@Paul (28.11.2018 17:37): to zní jako launch :) nicméně se tomu chtěli vyhnout a proto přístup dávkovali, ale asi marně.

Jako zkusím to, ale nevěřím že se budu bez kámošů bavit.
Zapnu RDR a vyskočí na mě hláška že můžu zkusit online. Ok, proč ne. Nemáš PS+! (roční vypršelo a neměl jsem důvod prodlužovat). Ale že jde dvoudenní trial. Ok, aktivuju. Character creator. Dvacet minut se snažím ze zdejších kreatur udělat něco koukatelnýho, jakž takž se zadaří, dám ok...

"error xx cannot connect to rockstar services"

A boot do menu. Chjo.
Jenom k těm plovoucím jelenům ještě,ptze vím,že vás to všechny zajímá..V jihozápadním Japonsku žije divoký jelen sika. Není to však obyčejný jelen: umí plavat v moři! Více než čtyři sta let uplynulo od chvíle, kdy na těchto ostrovech začali žít jeho předkové. Právě statečnost a odvaha vydat se do neznáma umožnila těmto čtyřnohým mořeplavcům přežít na ostrovech až do dnešních dnů. Toliko z national geografic. Ať nějaký šulin z ameriky zas řekne,že hry nevzdělavají.:)
Oh wow jsem posledních cca 15 hodin hraní byl v šestý kapitole (podle menu - story), což mě překvapovalo, protože jsem si nepamatoval, že bych viděl klasickej chapter IV title screen...a až teď po vymlácení těch vidláků v jeskyni (skvělá mise) se to zobrazilo oficiálně. Tak to pak jo :)
Čekal jsem že Molly zabil Micah, ale dává smysl že to byla Susan, a pak jak jí to Karen dává sežrat..
Tak teoreticky by mohl být ještě prequel prequelu ... :D Dvojka a jednička furt pojednává o "konci" starých dobrých časů .... proč se tedy nepodívat do zlatého období ? :)

jinak: https://doupe.zive.cz/clanek/cyberpunk-2 ... e-detailni-jako-rdr2

Tohle jsem měl přesně na mysli :D Pak se tu někdo se mnou bude dohadovat, že se tyhle 2 x hry srovnávat nedají, dají svým přistupem a snahou o to udělat to co nejlépe ....
@Walome (25.11.2018 09:58): no ja to spíš myslel že to je vopruz točit pravou páčkou jak smyslu zbavený(chytal jsem zatim 2× takže potom už to asi přechází v nudu)
Jinač nejsem žádný myslivec,ale chtěl jsem zlasovat jelena a ten paroháč zasranej skočil do jezera a uplaval mi! To jako vážně? To je teprv fuck you real life.:)
Když dělám přepadovky coachů pro Hectora ze Strawberry, a jeden jsem nestihl a když dojedu kde měl být, dostanu hlášku že už není any longer in location, je nějaká možnost tu misi udělat později?

edit - tak stačí jít zpět za hektorem a zadá misi znovu, i v dialogu reflektuje že mi ten předchozí ujel..cool.

@kuler91 (24.11.2018 23:41): Charles je v pohodě, takovej rozumnej no-nonsense týpek.
@Garret (24.11.2018 21:52): přestřelky? Si ještě nebyl rybařit že? To tu ochranu ani nenandavej(velmi zavádějící věta):)
Jsem zvědavý na tu leg.rybu co tam je,jedtli na to budu mít nervy.
@Paul (24.11.2018 22:52): Mě ta pětka taky nevadila ... alespoň si člověk solidně zastřílel, jsem nějak neměl pocit během komplet hry, že bych byl přestřílenej, spíš to bylo za odměnu :D. Jinak mě taky docela mrzela každá ztráta, přeci jen bylo dost času během x misí si ke všem postavám udělat určitý vztah ... ... ach jo, ale fakt příjemně propařené 3x týdny, ani jednou jsem to nezapínal s donucení, že už to musím dohrát, měl jsem to spíš jako seriál a těšil se, co se stane dalšího v příběhu, tak teď si zase tak do r.2025 budeme muset počkat. :D
Já doufám, že nové GTA nebude takovej ten nigga gangsta styl .. to mě fakt moc nebere, asi už jsem na to moc starej :D
Jinak, taky jste si oblíbili během hraní Charlese ? :)
@kuler91 (24.11.2018 21:19): bohužel už jsem taky v Chapter VI a sidemise jsou tu jedny z nejlepších..je to už dost melancholie.

