Teď to nemyslím jako nějakou urážku na tebe, ale dostává mě, jak pokaždé, když někomu opravím hrubou chybu, dostane se mi hlášky typu "neřešte pravopis, takový věci já neřešim apod." a nakonec jsem ještě za debila. Měl bys být rád, že někdo poukáže na tvoje chyby a něco s nima dělat. Až budeš někdy někam psát životopis a uvidí tyhle hrůzy jak od prvňáka, tak se nad ním od srdce zasmějou a nepřijmou tě.

Přece neni tak těžký si říct TY textury a ne TI textury, takže vypadalY, stejně jako "nikdo není dokonalÝ" jako mladÝ...
Chlape tak to tě sklamu, Word nemám a ve writeru je to s tím opravováním slov velice špatné :-/.
Nemůžu si pomoci, ale na té větě co jsi napsal nevidím nic špatného. Neřešte pravopis nikdo neni dokonalí.
Tohle je fakt děs, ani se to nedalo dočíst. Hoď si to Wordu a oprav to, hrůzy jako "Carmackovi megatextury vypadali" apod. úplně bijou do očí...

Jo a Carmackova firma se nejmenuje ID, ani Id, ale id... ;-)
aaaaaa nech mně, toto mi nikdo nešlo na jedničku :-D psal jsem to rovnou tady :-P
@Arcee: Kruci, chlape, na správné umístění čárek jsem na internetu už rezignoval, ale říká ti něco aspoň shoda přísudku s podmětem?! Nevím jestli kontrola pravopisu MS Office tohle pozná, ale minimálně by eliminovala špatné s/z a možná i mně/mě... *grammar nazi out*
No s Rage nemám zkušenost, ale u jiných her (CoD, L4D) mi stačilo vložit disk a vše fungovalo. U tebe to předpokládám neinstaluje nic?

Je tu možnost, že to nainstalovalo aktuální soubory a ty neakutální (což může být nějaký obrovský archív) to třeba tahá z netu. V tom případě by to fungovalo tak jak má.

Zkoušel jsi to instalovat například z offline modu nebo s vypnutým Steamem? Třeba se to pak bude chovat jinak.
Kdo by měl zájem, prodám nerozbalenou Rage: Anarchy Edition za 450 Kč (Obsahuje navíc čtyři exkluzivní předměty, konkrétně pak dvouhlavňovou brokovnici, rukavici Fist of Rage, brnění Crimson Elite a Rat Rod Buggynu.). Momentálně na tu hru nemám čas ani náladu.
Hra je celkem ok, 75 zdejších procent není až tak od věci, ale faktem zůstává, že i já se už několik měsíců nemohu pohnout dál, kvůli tomu, že mi hra vždy během mise The Well spadne, tak čekám, jestli bude další update... (a to mám nvidia kartu)
Mam 100 chuti tyhle sracce udelit poprve 0 %. Abych si hru, na kterou dlouho cekam, kterou si koupim ORIG. za vice nez litr, nasosam ze Steamu za nekolik dlouhejch hodin, spustim pod svejma ORIG. W7 64bit, aktualizuju ovladace na svuj AMD Radeon HD 6870, a ani si ji nespustim, protoze hosi z ID se krome NVidie prilis nesoustredili (nejsem evidentne jedinej, kdo s timhle ma problem, jak vidim ze Steam fora), tak potom zcela opravnene ziskavam ORIG. nasranost na tento produkt...

Nebo jsem tezka lama a nevim neco, co vsichni vi?

2Hlousa82: Jak ja s Tebou soucitim....
Mimochodem hodně mě potěšil návrat robůtka z Dooma 3. Ono vůbec ty věci kolem, sbírání předmětů a minihry byly moc fajn. Do FPS se to moc nehodilo ale bylo to příjemné zpestření.

Pabavilo rýpnutí do Half-Lifu 2 "Pick up that can"

Herní doba lehce přes 16 hodim. Vim hrozně se loudám...
Budem hádať, ten týpek čo všetky tie naspamované články písal, budeš asi ty. :)
Nejde popsat mé zoufalství, asi to bude tou ati HD 4800, poněvadž jsem vyzkoušel všechny návody, jak odstranit vady a stejně nee. Patche, ovladače, vpisování do zástupce apod. Už mi odpadly chyby ve vykreslování textur, teď už mi to zamrzá suše v přechodech - buď po splnění úkolu či přechodu do jiné lokace. Hratelnost by byla bývala úžasná, ale takhle zero!
Technický problém: V epizodě The Well se mi pořád stává, že hra zamrzne a musím killnout process, před tím, jsem žádné bugy neměl, asi mi nedokáže nikdo pomoct, že? Jinak mám i update, zkoušel jsem hrát v safe modu a updatovat ovladače (nvidia), nechápu to...
Dneska jsem rozjel Rage na ntb i na PC. Rozdíl ve vzhledu žádnej. PC to smozřejmě dá v těch 60fps. Ty textury jsou ještě hnusnější než jsem myslel že budou. Přitom postavy a zbraně vypadaj moc dobře. Každopádně čistě to jak ta grafika vypadá je paráda. O to víc mě ty textury s*rou. Když někdo vymyslí něco co se jmenuje magatextury tak bez ohledu na to co se zatím skrývá je výsledek opravdu tragický. (ale vím že tím nebyla myslena přímo kvalita textur).

