne hraju RD Online a musím říct že smekám. Nejsem typ co ho baví online hry, většinou se tomu vyhýbám a třeba takové GTA V online, kde se samozřejmě srovnání nabízí (je to dost podobné) tak mě ani z poloviny nebavilo jak tohle. Je to sice beta, ale vůbec to neregistruju a zatím mě to šlape jak má. Je tam nějaký příběh, spousty možností, velký svět, ale ty mise tomu kralují, nečekal jsem že v online se mi dostane tak atmosferických misí. Jako RDR2 klasicky singleplayer se stal rychle moji nejoblíbenější hrou, ale ten online je taky boží. Nevěřil jsem, ale ze zvědavosti jsem zaplatil PS plus a musím říct že tohle mě opravdu zabaví na nějaký ten čas. Kdo pochybujete dejte tomu šanci, hraju to celé odpoledne a ne a ne se odtrhnout. Ty mise jsou neskutečné :)
@kuler91 (28.11.2018 19:44): to si děláte prdel. mně se do kempu nechce vracet už ve třetí kapitole. sebral jsem koně a jel jsem do hor čekovat varlata... ani po třech dnech jsem se tam ještě nevrátil.
@kuler91 (28.11.2018 19:44): Já se v tý melancholii a depresi koupu, takže když tam jsem, chci si prokecnout se všemi..a pak ta Arthurova cheerio působí rušivě no :) A chudák Hamish, škoda že ho nešlo zachránit,i jsem to zkusil.
@Paul (28.11.2018 19:24): Já už jim třeba na ten kemp v té 6 kap totálně sral, ať si tam třeba chcípnou hlady ... :) Je zajímavé, jak se ta nálada a nechuť vracet se do kempu přešla i na mě ... ze začátku to bylo přesně naopak :)
Trochu bije do uší v tý šestý kapitole jak je všechno v prdeli, nálada na bodu mrazu, ale Arthur se furt loučí tím svým cheery "OK, I'll catch you later then!". Smysl pro detail je v týhle hře tak vysoko, že každý takový selháníčko o to víc vyvstane :)