Chapter V pro mě bylo příjemné překvapení, mám rád tyhle nečekané změny scenérie, podobně jako např. v Mafii 2 vězení a 50s..jen hrozná škoda Hosey, Lennyho a zatknutí Johna, kterej se tudíž na dost dlouho vypařil ze scény.

teď jsem hrál tak intenzivně, že jsem svlíkl ochranu kloboučku na gamepadu, co ji tam mám nasazenou. a to jsem si myslel, že už to z toho snad nikdy nesundám, jak to tam drželo. ty přestřelky, to je strašný vopruz...
Mám trochu chuť to rozjet znova, ale na 90 % jsem si jistý, že by to skončilo někde po 10 - 20 hodinách. Jsem prosvištěl moc rychle tu 6 kapitolu a nedělal žádné vedlejšáky, trochu toho teď lituju, ale s tím jak jsem cítil, že bude konec, tak se nešlo věnovat jiným věcem ...
Mimo to mám rozehraného Tomb raidera, což musím dotlačit nějak do konce :/ ... letošek byl jinak hodně povedený na hry, příští rok to nebude asi o nic horšího ... :)
Mě na posledním GTA vadili vyloženě debilní a nesympatické postavy ... je to moc crazy na mě.
GTA klidně, ale ať se to odehrává v nějaké stylové době (ne v této :-)), ať je tam promyšlený příběh, který nebude sklouzávat k totální trapnosti (jako linka s Trevorem) a ať se vozidla nechovají tak debilně arkádově, jak v GTA5 - když jsem si do pětky stáhnul nějaké módy upravující fyziku aut a zvuky zbraní, tak to hned bylo o několik levelů jinde.
A když už jsme u toho,když jsem se poprvé přemisťoval s táborem tak Valentine cely zčervenalo, když jsem chtěl jít zaplatit na poštu tak se mi vždycky zamkla,když jsem se jenom přiblížil. Potom mě šerifové sejmuli a Valentine už v červenem poli nebylo,a šlo to normalně zaplatit,takže se mám vždycky nechat zabít jo,aby to šlo zaplatit?
@Cobot (23.11.2018 11:24): No když děláš nějakou neplechu před lidma, tak si toho většinou všimnou a jedou to hlásit. Blbý to je, když tě přepadnou zmrdi, a pak je obíráš, tak kolemjdoucí uvidí člověka okrádajícího mrtvoly a berou to jako vraždu a jedou hlásit. Ale to není ještě problém, problém je v tom, jestli ví, žes to byl ty nebo ne. Pokud ví, žes to byl ty tak je lepší je zastavit, pokud neví, tak stačí odjet pryč. A teď ten největší fór, fízlové tě poznají i přes masku.

Svědek nahlásí, že tam někdo páchá zločin, ale jakmile tě uvidí fízlové, tak ví že jsi to ty a máš bounty. Postřílet je všechny je ale docela snadný.

Fast travel v omezeném množství tam je - coache a vlaky a z tábora po jednom update vybavení.

Dialogů je tam spousta, ale nikdo tě nenutí je všechny poslouchat.
Pochopil jsme to, že tě při všem vidí nějakej svědek co asi spustí poplach, policajti co tě asi hned oddělaj , chybějící fast travel a nekončící dialogy, kdy ti úplně každej má co říct.

Já jsme na úplným začátku hry, tak nevim jak fungujou polachy nebo policajti. Náznak těch dlouhejch dialogů už jsem ale asi trochu zaznamenal.
Sice už se na něj podle mě moc koukat nedá, ale to co hře vytýká nezní jako blbosti. Je to jak říká nebo ne?
Nevite jak je to se sidequesty - zůstanou všechny k dispozici i po dohrání příběhu nebo jsou některé hratelné jen v určitých kapitolách? Díky
@Neelixx (22.11.2018 21:39): Dík za typ určitě zkusim než se s tím naučím.

..ehm teda až zjistím, kde je pauza :D

Ale teď večer jsme rozjel Bžuletstorm. K neuvěření, hraju FPS na konzoli z gamepadem a celkem mě to i baví. Jen ten přesněj aim mi chybí. Trefuju se tak ňák náhodou, ale trochu se to lepší. I tak pro mě životní změna :)