Něco jsem četl že se chystá patch na textury. No doufám že to nebude stejně HD jako balíček do Crysis 2.
Fg: Nj. Carmackovy spásné konzolové prodeje. Když se něco vyvíjí 7 let, má to nabubřelý marketing a výsledek je průměrný, pak to nezaplatí ani tři platformy.

Jop, či je to Carmack alebo Howard, celú túto konzo-pakáž jednoducho ignorujem. Ostatne, vývojári iba reagujú na dopyt. Ak chcú ľudia kupovať a hrať nablýskané zlátaniny, vždy sa holt nájde niekto, kto im to umožní.
Carmack hlavně moc kecá. každý ví, že výkon té malé krabičky se prostě PC nemůže nikdy rovnat, so what? to je přece všeobecně známá věc. chtěl více peněz na svůj vesmírný program, zaměřil se na konzole. screw him. kope si svůj vlastní hrob...
ad1) Jakkoliv se muzou dneska jevit konzole jako hlavni herni platforma, v pripade id/Carmacka na to sere pes, od nich se cekaji veci vznikajici za ucelem padani celisti a nakupu novyho hardware. Jejich zamereni Rage na konzole je nezadouci, jakkoliv by je opak mohl existencialne ohrozit.

ad2) PS3 games kick ass, takze je jedno, jestli ps3 sucks. (Coz je samozrejme picovina, a to rikam jako nekdo, kdo ji ma zrovna nekde na druhy strane bytu.)
Jeden z fanboyů právě na twitteru brečel proč je PS3 verze horší než X360, a carmack odpověděl "convince Sony to allow unbuffered hard drive IO and/or free up more OS mem and we can make it better."

To je vše co k tomu řekl, to že si to zase bulvár přeložil jako "PS3 sucks" není jeho chyba.

(ikdyž ps3 sucks a to říkám jako někdo kdo jí má zrovna na stole :-))
vzdyt ja to chapu, ale nechapu, proc porad drzkuje a odvadi pozornost(jak je vsechno k nicemu) od sve neschopnosti, mel by drzet pysk a byt schouleny v temnem koute a nevychazet nejaky cas nebo jak ho naky fanboy potka na ulici, tak neutece :)
Tak těžko někdo může nechápat proč kvůli multiplatformovosti je Rage takový jaký je. Já bych mu to nijak nebral za zlé. Jenže já třeba preview a podobné nesmysly nečtu a přesto jsme žil v pocitu že ID se po technické stránce vytáhne. Pokud Rage pro PC "dodělá" patchem (hlavně textury) tak mu to i odpustim. Zase hratelnostně oproti obyč FPS mi to připadá jako pokrok. A "uměleckej" dojem z grafiky mám naprosto pozitivní.

No uvidim co budu říkat po dohrání...
Fg,
toho Carmacka si nepochopil. On iba skonštatoval, že väčšina peňazí sa do herného priemyslu leje cez konzoly, hoci v porovnaní s PC majú mizerný hardvér. A má pravdu, no.
A Gameboy má mizernou podporu 3D akcelerace, ups, vlastně žádnou... Jeho nářky s tím nic neudělají, kvalitu PS3 verze neospravedlní a PS3 nijak nevylepší. Akorát proti sobě poštve zanícené fanboye (a po té mediální masáži snad i všechny ostatní).

To, že má PS3 ne zrovna dobrou grafiku se ví už od chvíle, kdy se nikdo z NVIDIA ani neobtěžoval osobně dostavit na první prezentaci HW PS3 na E3 2005.
Jack Dark: no nekdo by mu tu hubu uz mel zacpat, skoda, ze je to tak z ruky :)
John Carmack: „Playstation 3 má slabou paměť a špatný I/O výkon. “ to je uz vazne ale debil, pred tydnem odepsal PC, ted pomlouva konzole, at ho upali! mno vzdyt uzivatelske recenze na metacritic s prumerem 3,8 mluvi za vse a jen kvuli technickym potizim to taky nebude...
Já teď taky dohrál, mě to trvalo hodin 19. Závěr je slabej, ale vzhledem k tomu že jsem to věděl předem, tak jsem od něj nic nečekal, takže mi to ani tak nevadilo. Aspoň ta skladba v titulkách byla pěkná :-).
Chtěl jsem to nechat na 70tce, ale ta celá poslední mise a závěr a finále a whatnot je vyloženě "wtf, that's it?"...nehledě na to, že jsem se tam dostal za nějakých 10 hodin. :/
Fg> no prave ze jsme dovezli jen par kousku a ja moc necekal ze v tom tudiz bude ta specialka co dostavali predplatitele v UK, tak jsem si to objednal tam. No a na kram nam prisel jeden blbej kus, co mel objednano kolega. Samozrejme specialka. A ted mi to prijde buhvikdy zatim co musim poslouchat kdekoho jak si v jednom kuse umira a ja soupu nohama u blbyho Rage :/ (A pry dneska byla v praci nejaka holka s jeste zabalenou hrou, pry kolik by bylo za vykup. No doufam ze nedelala na poste >_
teď jsem si všiml že je to i mezi žánrem závodní simulítor... no to snad né!!! :-D:-D:-D
pipboy: jooo Dark Souls tak to pry taky solidne zahucelo a ted to maji delsi dobu vyprodane :D, je zajimave jak radsi toho koupi min, kdyby se to nahodou neprodalo a pak kdyz clovek zjisti, ze tam prisel a nemaji to, tak de jinam a tam to koupi :)